Jump to content

Minecraft Originál Zdarma - Rozdávám Kódy


Arathor

Recommended Posts

jj zatial ale pomalu to nabíhá

 

máme na lidi nekolik dní ;)

 

Předem upozorňují zapisuje se mi IP i čas registrace takže pokud tam uvidím spam Budete Další Banned !!!

 

Jak zistim ci som registrovany?

 

 

Dobry napad přidam Seznam Registovaných

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Keď som sa šiel registrovať bolo registrovaných 30 ľudí. Po mojej registrácii tam písalo , že je registrovaných len 29 ľuďí. Po pár minútach je tam zase 30 ľudí.....

Link to comment
Share on other sites

hosi bat se nemusíte

 

stala se mi taka mala vec ze jsem si chcel kupit 2 kody ale matka sosi chcela a ja pak napsal nechtene 25

 

takže sem z toho udelal soutez

 

 

navstevnost šla spamovat F5 zatim sem tam dal od toplistu ten spamovat nejde ;)

 

Je to asi ojeb. Tak logicky chcel is 2 kody ale matka ti kupila 25, tak potom rpeco do sutaze davas 25 kodov a nie iba 23 ked tie 2 potrebujes???

Link to comment
Share on other sites

Člověk je takovej, že nerozdává sám od sebe aniž by vydělal. On nevydělá, ale ani nerozdá. No schválně, kdo si jen tak vyhodí 500kč, když jenom ztratí a nezíská ?

Dává to logiku ...

Link to comment
Share on other sites

Hele Máš smulu hochu ;) protože pokud sou ty kody koupený před verzí 1.0.0 a nejsou aktivovaný tak už nejsou platný protože na 1.0.0 se odstranili všecky nepoužité a vyšli pro full verzi ;) takže máš smulu

este lepsie D:

Link to comment
Share on other sites

Hele Máš smulu hochu ;) protože pokud sou ty kody koupený před verzí 1.0.0 a nejsou aktivovaný tak už nejsou platný protože na 1.0.0 se odstranili všecky nepoužité a vyšli pro full verzi ;) takže máš smulu

 

to máš pravdu ... je to na minecraft forku a ještě to bylo v mineconu :d

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...