Jump to content

návrh Pryč s účtem Moderátor !


Guest Pixel ^_^

Recommended Posts

čus..

Myslel sem že tenhle topick nenapíšu ale rozhodl jsem se že ho napíšu..

Napíšu Vám sem důvody

Většinu důvodů jsem nevymyslel já ale ostatní uživatelé

1. jenom proto, že maj barvu a že nikdo neví kdo jsou si hned vyskakujou ;) + povyšujou se nad ostatníma

2. vadí mi systém, kdy sem mohl napsat jednomu modíkovi aniž by to věděli jiní moderátoři ;)

3. některý moderáto se chová vážně jako největší dement(nevím jestli jich je víc možná je to jeden)

4.jak tu někdo napsal že se jeden modik chová jek kre*én a někdo třeba ví kdo je modik - tak jak muze vedet jestli se jeho "kamos" prave takhle nechova ... to bych slysel nerad

Po pravdě ? ANO sere mě že nevím kdo je moderátor ,resp. jakej šu.lin .. (je to jeden jeden(možná víc) moderátor nevím jakej to je ,ale chová se vážně jako kr**én.. sorry ale musel sem to říct)

 

Postupně se budu snažit přidávat další důvody..

Prosím nechte si ty vaše ližprdeláčské kecy typu: já jsem rád že Luky Valenta je majitel! je nejlepší !! - Fridgy

atp..

Když dáte ano tak nemusíte psát ale u těch co dali ne bych rád znal důvod

Je mi jasný že to smažete a klidně mi dejte ban je mi to ukradený .. :boss:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tento system "jednoho moderatora", by fungoval za predpokladu, ze by byly vsichni clenove, kteri vystupuji s timto uctem, naproste stejni, ale nejsou.

Clovek je z pravidla tvor nespokojeny, a proto si vice vsima toho co mu vadi, nez toho co by mnel ocenit. Takze muze byt na uctu "Moderator" hromada dobrych lidi, ale jakmile jim to bude jeden kazit, v ocich uzivatelu jsou VSICHNI moderatori spatni. Toto je dost ryzikove hlavne u novacku.

A jak to pak poznat, kdo jim to kazi.

Dalsi vec je v tom, ze se nemuzes obratit na nekoho urciteho, a uplne nejvetsi problem nastava vtom, kdyz s uzivatelem bude komunikovat nekolik moderatoru najednou.

 

názor je zkreslený tím že lidé chtějí vědět kdo sme, tím pádem budou hlasovat pro ANO.

Ano chteji to vedet, to je snad jasny, jen by mne zajimalo, v cem je vyhodny to, proc to vedet nemaji. Proc by mnely jsem tu ja napsal.

Link to comment
Share on other sites

názor je zkreslený tím že lidé chtějí vědět kdo sme, tím pádem budou hlasovat pro ANO.

Seš si tim tak jistej? Od doby co je zavedenej tenhle dementní systém, tak se moderátor/ři chovaj, jak kdyby jim patřilo celý forum. Jenže problém je v tom, že ikdyž máte tu dementní barvu, furt jste stejný jako normální uživatelé a to i přes to, že máte ty dementní práva. Škoda, že petr a ffred(u ffredyka rozhodnul lukáš) odstoupili z funkce. Rozhodně by to tu bylo lepší, než teď.

Link to comment
Share on other sites

Ano chteji to vedet, to je snad jasny, jen by mne zajimalo, v cem je vyhodny to, proc to vedet nemaji. Proc by mnely jsem tu ja napsal.

 

my si nebudeme brát servítky s trestáním, nebudeme řešit kdo je a kdo neni kamarád, neřešíme jestli to nekoho naštve nebo ne. tím pádem není nikdo zvýhodňován

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Hlasuju pro ano

 

+ další důvod:

jak tu někdo napsal že se jeden modik chová jek kre*én a někdo třeba ví kdo je modik - tak jak muze vedet jestli se jeho "kamos" prave takhle nechova ... to bych slysel nerad ;)

 

a jinak ty "moderátore" anonymáku fakt si to myslíš? koukni se na ty důvody co napsal pixel! a myslíš že to jsou jenom bláboly?

Link to comment
Share on other sites

Ano chteji to vedet, to je snad jasny, jen by mne zajimalo, v cem je vyhodny to, proc to vedet nemaji. Proc by mnely jsem tu ja napsal.

 

my si nebudeme brát servítky s trestáním, nebudeme řešit kdo je a kdo neni kamarád, neřešíme jestli to nekoho naštve nebo ne. tím pádem není nikdo zvýhodňován

A kdyz nebyl ucet "Moderator" a bylo vice uctu tak byl nekdo zvyhodnovan ? Potom bylo potreba vyhodit jedince. Tim ze bude mit pristup do uctu "Moderator", uz prestane byt vuci nejakym zaujaty ? Ja myslim ze tohle to nezmeni.

