Jump to content

[FLASH] za 30 minut - Xperia X8 - Android 2.3.5


paulie2907

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já nevěděl jestly to vůbec půjde (dlouho sem se zamýšlel) a nakonec sem si málem posr*l mobil jenže sem si to celý předělal a už to jde!! dík paulie

 

 

není zač

 

ještě pak udělám tut na multitouch ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak vysledek nasledujici rychlost zhruba o chlup rychlejsi. Lista stejny problem zpet se ji proste nece. Instalace z neznamych zdroju uz jdou bohuzel speedx3d stale nechce zobrazit prostredi ale verze z marketu funguje bez problemu. A nevim proc ale nastaveni spodni listy po uzamknuti/odemknuti se samo nastavi na defaloutni stav. Ach jo asi mi neni tato rom souzena "scratch" Ma trpelivost dosla vracim se k samotnemu floyo

Link to comment
Share on other sites

Tak vysledek nasledujici rychlost zhruba o chlup rychlejsi. Lista stejny problem zpet se ji proste nece. Instalace z neznamych zdroju uz jdou bohuzel speedx3d stale nechce zobrazit prostredi ale verze z marketu funguje bez problemu. A nevim proc ale nastaveni spodni listy po uzamknuti/odemknuti se samo nastavi na defaloutni stav. Ach jo asi mi neni tato rom souzena "scratch" Ma trpelivost dosla vracim se k samotnemu floyo

 

to s tou lištou jde vypnout chce to truchu zvyku pokud přecházíš z floya - mě to trvalo snad týden se v tom trochu zorientovat a prohledat každou kravinu - ale začátečníci toto video nedokoukají celé nebo něudělají nějakej krok a pak to dopadá že jim něco nejde :) no příště tutoriál na dualtouch a jen tak mimochodem funguje na 100 % :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ahoj hele moc ti děkuji za ten návod je moc dobrý a hele prosím tě jak se dají posílat písničky ? Všude jsem to hledal ale nemohl jsem ti najít.

 

Nainstaluj si program z marketu jmenuje se Bluetooh File Manager a ten je teda fakt luxusní :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, chtel bych se zeptat jestli by to slo na Optimus one :) a je tam riziko ze mi mobil uz nepujde ? :)

 

nevím bylo by potřeba najít jiný software ten můj nemá na optimuse drivery :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...