Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TWeak

Uživatel
 • Příspěvků

  1 413
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

5 Jonny Sindacco

About TWeak

 • Moto
  OG LOC
 • Narozeniny 23.5.1995
 1. Vidím, že každý je tady extrémně výřečný. Pokud nemám co k tomu dodat, tak bych ani snad neměl ani komentovat. Nic méně, cit pro přechody nemáš. Nevíš zatím jak pracovat s vrstvami, efekty, barvami. Na googlu je milion stránek pro inspiraci, s návody a podobně. A rada na konec, pokud se chceš vyhnout dementním komentářům, nepublikuj svůj první výtvor, nikde.
 2. Ano, přesně tak, kritiky hostingu jsem se bál, ale brzké době bude změna, doména bude převedena na kvalitnější webhosting, s větším trafficem, a tím bych vybral nejspíše wedos. Má přijatelné ceny, v poměru ke kvalitě. K těm likům, ano přesně tak, není co lajkovat, protože obsah je prázdny, není co nabídnout. Jsme na to vše zatím jen dva, už si na testovací virtálce testuju a kompiluju WoW server, a testuju taky CS:GO, než je dám do ostrého provozu. Webdesign je, teda jeho část, pracuji ještě na administračním rozhraní, a kolega na zabezpečení, zatím jen OOP, a pak bude kódovaný web kontrolovat a lépe zabezpečovat. Jak říkám, jen jsem chtěl představit něco, co bych chtěl do budoucna vybudovat, jestli někdo ten like dá, podpoří, budu jen rád a s větší motivací a chutí, budu projekt realizovat. Design: http://exodusone.deviantart.com/art/Battleon-cz-Web-design-523822044
 3. Zdravím, chtěl bych vám představit herní projekt, který je na úplném začátku. Tento nápad, byl v hlavách dvou nadšenců již minulý rok v létě. Ale stále nebyla kuráž se postavit, a začít něco tvořit. Nyní začínají prázdniny, a ačkoliv drtivá většina má prázdniny, my chodíme do práce, ale stejně si najdeme čas pro tuto herní komunitu. Rozhodli jsme se, že léto a prázdniny, je nejlepší období pro vytváření herní komunity. A tak dost řečí, a trošku blíže k herní komunitě. Proč nová herní komunita ? Je mi 20 let, a od mých 13 let se zabývám grafikou, spravováním webových stránek, a celkově vytváření webů od jádra. Pracoval jsem pro nejrůznější projekty na české scéně, poznal spoustu lidí(virtuálně), dělal koníček který mě baví. Narazil jsem však na dost lidí, kteří vlastní herní portály, vedou ho a investují do něj nemalé částky, slaví 9 let existence, ale přesto na sociálních sítích se stránka libí cca. 230 fanouškům, server je prázdný, a jen náhodný kolemjdoucí zakopne, ale pak stejně odejde. Je to tím, že administrátor stojí za svým týmem, chrání jej, a braní před všemi špatnostmi, i když je to pravda, spravedlnosti se hráči nedostane, a tak nemá zájem setrvávat a navštěvovat stejný herní portál. Dalším faktorem je špatná podpora, kdy administrátoři a vedení vůbec, neřeší problémy hráčů, a zaměřují se spíše na své cíle, které chtějí mít na svém portále, ale pro hráče je zcela zbytečný a nepotřebný. Chceme se těmto chybám vyvarovat, nabídnout hráči pohodlné herní zázemí, protože hodně hráčů berou hraní jako relax. Proč ne "gaming portál", "herní portál" ? Na herní scéně se pohybuji už více než 5 let, a tento název používá každý druhý, nebo téměř každý "portál" - přijde nám to ohrané a tak trochu dětinské. Chceme se zásadně odlišit od ostatních, a proto jsme zvolili "Herní komunita", chceme také vytvořit kvalitní herní komunitu, různých herních žánrů, platforem. Přinášet hráčům pravidelné a rychlé informace z herního světa, hardware-u, software-u, přinést hráčům streamy, lets playe známých titulů, který takřka každý z nás zná. Jak nás podpořit ? Jednoznačně nás podpoříte, sdílením a 'like'm na sociální síti facebook, twitter, google+ a další. Začít sledovat náš progres, nebo se knám připojit pokud máte dojem, že budete pro projekt přínosem. Rádi si vyslechneme vaše schopnosti, záliby a rádi vám dáme prostor pro osobní rozvoj, na začínajícím projektu na cz/sk scéně. FB: https://www.facebook.com/battleoncz TWITTER: https://twitter.com/battleONgaming WEB: http://battleon.cz/ Na konec nezbývá nic jiného, než poděkovat za pozornost, a chvíli vašeho cenného času. Ano vím že mnozí z vás, řeknou, tohle vám stejně nevyjde, budete další z padlých projektů, ale bez fanoušku, kteří posílají "support" a sledují progres a podporují vedení, to opravdu nejde. Za battleon.cz - TWeak
 4. Já už na pawnu jsem nějaky ten rok, cca:. 5 let to bude. Za tu dobu jsem neměl žádné problémy. Nevím kdo je Mivco nebo kde jaky no namer, ale pokud není pro komunitu přínosem a ještě ji znechucuje svým chováním, tak jedine pryč !
 5. Kdybych měl vytvořit, přesně to co jsi ukazal v linku na videu. Dokázal bych to udělat v Sony Vegas PRO, Adobe Aftereffects i Movie Maker. Kdyby jsi hledal tak najdeš návod, nic méně taktéž kdyby jsi znal aspoň jeden z programu, věděl bys že je to uplně banalní.
 6. mysql, php, jquery, brain a online mapa je na světě :)

