Jump to content

SA:MP - kvalita nemusí být drahá


lvalenta

Recommended Posts

omg :d az na tu grafiku:)

Mluví tu někdo o grafickém provedení snad? :eh:

No když mluvíš o grafickém návrhu tak mě se to upřímě nelíbí.. z toho chlápka je mi fakt na blití a to nemluvím o agresivních barvách. (mimoto mě to nehorázně připomíná Xel.cz). Btw host je podezdřele levný (láká mě to si tam koupit server :)) tak uvidíme.. jak to bude s kvalitou.

Ještě otázka kolik je limit NPC ?? nějak jsem to tam nenašel..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omg :d az na tu grafiku:)

Mluví tu někdo o grafickém provedení snad? :eh:

No když mluvíš o grafickém návrhu tak mě se to upřímě nelíbí.. z toho chlápka je mi fakt na blití a to nemluvím o agresivních barvách. (mimoto mě to nehorázně připomíná Xel.cz). Btw host je podezdřele levný (láká mě to si tam koupit server :)) tak uvidíme.. jak to bude s kvalitou.

Jak už se psalo, design je pouze prozatimní.

Hosting je nezvykle levný proto, že ostatní jsou drazí. To je přirozený vývoj trhu, vše se zlevňuje. Bohužel v této oblasti to nějako zkomírá :-)

 

-- ned 12. pro 2010 17:35:30 --

 

Vam se desing nelibi ale me jo je to takova klasika preji hostingu hodne štěsti kdyz vám to vydrží tak 2-3 měsíce určitě bych si zakoupil server

Děkujeme. Zakoupit si můžeš i nyní, podpoří to naše setrvání na poli poskytování sa:mp serverů, jelikož bez Vás tu nebudeme ani my :-)

Link to comment
Share on other sites

americký standard je ale kvalita za přijatelnou cenu a ne server na měsíc za cenu jedné svačiny (kvalitu zatím nemohu posoudit, ale podle té ceny to nebude nic extra protože tímhle si nevyděláte ani na stroj...)

Link to comment
Share on other sites

americký standard je ale kvalita za přijatelnou cenu a ne server na měsíc za cenu jedné svačiny (kvalitu zatím nemohu posoudit, ale podle té ceny to nebude nic extra protože tímhle si nevyděláte ani na stroj...)

Americký standard už není to, co býval. Hosting za dolar není vyjímkou, bohužel ani to, že hosting polovinu času nejede. Přesto ještě pár těch kvalitních jede.

 

Pavle, když si to propočítáš, tak na server nepotřebuješ nikterak velkou konfiguraci a ta nestojí horentní sumy, takže si to na sebe vydělá. Máme to propočítané.

 

 

Dobrá práca, dúfam že nebudete "okrádať o módy" ako niektoré hostingy.

A dúfam že vam to nikto nehackne a to nezrušite.

Z mojej strany to je všetko

Zrušit to neplánujeme, hack snad nenastane.

A okrádat nikoho nebudeme.

 

Doufám že butete nějací konkurenti crazyhostu :d a že máte Živnostenský list aby ste nedopadli jak synbian :d

Bez živnosťáku bychom do podnikání nešli.

Link to comment
Share on other sites

doufam ze nebudete podporovat pouzivani legegalnich kradenych modu jako rze8 pokud ano nebudete o nic lepsi nez ty ostatni

 

kvalitu slibuje kazdy ale uvidime.

hlavni je take bezpecnost jediny bezpecny sa-mp hosting ktery sem ja zazil byl synbian

Link to comment
Share on other sites

doufam ze nebudete podporovat pouzivani legegalnich kradenych modu jako rze8 pokud ano nebudete o nic lepsi nez ty ostatni

 

kvalitu slibuje kazdy ale uvidime.

hlavni je take bezpecnost jediny bezpecny sa-mp hosting ktery sem ja zazil byl synbian

Pokud vím RZE8 není oficiálně nelegální software?

Link to comment
Share on other sites

doufam ze nebudete podporovat pouzivani legegalnich kradenych modu jako rze8 pokud ano nebudete o nic lepsi nez ty ostatni

 

kvalitu slibuje kazdy ale uvidime.

hlavni je take bezpecnost jediny bezpecny sa-mp hosting ktery sem ja zazil byl synbian

Kvalitu neslibujeme, ale nabízíme. To je značný rozdíl.

Samozřejmě vítáme jakékoli návrhy, které by spěly k větší bezpečnosti hostingu.

 

A dle zákona nemáme právo sahat svým klientům na data.

Link to comment
Share on other sites

doufam ze nebudete podporovat pouzivani legegalnich kradenych modu jako rze8 pokud ano nebudete o nic lepsi nez ty ostatni

 

kvalitu slibuje kazdy ale uvidime.

hlavni je take bezpecnost jediny bezpecny sa-mp hosting ktery sem ja zazil byl synbian

Kvalitu neslibujeme, ale nabízíme. To je značný rozdíl.

Samozřejmě vítáme jakékoli návrhy, které by spěly k větší bezpečnosti hostingu.

 

A dle zákona nemáme právo sahat svým klientům na data.

 

Ale můžete je kontrolovat a upozornit

Link to comment
Share on other sites

doufam ze nebudete podporovat pouzivani legegalnich kradenych modu jako rze8 pokud ano nebudete o nic lepsi nez ty ostatni

 

kvalitu slibuje kazdy ale uvidime.

hlavni je take bezpecnost jediny bezpecny sa-mp hosting ktery sem ja zazil byl synbian

Kvalitu neslibujeme, ale nabízíme. To je značný rozdíl.

Samozřejmě vítáme jakékoli návrhy, které by spěly k větší bezpečnosti hostingu.

 

A dle zákona nemáme právo sahat svým klientům na data.

 

Ale můžete je kontrolovat a upozornit

To můžeme a dělat to budeme. Upozorníme daného na možné právní důsledky, ale nic více podniknout nemůžeme.

Link to comment
Share on other sites

len aby vydržal ten mesíc:D

Zcela jistě vydrží. Neinvestovali jsme přeci do administrace a vps jen tak pro nic za nic :-)

 

 

si děláš srandu že si investoval do administrace od Draga :d no to potěš koště :d

Link to comment
Share on other sites

len aby vydržal ten mesíc:D

Zcela jistě vydrží. Neinvestovali jsme přeci do administrace a vps jen tak pro nic za nic :-)

 

 

si děláš srandu že si investoval do administrace od Draga :d no to potěš koště :d

O administraci jsem se nestaral já, ale kolega. Nicméně ta administrace mi příjde dostačující. Později samozřejmě vyvineme svůj admin. systém, ale proč nevyužít již doladěný?

Link to comment
Share on other sites

znám tuto administraci, znal jsem i její díry, které se majitel asi už snažil jakžtakž zalepit..ale ty kody jsou otřesné ..ať už mluvím o té jejich free mapě, top50 apd.

Doufejme tedy, že se tvůrci podařilo díry zalepit :-)

A doufejme také v to, že nás konkurence nechá v klidu pracovat bez pokusů o hacky :-)

Link to comment
Share on other sites

máš kupovat professionální, ode mě :p

Jak říkám, nebylo to v mé režii. Pokud chceš, tak nám můžeš zaslat nabídku a shledáme-i, že tento systém není dostačující, tak ji možná využijeme.

Link to comment
Share on other sites

:d kebyže tam má niekto mod RZE8 nelegálnu tak vy máte právo vymazať to so servera...

Nemám žádné prokazatelné informace o tom že RZE8 je nelegální.

 

si asi spadl z jahody na znak ne? se zeptej ATomase ty strevo...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...