Jump to content

SA:MP - kvalita nemusí být drahá


lvalenta

Recommended Posts

Zdravím všechny registrované členy i návštěvníky diskusního fóra Pawno.cz.

 

Cíl této zprávy je informovat Vás o vzniku nového SA:MP hostingu samp-host.cz, který má v plánu zaujmout přední postavení v oblasti poskytování SA:MP serverů. Víme, že abychom Vás zaujali, tak musíme nabízet kvalitní služby za rozumné ceny. To můžeme jen tehdy, pokud taková konkurence není.

Bohužel musím říci, že skutečně není, jelikož majitelé sa:mp webhostingů to mají jako svůj jediný zdroj příjmu, proto na serveru mají nespočet sa:mp serverů namísto toho, aby investovali do nového serveru. Přemrštěné ceny za nízkou kvalitu v české kotlině není vyjímka, ale pravidlo u všech, protože nikdo nepůjde s cenou níž na úkor svých výdělků.

 

Právě z těchto důvodů jsme se já s kolegou (Lubomír Kyshenyuk) rozhodli rozjet nový sa:mp webhosting, který by zastával standardu, který je ve Spojených státech naprosto běžný. Ten standard jsou právě kvalita za nízkou cenu. A rozhodně se nechvástáme. Prozatím jsme si zakoupili VPS, jehož konfiguraci můžeme kdykoli okamžitě navýšit.

 

Před tím, než získáme statistiky průměrné zátěže a maximální na jednoho sa:mp klienta,abychom mohli sestavit balíčky serverů, jsme se rozhodli nabízet jednotný balíček. Nevylučujeme, že tato cena zůstane, záleží na tom, jaká bude skutečná zátěž serveru.

 

CENA

Cena SA:MP serverů je 35kč měsíčně. Za tuto cenu dostanete 250 slotů, což je dostačující pro české servery. Další informace o konfiguraci balíčku Vám dodá kolega v dalším příspěvku.

 

PLATBA

Prozatím jsme schopni přijímat platby na český bankovní účet, paypal a sms platby. Cena přes paypal je výše zmíněných 35kč, přes bankovní účet také. Přes sms je cena 79kč, z čehož máme přibližně těch 35kč. Rozhodně platbu smskou nedoporučujeme. Peníze na účet můžete samozřejmě zasílat i ve formě složenky u České pošty, kam může jít zaplatit každý člověk kteréhokoli věku.

 

PROBÍHAJÍCÍ AKCE

Kromě nízké ceny serverů za 35kč nabízíme také každé 7. objednávce server ZDARMA!

Dále při platbě na bankovní účet na celý rok zaplatíte pouze za 11 měsíců a nikoli za celých 12.

 

Doufáme, že Vás naše nabídka zaujme. Pokud ano, pak budeme rádi, pokud si objednáte náš hosting na adrese http://www.samp-host.cz

 

Za samp-host.cz,

Lukáš Valenta

PR & Sales manager

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mxco[":366xh3ey]Hosting, jako každý jiný, no uvidíme později. A rád bych podotknul jak padají vločky, naskakuje mě dolní lišta pro posuv obrazovky.
Samozřejmě, je nemožné dělat závěry nyní. Uvidíme za měsíc, tři měsíce, rok, dva roky..
Link to comment
Share on other sites

len aby vydržal ten mesíc:D

Zcela jistě vydrží. Neinvestovali jsme přeci do administrace a vps jen tak pro nic za nic :-)

 

ja sa popišám po 1. ten design je na ho*no co si nedáte niekomu spraviť design?

Designovou část stránky obstarával kolega, tyto dotazy jistě zodpoví on :-)

Nicméně pokud vím, tak toto není definitivní verze designu.

Link to comment
Share on other sites

CPU 2,5 robite si srandu ? Nechapem tomu ze moze viuzit max 2,5 CPU kktina moze viuzit kolko chce

Vyřešeno,děkujeme.

 

-- ned 12. pro 2010 17:24:01 --

 

mám v tom zmatek prve píšeš o webhostingu a pak cena serveru je ....

Překlep

Link to comment
Share on other sites

CPU 2,5 robite si srandu ? Nechapem tomu ze moze viuzit max 2,5 CPU kktina moze viuzit kolko chce

Přistihl jsi nás! "affraid" Omezení CPU z nabídky odstraníme, bylo tam před spuštěním a zapomněli jsme ho odstranit. Zátěž serverů na CPU budeme sledovat, ale žádné omezení využití procesu momentálně nebude. Jak budeme připravovat nové balíčky (březen 2011), do té doby budou servery za stejnou cenu a pokud nebude potřeba, tak cena zůstane.

 

mám v tom zmatek prve píšeš o webhostingu a pak cena serveru je ....

Marwin: Omlouvám se, to jsem pokazil.

Link to comment
Share on other sites

Pokud se vám bude dařit, budete mít dobrou pověst a nikdo o vás nebude šířit špatný příběh tak by jste do v nejbližší době mohli natrhnout crazyhostu což by bylo načase aby se ukázal někdo lepší crazyhost, nechci přát něco zlého crazyhostu ale přece jen musí tady být někdo lepší než vy tak doufám že se budete držet. Já osobně samp už nehraju a osobně ani nechci mít server od hostingu ale crazy host je vážně všude.... Hodně štěstí a nehádejte se tady reprezentoval pouze svůj hosting tak stačí napsat jednu odpověď :)

Link to comment
Share on other sites

Pokud se vám bude dařit, budete mít dobrou pověst a nikdo o vás nebude šířit špatný příběh tak by jste do v nejbližší době mohli natrhnout crazyhostu což by bylo načase aby se ukázal někdo lepší crazyhost, nechci přát něco zlého crazyhostu ale přece jen musí tady být někdo lepší než vy tak doufám že se budete držet. Já osobně samp už nehraju a osobně ani nechci mít server od hostingu ale crazy host je vážně všude.... Hodně štěstí a nehádejte se tady reprezentoval pouze svůj hosting tak stačí napsat jednu odpověď :)

Příběh může napsat kdokoli, ale záleží na tom, zda je pravdivý. Na našem úspěchu se podílíte jen vy, protože pokud Vás bude dost, tak můžeme zakoupit lepší konfiguraci, svižněji to tedy pojede všem.

Jak jsem psal, v česku to funguje tak, že je vše drahé a kvalita je mizerná. Náš business plán je sestaven tak, abychom to nesponzorovali a měli z toho nějaké kapesné :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...