  1. Show previous comments  7 more
  2. TWeak

   TWeak

   HDMI podporuje od sveho narození, a SCART bohužel, toto zařítení nedokáže rozeznat :d :D

    

  3. Tanga

   Tanga

   Máš 5 rokov či čo :d.

  4. TWeak

   TWeak

   Bez 14ti let ano :d :D

 7. Od 1.1.2014 může mít kde kdo firmu, nebo kde jakou společnost. Protože, podle nového zákona, základní kapitál je jedna koruna, ale ručíte vším co máte. Stačí jeden menší problém, a máte po ptakách.To bude taky možnost, proč je to free, ale možná se také mýlím, možná ne.Rozhodně nevím co jste za lidi, že platíte doménu a VPS a děláte to vše zadarmo. Web je pěkný, pro je platí, "V jednoduchosti je krása." Mno ať se Vám daří, za chvíli vám budu spát, taky dělám na jednom projektu. A server se mi bude hodit, aspoň na testy a do začátku.
 8. Zdravím, myslel jsem si že nejsem takové jelito, abych si zapojil novou grafickou kartu, ale zjistil jsem že jsem mnohem vetší jelito než jsem čekal. Moje předešla grafika nepotřebovala žádné přídavné napájení, a tak se nic řešit nemuselo. Tahle je ASUS EN8800GTX, která potřebuje 2x 6pin, přídavného napájení ze zdroje. Ale můj zdroj nemá žádné 6píny, jen molexy. Naštěstí v krabici byla jedna 6pin redukce, která se zapojovala do 2 molexu. Grafická karta jela normálně, jen při programu GPU-Z nezobrazovalo pixel a texture fillrate. Otázka zní proč redukce na 1x 6pin potřebuje 2x molex ? A je to tím že do grafiky šel jen 1x 6pin ? Někde na nějakém nejmenovaném fóru jsem se dočetl, že jeden 6pin je na napájení jádra grafiky a druhý 6pin je na napájení ventilace (chlazení), je tomu tak ? Předem Vám děkuji
 9. Vůbec, bych zakázal prvni práce dávat na fórum, protože tomuhle se nedá nadávat web. Nejrpve jdi na google, je tam miliony návodu, inspirace aby to dopadlo líp jak teď.
 10. Musím se smát, nad těmi MC servery bez budoucnosti, tak stejně u SA:MP. Škoda že karty jsou už rozdané.

