Jump to content
  • 0

pomoc [Help]Blokování souboru ve složce GTA


Polisek

Dotaz

Zdravím rád bych se zeptal na otázku která podle mě zajímá více uživatelů této stránky.

Jak jsem viděl už na více serverech to že pokud má hráč ve své složce ve které má GTA určitej soubor tak ho to kickne.

Dejme tomu že budem pracovat ze souborem mod_sa

Shrnutí:

  1. Pokud má hráč ve své složce s GTA
  2. Soubor mod_sa
  3. Hráče bude kicknut

Jak se to dá nějakou jednoduchou cestou udělat ?

Děkuji za vaše odpovědi.

Link to comment
Share on other sites

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor

No na začátek řeknu, že se soubory v pawn jsem nikdy moc neuměl.

 

Ale zda soubory existuje se dá zjistit.

 

Ovšem jde zřejmě o tu složku - složka se pawn nedá vytvořit. A aby to bylo automatizovaný, a nemusel jsi vytvářet pro každého uživatele složku ručně, tak na to je potřeba plugin. 

 

Shrnul bych to, že se jedná "Hledám plugin na vytváření složek". To by se snad někde dalo najít ne? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdravím rád bych se zeptal na otázku která podle mě zajímá více uživatelů této stránky.

Jak jsem viděl už na více serverech to že pokud má hráč ve své složce ve které má GTA určitej soubor tak ho to kickne.

Dejme tomu že budem pracovat ze souborem mod_sa

Shrnutí:

  1. Pokud má hráč ve své složce s GTA
  2. Soubor mod_sa
  3. Hráče bude kicknut

Jak se to dá nějakou jednoduchou cestou udělat ?

Děkuji za vaše odpovědi.

 

oficiálnou cestou nie, pretože žiadna SA-MP funkcia nemá oficiálne pridanú možnosť kontroly akéhokoľvek súboru... ale pokiaľ to nejaký server používa :think: (nečudoval by som sa ak by to bola nejaká nezdokumentovaná funkcia/princíp na zistenie napr. "cheatov" pre niektoré "top" servery :d )

Edited by milous22
Link to comment
Share on other sites

  • 0

oficiálnou cestou nie, pretože žiadna SA-MP funkcia nemá oficiálne pridanú možnosť kontroly akéhokoľvek súboru... ale pokiaľ to nejaký server používa :think: (nečudoval by som sa ak by to bola nejaká nezdokumentovaná funkcia/princíp na zistenie napr. "cheatov" pre niektoré "top" servery :d )

Viděl jsem to i u CZ/SK serveru.

Myslím že to byl Vilage Life

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

To je jenom zástěra... v sobeitu se aplikuje (např. na začátku connectu) něco co není normální bez něho a oni to zjišťujou. (Kdysi jsem něco podobného měl a znal)

 

Kouzelník taky neřekne "jednoduchý trik, koukejte," ale "HLE! KOUKEJ NA TO KOUZLO"

 

 

EDIT: pluginy ti umožňují serversidový věci, které nelze dosáhnout v pawnu (tohle jsem si neuvědomil vlastně, když jsem radil global custom skin v jiném topicu). Dostat se do složky neumožňuje sa-mp vůbec kvůli ochraně osobních údajů (když můžu lézt do ~Dokumenty\San Andreas Files\, proč nemůžu i do fotek nebo do systémových souborů)

Edited by HighPrint
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Přesně tak, největší síla anticheatu je ta, že nikdo krom tvůrce přesně neví, jak funguje. Čím méně informací poskytnete banovanému hráči, tím déle mu bude trvat než to obejde. Kontrolovat soubory skrze běžnej SA-MP nelze a ani by to nemělo moc smysl, jelikož změnit název souboru je to nejmenší.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

čítal som niekde že je na to nejaký špecialný sa-mp .. čo tak že by si ho dal na server a už si upravil podla seba ?, a kontrolovať či hráč ma ten sa-mp ak ni tak ho ti kickn nech si stiahne presn ten ?

O to právě jde, kdyby si měl někdo něco stahovat nebo instalovat, to si radši najde nový server. Neříkám pokud by se to zavedlo na nějakém serveru, který už pár let běží a chodí na něj pravidelně lidi, ale na nový server, už je tak dost obtížné sehnat hráče, natož aby si něco stahovali. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To je ale client side anticheat. Musel by ho hracum vnutit a komu se chce instalovat kvuli serveru nejaky dalsi veci ^^

Jn škoda že sa-mp nefunguje jak CSko že při připojení k serveru se stahnou potřebné soubory pro server.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pomoci pawna jako takoveho ne. Ale mozna pomoci HTTP si muzes vyvolat jakykoliv link,tak mozna s kombinaci s javascriptem, ale jen hadam, nebo nejaky plugin.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pomoci pawna jako takoveho ne. Ale mozna pomoci HTTP si muzes vyvolat jakykoliv link,tak mozna s kombinaci s javascriptem, ale jen hadam, nebo nejaky plugin.

HTTP volá server a né klient. A plugin beží taky pouze na serveru. Nelze se pomocí něj vzdáleně připojit do složek hráče.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

HTTP volá server a né klient. A plugin beží taky pouze na serveru. Nelze se pomocí něj vzdáleně připojit do složek hráče.

Pravda moje chyba. Jedine by se tam dostal pluginem kdyby si ten hrac tu cast toho pluginu dobrovalne dal do sa-mpu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...