Jump to content

návrh Pryč s účtem Moderátor !


Guest Pixel ^_^

Recommended Posts

Ale je tu jedna velká nevýhoda že asi není způsoba jak určit kazimíra mod týmu když nikdo neví kdo je kdo tak to moderátory může svádět k tomu aby se chovali s dovolením jako kreténi a přitom byli nepostihnutelní. To je podle mého jediná nevýhoda .
Já samozřejmě vím, kdo dělá co a sleduji to, takže je na to mohu upozornit a společně vychytat mouchy. Je jasné, že všichni jsou lidi a mají tendenci se hádat, pokud si myslí, že mají pravdu. Za účet moderátora je to ale neakceptovatelné, což napravíme.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

NE!

 

Já jsem osobně nikdy žádný problém s módem neměl, kdo ho nevyhledává ho nebude mít nikdy, myslím si že tenhle systém je super. Na co chcete psát módovi zprávy? Když jo, ať si to přečtou všichni.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Ale je tu jedna velká nevýhoda že asi není způsoba jak určit kazimíra mod týmu když nikdo neví kdo je kdo tak to moderátory může svádět k tomu aby se chovali s dovolením jako kreténi a přitom byli nepostihnutelní. To je podle mého jediná nevýhoda .
Já samozřejmě vím, kdo dělá co a sleduji to, takže je na to mohu upozornit a společně vychytat mouchy. Je jasné, že všichni jsou lidi a mají tendenci se hádat, pokud si myslí, že mají pravdu. Za účet moderátora je to ale neakceptovatelné, což napravíme.

V tom případě problém nevidím

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Ale je tu jedna velká nevýhoda že asi není způsoba jak určit kazimíra mod týmu když nikdo neví kdo je kdo tak to moderátory může svádět k tomu aby se chovali s dovolením jako kreténi a přitom byli nepostihnutelní. To je podle mého jediná nevýhoda .
Já samozřejmě vím, kdo dělá co a sleduji to, takže je na to mohu upozornit a společně vychytat mouchy. Je jasné, že všichni jsou lidi a mají tendenci se hádat, pokud si myslí, že mají pravdu. Za účet moderátora je to ale neakceptovatelné, což napravíme.

 

jako nemyslím si že by to šlo nějak napravit tím, že je upozorníš... já bych prostě úplně zakázal přispívání pro účet moderátor... tzn: nemůže se účastnit diskuzí.. --> přeci jsme na diskuzním foru nebo snad ne? a moderátor je od toho aby udržel pořádek a ne aby psal do for... stačí když dotyčnemu posle sz a takhle by to postacilo jako upozorneni ;)

Link to comment
Share on other sites

Potom nema cenu, aby praci modratora vykonavali lide, to se muze rovnou napsat script s presne danymi pravidly pro vsechny stejne. Naco potom moderuje clovek ? Kdyz se snazite veskery kontakt odriznout. Jen vykonat praci a odejit. Straci to lidsky pristup a zdrave uvazovani.

 

pawno.cz ma obrovskou vyhodu, ze ma svuj odstrasovaci pripad pawnobox.net

Tak se snazily o neco podobneho a jak dopadli ? Nakonec jim tam nikdo nechodil, kdo ma vetsi aktivitu, tak udela vice blbosti nez ten kdo sem skoro vubec nechodi. A jak to dopadne kdyz zato budete sekat hlavy ? Jako pawnobox.net

 

Ja zase vidim odstrasujici pripad v RZ, videl jsem jak dopadl, sice vystupuji ze jsou s tou situaci spokojeni, ale copak ma prace smysl, kdyz ji nemas pro koho delat ?

Link to comment
Share on other sites

Jsem rozhodně pro odstranění, jediný co se změnilo, že dosavadní moderátoři nemají zeléné nicky a moderátor si na každého hned povyskočí, jelikož je skryta jeho identita. Nevidím jedinou nevýhodu v tom bývalém systému moderátorů...

Link to comment
Share on other sites

Opet jste nepochopili, co pisu.

 

Pochopili, rozhodnutí je na tobě, ale myslím si, že anketa hovoří jasně.

to jo ,ale ikdyby bylo 100% ANO a 20% NE tak itak to podle mě nezruší..

Link to comment
Share on other sites

Opet jste nepochopili, co pisu.

 

Pochopili, rozhodnutí je na tobě, ale myslím si, že anketa hovoří jasně.

to jo ,ale ikdyby bylo 100% ANO a 20% NE tak itak to podle mě nezruší..