  1. Hip

   Hip

   ještě šance je aby se nějaký servery chytili ... a hlavně musí bejt jinak to je pro nás průšvih .. :d

  2. TWeak

   TWeak

   Lepší by bylo, kdyby servery nebyly ýádné jen oficiální. Protože jen oficiální server může mít pravidelné upgrady, fixy a podobně. Nektere servery bez "budoucnosti", maji tak amaterský web a vedení, že bych to raději všechno zakázal.

  3. Hip

   Hip

   souhlasím ;)

 11. to jsi moc naivní, když si myslíš, že každý bude stát o to aby byl napsaný na webu jako grafik/kodér. Jestli nechceš platit, tak proč děláš progaming ? Tam je nejvíce potřeba finance. Takže ti držím palečky.
 12. Má to hodně nedostatků. Na první pohled bez přiblížení to je hezké, ale když přiblížím, a podívám se na detaily, tak je tam hodně nedostatků. Třeba horní lišta, hodil bych ji nějaký mírný přechod, nic výrazného, a text bych dál výš, a trošku ztmavil. Patička, uprostřed mapa webu, nebo co to je, má text zarovnaný do levé strany, a hned provozovatel hned text zarovnaný na střed. Myslím že kdyby jsi tomu dal víc času, víc se s tím bavil, zkusil vzít inspirací od zkušenějších grafiků, dalo by se na to lépe dívat. Myslím že to nikdo nevyužije, ale je to slabý design. Ale jen tak dál, máš potenciál.
 13. nick 1bit, ale není to 1bit, buď máš rozdvojenou osobnost, nebo bereš těžké drogy.
 14. Dej vetší velikost fontu, protože jsem úplně slepý a neumím číst.
 15. Zdravím, dlouho jsem zde nic nepsal, ani nereagoval na žádné téma, tak jsem si řek, že napíšu návod na CoD4 server. Je kolem 2hé ráno, spát se mi nechce, pro mě dneska poslední, školní den, kdy jsi jdu pro vysvědčení a taky poslední možnost napsat vám něco užitečného. Jelikož jsem dostal tu možnost, udělat servery projectu nemesis(neberte jako reklamu), tak jsem začal u CoD 4 které, po mě chtěli z důvodu, že je to mnohem lepší, oproti SA:MP serveru, v čem mají rozhodně pravdu. Kámenem úrazu bylo sehnat všechny soubory, protože se na Call Of Duty 4 nedělají pravidelné updaty, jako třeba u SAMPu, a tak je hodně mrtvých linku, tudíž se o mnohem hůř hledají potřebné soubory. Ale konec kecání a přejdeme na návod. Co k tomu budeme potřebovat ? - Trpělivost, nic nejde hned od ruky, a vždy se může vyskytnout nějaký problém. - Dobrou náladu, protože ta je k tomu potřeba, pusťte si třeba nějakou hudbu. - Instalační CD/DVD CoD4, nebo jakoukoliv obstaranou instalaci hry CoD4. - Linux soubory pro CoD 4 server. - FTP přístup k linux serveru. - PuTTy přístup k serveru. - Configy, ty vytvoříme ku konci návodu. Kopírování souboru z DVD Otevřeme si FTP, u mě WinSCP. Nebudu rozebírat jak se to připojuje, tohle je návod na vytvoření serveru, ne připojení k adresářům linuxu. Když se připojime, jsme v defaultní složce. U mě to je /home/tweak, jelikož mám svoji složku, svůj účet. Ale to neřešte, připojte se, mělo by to vypadat nějak takhle. To co vidíte zamazaně neřešte. Vytvoříme si složku, například cod4. Složku vytvoříte stiskem F7, nebo Kliknutím pravého tlačítka myši, Nový, Adresář. Pojmenujte ho cod4. A teď samotné kopírování souborů, obsah má kolem 6,2 Gb velikost, takže budete kopírovat