Jump to content

SA:MP - kvalita nemusí být drahá


lvalenta

Recommended Posts

:d kebyže tam má niekto mod RZE8 nelegálnu tak vy máte právo vymazať to so servera...

Nemám žádné prokazatelné informace o tom že RZE8 je nelegální.

 

si asi spadl z jahody na znak ne? se zeptej ATomase ty strevo...

Vím že je kradená,ale jestli jeto oficiálně nelegální software mě zajímá. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Řešíte hlouposti. Ohledně mazání těchto souborů jsme se již vyjádřili - bez příkazu od úřadů tyto soubory mazat nebudeme. Upozorňovat vlastníky serverů na možné další právní důsledky jejich jednání budeme, ale nic více.

Link to comment
Share on other sites

Nemám žádné prokazatelné informace o tom že RZE8 je nelegální.

 

si asi spadl z jahody na znak ne? se zeptej ATomase ty strevo...

Vím že je kradená,ale jestli jeto oficiálně nelegální software mě zajímá. :)

 

Jo je to oficiálně nelegální protože to porušuje autorská práva a autorská práva vzikají s vytvořením díla

Link to comment
Share on other sites

Taky sem se díval, a zajimá mě kolik je těch NPC taky u xEl je max 10 tuším ;)

NPC máme prozatím 8, ale pokud jich potřebuješ 10 nebo 11, tak stačí napsat na podporu a můžeme se domluvit - nevylučuji, že by to bylo zdarma. Musel bych to probrat s kolegou. Pokud to nebude nějak extrémně o ty dva nebo tři NPC zatěžovat více, tak v tom nevidím problém.

Stačí napsat a my to s kolegou probereme, aby to bylo výhodné pro obě zúčastněné strany.

 

Celkem dobry, dívám se, že máte už i servery. Možná si koupím. A kolik je max. NPC?

Koupíš-li si, budeme rádi :-) Jak jsem psal asi 10x, děláme to pro vás a bez vás to nejde,

 

PS: Mám dotaz, měli byste zájem, aby byla platba možná i z alertpay.com?

Pokud ano, tak bych se pokusil ji založit a nastavit :-) typ platby by se dala změnit.

Link to comment
Share on other sites

já bych potřeboval povolení na 400 NPC :d xD ale nebyli by všechny aktivní :d jen by se stupňovaly o 4 podle počtu hráčů :d

Nabízíme 250slotů a NPC boti snižují volné sloty - co bot, to jeden zabraný slot.

Nevím, zda je toto vůbec naprogramovatelné v sa:mp (jsem ze staré školy, když jsem sa:mp hrál, tak ještě nebyly blbinky jako npc :))

Teoreticky je možné mít třeba 40, 80.. ale bylo by to na úkor výkonu jiných uživatelů, proto by musela být větší částka k placení..

 

Nyní je tato diskuse stejně zcestná, protože potřebujeme alespoň týden vysledovat zátěž serveru, jak to zvládá a případně vylepšit konfiguraci. Poté budeme moudřejší a můžeme řešit tyto individuální věcičky jako zvednutí NPC z 8 na 12 pro všechny, udělat ceník pro doplnění NPC na např. 20, apod. Záleží také na vašich objednávkách. Nicméně pokud si přejete něco prodiskutovat již teď, tak můžeme vše individuálně na livechatu nebo [email protected]

Link to comment
Share on other sites

tak na 250 slotu by tam mohlo být jen 50 hráčů :d .... je to PACMAN mód :d zatím není dokončen protože se mi nechtěly nahravat NPC :d

 

EDIT: A věděl jsem že neseženu hosting :d

Ještě si pamatuji, když jsem pařil pacmana a pojídal ty kuličky :-)

200 NPC mi příjde extrémně hodně. Dnes to probereme s kolegou ohledně zátěže jednoho npc a budeme se bavit i o tobě, zda by vůbec momentálně těch 200 bylo technicky možné (aby to nebylo příliš drahé).

Link to comment
Share on other sites

Jaká cena bude po vánocích?? Máte tam
Vánoční akce! Herní Server 35 Kč/měsíc.