100% + 20% dává 120% :d tudíž by to nešlo dohromady :d ale k tématu :) snad si nečekal že ikdyž mu ty důvody dáš, že to zruší :d

Link to comment
Share on other sites

100% + 20% dává 120% :d tudíž by to nešlo dohromady :d ale k tématu :) snad si nečekal že ikdyž mu ty důvody dáš, že to zruší :d

nechytej mě za slovo :d

jinak s tím počítám že to nezruší ....

Link to comment
Share on other sites

Forum by malo sluzit ako prostriedok na riesenie problemov medzi ludmi a zhromazdovanim danych problemov a ich rieseni, jedine co sa riesi na tomto fore su pravidla, moderatori, valetna, a jaky je tu na k***t system. Sami hovorite ze sa tu riesa kraviny, bud helpi 10 rocnych deciek alebo nejake nezmyselne temata, tak ale preco nikdo z Vas tu nezaklada rozumnejsie temata a nepita sa na nejake rozumnejsie veci?

Asi preto ze cielom 10 rocnych deciek je nieco dokazat a ked sa "naucia" pawn tak si myslia ze vedia vsetko a vnicom dalsom sa nezlepsuju akurad neskvor chlastaju, fajcia a travia cele dni poflakovanim sa niekde vonku. Tak tu prosim neplacte ze tu je nuda alebo sa tu nic neriesi, riesi sa tu plno veci ale vedsina s nich je pod uroven normalneho cloveka. Ale s5 k tematu, Valenta tu hovori o tom ze tu treba slusnost a moralku ale co tak nejaku demokraciu a slobodu ludi rozhodnut o tom co tu bude a co nie. je sice pravda ze forum niekomu patri a niekdo sa onho aj "stara" ale tiez ma s toho nemali zisk a tym by to malo koncit.

 

Je 21. storocie, nemozete ludom strkat do hlav vlastne nazory na veci a utlacovat ich ako v stredoveku a preto by malo forum mat rozne kategorie a odvetvia vsetkeho mozneho aby nalakalo viac ludi s roznymi nazormi ako strkat ludom nasilu do hlav vase subjektivne nazory a nutit ich tu byt za kazdu cenu. Ludia by sem mali chodit s radostou a nie byt tu na tom zavisli.

Link to comment
Share on other sites

Já nechápu proč se tu řeší blbosti..

Noa co ? Tak jsou tu nějaký děcka , co se chtějí naučit PAWN tak zakládají dementní topicy , ale co , všichni sme taky začínali..

Link to comment
Share on other sites

ale ne kazdej tu zacinal tak jako vetsina novacku ted...

Ale já neberu minulost a budoucnost , ale to že VŠICHNI sme začínali , jedno v jakou dobu..

Čas se mění , stím nic nenaděláme..

Link to comment
Share on other sites

mel bych reseni ;) a je velice jednoduche.. jak muzete zde videt nespokojenost je opravdu velka tak proc to dop*ce nedate na stary rezim ? btw. i me se*ou anonymni moderatori.. jak uz tu bylo zmineno nektery sou vpoho ale nektery si mysli ze sezrali moudro sveta.. omlouvam se ze pisu bez hacku ale budu na delsi dobu jen pres mobil ;)

Link to comment
Share on other sites

Já jsem pro to aby to zůstalo takto .. když se chováte normálně a neděláte něco co se mu nelíbí, je jasný že je nepříjemnej .. nevim, ale já už si celkem uvědomuju že ze sebe dělat "Vola" neni zrovna vhodný .. nechci nikoho jmenovat .. ale podle toho co sem v pár přízpěvcích čet, moderátor napomíná jenom ty kteří si to zaslouží, a jestli vás napomene, je to vaše chyba nikoli jeho ... je to takhle lepší, nikdo neví kdo je moderátor .. nejsou takové problémy, nikdo neví kdy vystartuje .. nikdo neví kdo to je (což je možná jedinej problém když mu chcete napsat Zprávu, nevíte kterej si to přečte, ale jestli si admin zvolil toho moderátora, myslim že by to nemělo být nějáké hovado které se neumí chovat) .. jsem pro to aby to zůstalo ...

 

Jen můj názor, nevím přesně jak to chodí, a s čím ste se setkali, ale já jsem se zatím s ničím takým nesetkal ;) .) ...

Link to comment
Share on other sites

Díky všem za názor.

pro Lukáše Valentu - už by jsi to mohl uzavřít ne ? Anketa hovoří za vše.

Zrušit moderátora?

ANO		 68% 	[ 41 ]	x
JE MI TO JEDNO		 15% 	[ 9 ]
NE		 17% 	[ 10 ]

Celkem hlasů : 60

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...