celkem dlouho. Otevřete si složku cod4, a přesunete z instalačního CD/DVD, nebo jak jsem řekl instalačky, obsah složky Data. Tam naleznete soubory: main miles Mods zone binkw32.dll cod.bmp cod ikonu codlogo.bmp iw3mp.exe iw3sp.exe localization.txt mss32.dll Některé soubory nejsou potřeba, třeba jako iw3mp.exe, iw3sp.exe, bmp soubory, tak je můžete klidně smazat. Jak máte nakopírováno, tak je třeba nakopírovat soubory serveru. Takže si stáhnete soubory z linku níže. Download má zhruba 216 Mb. Je to i zároveň update souboru, které jsme nakopírovali z CD/DVD na patch 1.7, na kterém nám server poběží. http://uloz.to/x6fhLDKs/cod4-linux-server1-7-rar Když máte staženo, uvidíme toto: Začneme kopírovat, to co je ve složce main, nakopírujeme do složky main. To co je ve složce zone, nakopírujeme do složky zone. Soubory cod4_lnxded, cod4_lnxded-bin, libgcc_s.so.1, libstdc++.so.6 nakopírujeme tam kde je soubor localization.txt. Základ bychom měli, jdeme na další krok. Instalace PunkBusteru (AntiCheat) Stáhneme si punkbuster instalaci z evenbalnce.com, konkrétně: http://www.evenbalance.com/?page=pbsetup.php Vybereme si For 32-bit Linux Games (Command-line only version), protože všechny soubory máme 32bit, a budeme používat Commands line v PuTTy, žádnou grafiku. Pokud jsme v adresáři cod4, vytvoříme složku pb Otevřeme složku pb Nakopírujeme tam extrahovaný soubor, který jsme stáhli pbsetup.run Vypadá to takhle: Nastavte mu chmod 777, kliknete na soubor pbsetup.run, stiskněte F9, a odfajfkujte všechna R,W,X, oktálově to bude 0777. Otevřeme si program PuTTy, přihlásíme se, napíšeme příkaz: cd cod4 cd pb V putty, jste ve složce pb, takže můžeme začít instalovat. ./pbsetup.run -e ./pbsetup.run --add-game=cod4 --add-game-path=/home/tweak/cod4/ Hned na to se vás zeptá "Do you agree to the PunkBuster EULA ? (Y/N) " Stisknete Y, a pokud vám napíše "Game added to the list" máte nainstalovaný PunkBuster, a můžete jej nechat updatovat. ./pbsetup.run -u Vysvětlení: --add-game=cod4 - přidání hry, které se nainstaluje PB, můžete použít i jiné zkratky her, které PB podporuje, pokud budete instalovat PB jiné hře. --add-game-path=/home/tweak/cod4/ - cesta k souborům serveru, cesta může být u Vás zcela jiná ! Configy Server bychom měli hotový, a byl by připraven na spuštění, ale chybí mu config, jakou každého serveru. Jdete do složky main vytvořte soubor server s příponou cfg (server.cfg) vložte do něj následující kód Spuštění serveru, vytváření scriptů Server je hotový a můžeme ho zapnout. Jednorázový, a zdlouhavý command v puty je takový. Pokud se přihlásíme, jdeme do složky se serverem: cd cod4 Zadáme spouštěcí command: ./cod4_lnxded +set net_port 28960 +set sv_punkbuster 1 +set sv_pure 1 +exec server.cfg net_port - nastavíme port, tohle je defaultní 28960 sv_punkbuster - zapneme PB, 0 znamená vypnutý sv_pure - pure server, tím se zabrání podvádění změnou obsahu hry +exec server.cfg - načte náš config, který máme ve složce main Do příkazu můžeme přidat také, jaký mód chceme spustit na serveru, jaký je homepath, rotaci map a podobně. Ukázka: ./cod4_lnxded +set net_port 28960 +set sv_punkbuster 1 +set sv_pure 1 fs_homepath /home/tweak/cod4/ +exec server.cfg +map_rotate Určitě vás, nebude pořád bavit psát zdlouhavé kódy, tak si vytvoříme skripty. jednoduché skripty, které nám zjednoduší a urychlí práci se serverem. start.sh Vytvoříme si soubor start.sh ve složce cod4, otevřeme jej a do něj napíšeme. Můžete si k příkazu napsat co chcete, třeba jaký mód spustit a podobně. #!