Webovky nejsou dostatečně naplněné textem, chtěl jsem ten úvodní text, kde je odpověď nejen na tuto otázku, rozdělit a dát část i do ceníku, ale nějak se na to zapomnělo.. :-)

 

Tato cena bude platit do března 2011, ale nevylučujeme, že cena zůstane stejná. Nechceme přijít o stávající klienty, proto to zvýšení, pokud bude, nebude nikterak vysoké.

Já osobně bych nebyl pro zdražení, ale pro doplňkové služby navíc jako více NPC, apod.

Také možná nějaké limity CPU, aby platili jinak ti, co mají málo zatěžující mód, nebo ti, co mají zatěžující mód.

 

Ty limity CPU server stejně nezruší, je to jen pro určitou kontrolu, že nikde nezatěžuje - nám to svítí červeně.

 

PS: Jde jen o mé návrhy, tyto záležitosti jsme prozatím příliš neřešili. Chceme lidi nahnat kvalitou a cenou, ale bez ceny o Vás můžeme opět přijít, čehož jsme si vědomi a veškerá zdražení budeme dlouze prodiskutovávat.

 

 

Ale, není to sám caesar? :) dlouho sem tě neviděl. Přeju hodně štěstí s hostingem ;)

Ahoj, sám a jediný :-) Tak jsem tě dlouho neviděl, díky.

Link to comment
Share on other sites

Guest Vidlak Toxx

Ja suhlasim z cnirym, hosting ktory ponuka dobru kvalitu za tak nizku cenu.. no ta kvalita musi byt asi vazne dobra (ne vyborna, jak ve skole :d). Mne sa to nezda, moje teoreticke vypocty svedcia o nieocm inom a ak by ste to braly ako solidny a kvalitny hosting tak si nedokaze zaplatit vlastny stroj + housing a este k tomu vyplatu technikovy a technickej podpory + nieco pre majitela. No cas ukaze....

Link to comment
Share on other sites

No nevím, jak to dlouho vydrží, ale snad to vydrží, protože Lukáš Valenta už dělal více projektů (např neutrion hosting - n-host), které skončily. Snad toto vydrží déle, než půl roku ;)

Link to comment
Share on other sites

a este by som cchel poznamenat:
kvalita nemusí být drahá

Keby ze nemusi tak nie je, nie?

Cena a kvalita záleží na množství faktorech,které ovlivňují jak ceník tak kvalitu. Za první den existence jsme si vydělali na stroj na měsíc. :) Takže psát nesmysly že to pro nás není výhodné nemůže nikdo jiný než my.

Link to comment
Share on other sites

Ja suhlasim z cnirym, hosting ktory ponuka dobru kvalitu za tak nizku cenu.. no ta kvalita musi byt asi vazne dobra (ne vyborna, jak ve skole :d). Mne sa to nezda, moje teoreticke vypocty svedcia o nieocm inom a ak by ste to braly ako solidny a kvalitny hosting tak si nedokaze zaplatit vlastny stroj + housing a este k tomu vyplatu technikovy a technickej podpory + nieco pre majitela. No cas ukaze....

nemáme vlastní stroj ani neplatíme za housing. Technika si děláme sami - resp. dělá ho kolega, technickou podporu taktéž.

Kvalitní VPS máme.

 

 

No nevím, jak to dlouho vydrží, ale snad to vydrží, protože Lukáš Valenta už dělal více projektů (např neutrion hosting - n-host), které skončily. Snad toto vydrží déle, než půl roku ;)

Projekty končí, jistě. N-host opravdu skončil, ale nikoli kvůli mým chybám. Byl to freehosting a jeli jsme na zahraničním hostingu. Bohužel ten byl hacknut - server jsem neměl ve správě, nebylo to VPS.

 

a este by som cchel poznamenat:
kvalita nemusí být drahá

Keby ze nemusi tak nie je, nie?

Ale je, protože dokud někdo nezlevní, tak to neudělá nikdo, protože to není potřeba. Je nutné to mít samozřejmě propočítané a to my máme.

 

 

Jak píšete, uvidíte, zda pojedeme. Nicméně bez Vás to nepůjde, proto pokud nás chcete podpořit, tak si neváhejte objednat náš už tak levný hosting :-)

PS: Nemůžete soudit, dokud nevyzkoušíte ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...