Link to comment
Share on other sites

Rozumný človek sa prispôsobí svetu, ale nerozumný človek sa snaží prispôsobiť svet sebe - preto všetok pokrok závisí od nerozumného človeka.

 

&&

Vrodená inteligencia je schopnosť prispôsobiť sa novým podmienkam, vytvoreným ľuďmi, ktorí neboli dosť inteligentní, aby sa prispôsobili novým pomerom

Link to comment
Share on other sites

Ano chteji to vedet, to je snad jasny, jen by mne zajimalo, v cem je vyhodny to, proc to vedet nemaji. Proc by mnely jsem tu ja napsal.

 

my si nebudeme brát servítky s trestáním, nebudeme řešit kdo je a kdo neni kamarád, neřešíme jestli to nekoho naštve nebo ne. tím pádem není nikdo zvýhodňován

 

Já tenhle systém podporuji, nápad je to zajimavý. Ale jak jsem již psal, moderátoři musí být jednoznačně identifikovatelní (= podpis pseudonicku, aby bylo možné dotyčné rozlišiť a vědět na koho se případně dovolávat.) Ten účet by měl také sloužit pouze k zajištění dodžování pravidel -> vyjadřovat se pouze k věcem, tykající se přímo moderátorských akcí jeho pseudonicku. V chatu by podle mě neměli vůbec komunikovat, maximálně někoho upozornit na porušení pravidel. Podle mě netřeba přes ten účet projevovat své postoje/názory, na to je uživatelův pravý účet.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Ano chteji to vedet, to je snad jasny, jen by mne zajimalo, v cem je vyhodny to, proc to vedet nemaji. Proc by mnely jsem tu ja napsal.

 

my si nebudeme brát servítky s trestáním, nebudeme řešit kdo je a kdo neni kamarád, neřešíme jestli to nekoho naštve nebo ne. tím pádem není nikdo zvýhodňován

 

Já tenhle systém podporuji, nápad je to zajimavý. Ale jak jsem již psal, moderátoři musí být jednoznačně identifikovatelní (= podpis pseudonicku, aby bylo možné dotyčné rozlišiť a vědět na koho se případně dovolávat.) Ten účet by měl také sloužit pouze k zajištění dodžování pravidel -> vyjadřovat se pouze k věcem, tykající se přímo moderátorských akcí jeho pseudonicku. V chatu by podle mě neměli vůbec komunikovat, maximálně někoho upozornit na porušení pravidel. Podle mě netřeba přes ten účet projevovat své postoje/názory, na to je uživatelův pravý účet.

 

Rouška anonymity je přeci pohodlnější pro vyjadřování :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Bylo by dobrý aby se moderátoři zdrželi hlasováníi ze svých pravých účtů, jelikož se jedná právě o ně.. Ať se účástní obhajoby svého postu, ale nehlasujte...

Link to comment
Share on other sites

Já jsem pro je lepší vědet kdo dával Ban/Var.

Když už ten "típek" neboli moderátor tady je tak,aby nepsal do chatu a nezůčastnoval se topiců,aby prostě viděl někdo dělá bordel da var/ban a tečka s nikým se o tom nebaví.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Já v tomto systému vidím hodně výhod.

Ale je tu jedna velká nevýhoda že asi není způsoba jak určit kazimíra mod týmu když nikdo neví kdo je kdo tak to moderátory může svádět k tomu aby se chovali s dovolením jako kreténi a přitom byli nepostihnutelní. To je podle mého jediná nevýhoda .

Link to comment
Share on other sites

1. jenom proto, že maj barvu a že nikdo neví kdo jsou si hned vyskakujou ;) + povyšujou se nad ostatníma

 

To může být problém, je to ale na samotných jedincích.

 

2. vadí mi systém, kdy sem mohl napsat jednomu modíkovi aniž by to věděli jiní moderátoři ;)

Moderátoři si to s tím daným řeší sami - a případně se mohou angažovat i ostatní, kteří to mohou sledovat a naopak vyjádřit svůj názor.

 

3. některý moderáto se chová vážně jako největší dement(nevím jestli jich je víc možná je to jeden)4.jak tu někdo napsal že se jeden modik chová jek kre*én a někdo třeba ví kdo je modik - tak jak muze vedet jestli se jeho "kamos" prave takhle nechova ... to bych slysel nerad

Po pravdě ? ANO sere mě že nevím kdo je moderátor ,resp. jakej šu.lin .. (je to jeden jeden(možná víc) moderátor nevím jakej to je ,ale chová se vážně jako kr**én.. sorry ale musel sem to říct)

Já samozřejmě mohu zjistit, jaký moderátor dělal to a ono. Čistě teoreticky by neměli za účet moderátora vůbec psát, pouze vykonat práci a odejít. To se bude muset napravit.
Je mi jasný že to smažete a klidně mi dejte ban je mi to ukradený .. :boss:
Nevidím pro to důvod, ty ano?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...