Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

facebook-cover-photo-1.png

Ahoj,

před nějakou dobou jsem se rozhodl spustit pár online her v prohlížeči. Hodně lidí mi psalo, že jim chybí hraní klasických her pro dva, které od ukončení podpory flashe přestaly fungovat, a tak jsem jim zkusil vyhovět.

Zatím jsem zprovoznil Piškvorky, Pexeso, a hlavně nejžádanější - Slovní fotbal. Původně to bylo jen pro těch pár lidí z mého okolí, ale nakonec jsem to spustil veřejně.

Pokud se rozhodnete nějakou z her vyzkoušet, určitě budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu, ať už nahlášení chyb, návrhů na zlepšení, případně návrhů na nové hry,které byste si rádi zahráli.

Také budu rád za jakékoliv sdílení mezi další lidi.

Link na stránky : https://hryprodva.cz/

Sdílet tento příspěvek

Author of the topic Odesláno:

Na prší se pracuje, ale největší problém teď je udělat karty v nějakém vektorovém formátu. Já moc na grafiku nejsem a nemám nikoho v okolí kdo by to pro mně byl ochoten udělat.
Každopádně kdyby byla grafika, tak asi není problém udělat jakoukoliv další karetní hru.

Sdílet tento příspěvek

Author of the topic Odesláno: (upraveno)

Tam bohužel nejsou klasické karty na prší.
Chtěl jsem to původně udělat se žolíkovkama, těch je všude k sehnání spousta, ale většina lidí je zvyklá na klasické jednohlavé/dvojhlavé karty na prší

Edited by jenkings

Sdílet tento příspěvek

Author of the topic Odesláno:

No, ty sice nejsou vektorové, ale asi by se daly použít, protože mají celkem dobré rozlišení. Nicméně problém je se všemi obrázky je s licencí.

Sdílet tento příspěvek

Admin
před 7hodinami, jenkings said:

No, ty sice nejsou vektorové, ale asi by se daly použít, protože mají celkem dobré rozlišení. Nicméně problém je se všemi obrázky je s licencí.

Napiš oranžovým stránkám email s dotazem na využití karet pro neziskovou stránku s tím, že nabídneš jako revanš umístění banneru :)

Sdílet tento příspěvek