Jump to content

SA:MP - kvalita nemusí být drahá


lvalenta

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Njn dopadlo to jak to dopadlo. Btw s doménou neměl s námi nic společného... Jinak Luky já věděl že sem tvé jméno někde slyšel :mrgreen: a jak tu někdo prohodil že caesar tk už sem si jist :d . Sem si říkal kam jsi se poděl =)

Link to comment
Share on other sites

Njn dopadlo to jak to dopadlo. Btw s doménou neměl s námi nic společného...

Ano, jsme v tom nevinně! :)

 

Jinak Luky já věděl že sem tvé jméno někde slyšel :mrgreen: a jak tu někdo prohodil že caesar tk už sem si jist :d . Sem si říkal kam jsi se poděl =)

Dave, Dave.. je mi to povědomé, ale mám pouze jednu domněnku.. Jsi David z MD klanu, nebo jsem úplně vedle? :-)

Link to comment
Share on other sites

Přímí zásah :mrgreen: .. jinak hosting vypadá slušně, přeju GL aby jste se udrželi ;)

Jsem hold dobrej :-) Děkujeme ti. Budeš-li chtít nás vyzkoušet, tak neváhej a objednej si nás :-) Kvalitu potvrdí každý, kdo nás vyzkouší

Link to comment
Share on other sites

Přímí zásah :mrgreen: .. jinak hosting vypadá slušně, přeju GL aby jste se udrželi ;)

Jsem hold dobrej :-) Děkujeme ti. Budeš-li chtít nás vyzkoušet, tak neváhej a objednej si nás :-) Kvalitu potvrdí každý, kdo nás vyzkouší

 

 

už u Vás server mám :) .. jen nastavit ;)

 

EDIT// Tak teď vím, že hosting je v dobrých rukách :)

Link to comment
Share on other sites

Přímí zásah :mrgreen: .. jinak hosting vypadá slušně, přeju GL aby jste se udrželi ;)

Jsem hold dobrej :-) Děkujeme ti. Budeš-li chtít nás vyzkoušet, tak neváhej a objednej si nás :-) Kvalitu potvrdí každý, kdo nás vyzkouší

 

 

už u Vás server mám :) .. jen nastavit ;)

 

EDIT// Tak teď vím, že hosting je v dobrých rukách :)

Jistě že je. :)

Link to comment
Share on other sites

[email protected] , piš vše co tě zajímá ;)

 

myslím že jsi mě nepochopil :d ja chci jen aby až budete podporovat pluginy aby jste se zde o tom zmínili ;) ja dodělám mod a určite si u vás objednám server

Jde o to jaký plugin a jakou bude mít zátěž. Už to tu kolega psal. :) Jinak budeme podporovat pluginy jen ze sa-mp.com fóra

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...