/bin/bash cd /home/tweak/cod4/ # Start server now! screen -A -m -d -S cod4 /home/tweak/cod4/cod4_lnxded +set net_port 28960 +set sv_punkbuster 1 +set sv_pure 1 +exec server.cfg Server potom najdete ve screenu. screen -X cod4 stop.sh Uděláme se souborem to samé, co u souboru start.sh. Jenže soubor se bude jmenovat stop.sh ale příkaz bude: #!/bin/sh screen -S cod4 -X quit restart.sh Příkaz který spustí nejprve stop.sh a potom start.sh, tím se server restartuje. ./stop.sh ./start.sh Cracked server Dosud jsme měli, a máme originál server, protože spouštěcí soubor serveru se spojuje s activision, který kontroluje jestli máte nebo nemáte originální klíč. Hodně, nebo aspoň většina hráčů nemá originální klíč, ale přesto by jsi chtěla zahrát CoD4 po síti, s vice hráči. Proto přikládám soubor, který obchází tuto adresu, protože všechna písmena "i", jsou nahrazeny písmenem "h". Tím je adresa špatná, server se nemůže spojit s activisionem a nemůže ověřovat klíč, a tím hráče pustí do hry. http://uloz.to/xS8hVNcE/cod4-linux-patch-17-rar Tento soubor nahradíme dosavadním, a spustíme ještě jednou upadate PB. Tím by se i hráči bez originálního klíče měli napojit. Instalace módu Není to vůbec složité jak se z počátku zdá. Máme spousty herních módu, například Only Snip, Only Knife, Promod a podobně. V tuto chvíli si ukážeme jak nainstalovat PROMOD, je to zcela jednoduché. Navštívíme stránku www.codporomod.com, vybereme si jakoukoliv verzi promodu, u mě třeba aktuální verze EU 2.16. A postupujte podle těchto kroků. Přihlásíme se do FTP. Pomocí WinSCP. Otevřeme adresář cod4 Otevřeme adresář main Otevřeme soubor server.cfg A do něj vložíme následující: // map rotation set sv_maprotationcurrent " set sv_mapRotation "gametype sd map mp_backlot gametype sd map mp_crash gametype sd map mp_crossfire gametype sd map mp_citystreets gametype sd map mp_strike" // promod settings set promod_mode "custom_public" set promod_enable_scorebot "0" Rotace je nastavena na typické mapy promodu, nebo-li INTEL mapy. custom-public - je mód pro public servery A opět klasické překopírování, to co je ve složce pb, vkopírujeme do složky pb. A složku promodlive216, nakopírujeme do složky Mods, v adresáři cod4. Otevřeme si soubor start.sh Přidáme +set fs_game mods/promodlive216 +map_rotate Uložíme a restartujeme server. Konec !! Pokud se vám, tento návod podařil přečíst až do konce, a podařilo se vám server zprovoznit, z celého srdce vám gratuluji. Omlouvám se za jakékoliv diakritické chyby, překlepy, a podobně. Psát návod přes 2 hodiny, tak aby ho člověk pochopil není jen tak. Užijte si dnešní den, já si jdu dát další kafe za vás, a snad se potkáme u delšího návodu.
×
×
 • Create New...