Jump to content

ukázka Hry pro dva


jenkings

Recommended Posts

On 22. 12. 2021 at 15:04, Om3n said:

Můžeš tam prosím přidat tlačítko HRÁT ZNOVU? 

Tak konečně se podařilo dostat i k tomuhle restu a na konci hry jde hrát další se stejným soupeřem



Jinak mezi tím jsem dodal ještě kulečník, takže můžete také vyzkoušet ;)

Edited by jenkings
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Už máme i nějaké aplikace pro android :) Konkrétně všechny varianty Slovního Fotbalu a Potápěčů a taky Piškvorky. Link na stažení z google play najdete u jednotlivých her :)

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
před 21hodinami, jenkings said:

Nechcete někdo pozkoušet hru RPS ? Máme jak Android tak Web verzi.
V případě, že jsou tu nějací pamětníci, tak se jedná o hru, které kdysi byla součástí ICQ :)

Není to špatný, jen mě trošku štve, že po označení pozice kam panáček půjde, zůstanou zvýrazněný čtverečky s možnostmi pohybu, které už nejsou platné. Jinak dobrá práce :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
před 2hodinami, jenkings said:

To bys musel být asi trochu konkrétnější, protože takových her bylo.. :D

well, stavěl jsi město, továrna, obytná budova a snad i silnice. Vydělával peníze a hra běžela, jen když jsi ji měl zapnutou v prohlížeči. Mohl jsi s mapou posouvat. Neměl jsi ochranu proti sql injection, hesla byly šifrovaný MD5 a ty jsi měl slabý heslo :D Ale abych byl upřímný, nikdy jsem toho nezneužil :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Čaute.

Docela jsme se rozjeli a máme pár tisíc hodin odehraných her denně.

Vyšla spousta aplikací pro Android a i díky nim teď máme okolo 2500 registrovaných uživatelů.

 

Poslední dobou se mi množí dotazy na možnost vývoje aplikace pro iPhone a tak bych tu chtěl i trochu poprosit o radu, případně i podporu. Co jsem pochopil, tak nativní aplikace jde pro iPhone vyvíjet pouze na MACu. Chtěl bych tedy poprosit nějaké odborníky, o názor, co by bylo potřeba za nějaký minimální notebook na kterém by to bylo reálné? Stále veškerý provoz financují že své kapsy, takže bych asi sháněl nějakou nejlevnější možnou variantu na bazaru. Případně kdyby měl někdo nějaký podobný šrot doma, tak taky budu rád za nějaké nabídky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...