Jump to content

script [ALL] PWN + INC by DaVe(konec)


ĐaVe

Recommended Posts

To znamená, že to nedokáže číst ze souboru (includu) "core" -->nemáš ho. ;) Jakmile tento include doplníš do tvé složky s includy, hned by ti to mělo jít. ;)

Asi jo ale já ten core.inc nemůžu nikde najít :d

Link to comment
Share on other sites

Tak si stáhni znova složku se serverem. core.inc je standardně obsažen v includech, takže sis ho musel smazat.

BTW: Pokud budeš mít ještě nějaký problém, tak si založ téma nebo někomu napiš. Toto se sem vážně nehodí. ;)

Edited by D@ndys
Link to comment
Share on other sites

Lukasz, jseš totálně trapný píšu to před všemi aby všichni věděli jak trapný někdo dokáže vůbec být, a to třeba jako že ty. a jestli si myslíš to co si předvedl že je podle tebe kritika což asi ted si nebudeš myslet proto že to píšu jako první, tak si na omylu chlapče, navíc tady nejseš od toho aby si pokaždém nadával nebo buzeroval ho za jeho práci, a nemyslím jen Dave, ale ostatní uživatelé.Doufám že se na moji stranu přidají i další a že si budou myslet to stejné, tvé chování neodpovídá normálního člověka.

 

Konec OT.

Žádám ostatní uživatele, aby se už nevyjadřovali mimo tému pod můj příspěvek.Pokud to tedy bude možné.

Děkuji

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zabudól si že niektorý tu nechodia do kostola a su neveriaci .. totiž ja ... a bude problem niečo hladať v bibli ..

navyše .. nejsom nový pawner ale ani dokonalý a chcel by som sa naučiť z tvojích skuseností ... nie nejsom Majitel RZE -_-

Link to comment
Share on other sites

Učit se tohohle fakt nedoporučuji a to nikomu. Můžu jen citovat lukasze

 

 

 

příklad jak to nedělat navždy.

 

antideamx kterej ti hodí 132 warningů je jen špička ledovce.

Link to comment
Share on other sites

Učit se tohohle fakt nedoporučuji a to nikomu. Můžu jen citovat lukasze

 

 

antideamx kterej ti hodí 132 warningů je jen špička ledovce.

Nevim co bys nemel doporucovat, jsi nejakej profik? :d to je jak nejaka spolecnost :d nedoporucujeme pouzivat pc bez brany firewall :d na co si sakra hrajete s tim trapackem? :d nedoporucujes to je na hlavu :d nechapu co na tom nedoporucujes i kdyz nektery casti scriptu jsou psany na vice radku funguji na stejnym principu ;) podej si s nim ruku ;) jinak ten antideamx, rypakujes ze je to na principu 132 warningu, pritom je to ale nejuspesnejsi ochrana proti deamxu, kterou dosud nikdo nikdy neprolomil...

 

tehdy jsem s tim experimentoval co zastavi cracklej deamx spolehlive at starou verzi nebo novou ;) toto funguje na obe i na tu co nedavno vysla ;) je to jedna z veci, co mnoho lidi nenapadne, vyvolat umyslne warningy, co zastavi deamx...

 

//EDIT:

 

Žádám ostatní uživatele, aby se už nevyjadřovali mimo tému pod můj příspěvek.Pokud to tedy bude možné.

 

Děkuji

Promin Volfiku,cetl jsem tu tabulku az ted :)

Edited by ĐaVe
  • OMEGALUL 1
Link to comment
Share on other sites

DaVe ... tak asi to heslo nedáš čo :-/ bytočne budem hladať ked biblií neporozumime .. viem len že je o adame a eve :d v tej rajskej zahrade .. a o tom človeku ktorý zachranoval zvierata dával ich na svoju lod z každeho páru a inač som tupý ako vôl

 

Link to comment
Share on other sites

Když nesneseš kritiku tak nezveřejňuj kod. S tím heslem jsi to nakonec udělal dobře, protože čím méně lidí si z tebe vezme příklad tím lépe. Jestli ten deamx je nejúspěšnější ochrana, tak to opravdu nevím, ale velmi o tom pochybuju.

Link to comment
Share on other sites

DaVe ... tak asi to heslo nedáš čo :-/ bytočne budem hladať ked biblií neporozumime .. viem len že je o adame a eve :d v tej rajskej zahrade .. a o tom človeku ktorý zachranoval zvierata dával ich na svoju lod z každeho páru a inač som tupý ako vôl

:d no neni to jen o tom ale aspon neco o tom vis  :d ok poslu ti ho do SZ :)

Když nesneseš kritiku tak nezveřejňuj kod. S tím heslem jsi to nakonec udělal dobře, protože čím méně lidí si z tebe vezme příklad tím lépe. Jestli ten deamx je nejúspěšnější ochrana, tak to opravdu nevím, ale velmi o tom pochybuju.

dalsi dite co nesnese, kdyz mu clovek napise jak co bylo :d jejda mane defekce :d druhej LukasZ :d dalsi male dite.... uz vidim jak si ten MyDeAMX.inc narval do shootera aby mu to nikdo nehackl jako posledne :d:D:D

A DOST! DAL PROSIM JEN NORMALNI KOMENTARE JAK PSAL VOLFIK!

Timto zadam male deti, co se neumi chovat, at sem radeji nepisi, mnohokrat dekuji!

Edited by ĐaVe
Link to comment
Share on other sites

OT a nepřípusté komenty odstraněny, a zamyká se. Znovu to promazávat nebudu. Pokud to autor znovu odemkne a objeví se zde OT, odstraním celé téma. 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...