Jump to content

Změny na pawnu 19. 3. 2012


Guest Punkevník

Recommended Posts

I kdybych vybanoval všechny aktuální uživatele, tak na forum stále chodí dost lidí.

Možná, že se arogantně chovám, ale už mě nebaví řešit tu neustále nějaké hovadiny. Na ganga a ostatní blbce z vysoka kašlu. Vlastně by mě to mělo těšit, že svůj volný čas věnují tomu, že řeší mě. Jen se mi potom nedivte, že se budu smát, až budou říkat, že nemají peníze. Jak by je taky mohli mít, když místo toho, aby si vydělávali, mě pomlouvají :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrátor
I kdybych vybanoval všechny aktuální uživatele, tak na forum stále chodí dost lidí.

Možná, že se arogantně chovám, ale už mě nebaví řešit tu neustále nějaké hovadiny. Na ganga a ostatní blbce z vysoka kašlu. Vlastně by mě to mělo těšit, že svůj volný čas věnují tomu, že řeší mě. Jen se mi potom nedivte, že se budu smát, až budou říkat, že nemají peníze. Jak by je taky mohli mít, když místo toho, aby si vydělávali, mě pomlouvají :))

:d

Link to comment
Share on other sites

nemyslim si ze by jsme se meli hadat kazdej ma nejakej nazor to chapu ale da se to resit i normalne ja bych to tu zamknul a ukoncil bych to nebo tu bude dalsich zybtecnych spamu

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Já jsem tu od doby zakladání pawno.cz a jsem tu stále, vzali mi práva a jsem tu stále :d Změnil se majitel, jsem tu stále :d Nějak mi ten bordel ani nevadí (teď se o něho ani nemusím už starat) a ty změny mi taky nevadí, Lukáš mi nějak extra nevadí, vlastně je to v pohodě týpek, ale nějakou vizáž tu musí mít, jinak by tu byl o mnohem větší bordel (aspoň podle týpka Printa)

Link to comment
Share on other sites

Chci říct, že pokud máte někdo nějaký problém tak akorát ztrácíte čas, ničím tím nedocílíte, jste tady z vlastní vůle a to všcihni, takže vás zde nikdo nedrží... :wave:

Link to comment
Share on other sites

Je to těžké, bohužel, ale jsou tu uživatelé, kteří jsou tak trochu méně přizpůsobivý, řekněme konzervativní. Já si jich nevšímám a celkem se k nim ani moc nevyjadřuji, zbytečně se s nimi nehádám, pokud k tomu nemám opravdu důvod, proč se s nimi taky hádat? Tito uživatelé čekají přesně na toto, no a pak si to úžívají, nadávají, a když jim dá moderátor ban, tak jsou ještě dotčeni. Bohužel, nic s tím neuděláme, proto bych vás rád vyzval, aby jste si těchto méně inteligentních jedinců nevšímaly. Je to ztráta času!

 

Dále bych chtěl říci, že jsi vážím práce moderátorů a když se odkáži na svoji předchozí zprávu, tak bych snad jen řekl, že moderátorem prostě nemůže být každý, o to více si vážím těch, kteří mají odvahu a pustí se do toho, já bych do toho asi nešel, vyžaduje to skutečně velkou dávku trpělivosti, opravdu to není sranda a je to celkem velká zodpovědnost.

 

Co se týče Lukáše, tak ano je trochu arogantní, ano vede to tu pro business, ne pro srdce, ale dá se s ním vyjít, smutné je, že někteří jím opovrhovali již od začátku, aniž by něco ukázal, ale proč proboha? To je jako říkat, že nový model BMW je hnusný, aniž by jste ho viděli.

 

Lukášovi bych ještě rád zdělil - Vydělávej, ale neprovokuj a zbytečně nedělej radikální změny do této komunity. Ber to jako radu ;)

 

Byl bych velmi rád, kdyby se to tady teď trochu ustálilo, myslím tím, aby se opět za měsíc neměnil moderátorský tým. Přeju vám hodně štestí!

Link to comment
Share on other sites

Chci říct, že pokud máte někdo nějaký problém tak akorát ztrácíte čas, ničím tím nedocílíte, jste tady z vlastní vůle a to všcihni, takže vás zde nikdo nedrží... :wave:

 

Ale pak o čem je toto fórúm?Ano je o vydělávání.

Denně na nás Valenta vydělá nwm nevidim tady žádny toplist a tak podobně.

Ale jistotně dost.

 

Posledný dobou sem si něčeho všiml,a to toho že nový uživatelé si vůbec nepíšou s jinými v MChatu.Jednoho jsem si přidal na skype a zmínil se mi že na tomto forum člověka pouze odsoudite...

Ano jeto pravda všimnul jsem si to npř.: v tématech s typem:

Ahojte,jsem tady nový a pawno vůbec neumím.
Vytvořil jsem si script a hází mi to error.
***.pwn(346) : error 001: expected token: ";", but found "-identifier-"
Prosím co tam mám špatně?

V reálu mu na ŕádku 349 chyběl znak ;

 

Odpověd uživatelů:

Když tohle neumíś tak pawno ani nedělej

-Pak že je méně a méně pawnerů .....

Link to comment
Share on other sites

Příteli...směju se, vůbec nemáš tušení, o co jde a to co jsi napsat ty to CELÉ je naprosto scestné...a? nikde není zakázaný že nemůže dát na fórum reklamu, kterou má zaplacenou...tohle je běžná věc, tak vůbec nechápu proč o tom mluvíš ;) a kolik za to platí? to už může být uplně jedno...

Link to comment
Share on other sites

Ne, k pravidlum bych připsal pravidlo:

 

 

Je zakázáno spamovat s příspěvkem "Když tohle neumiš tak pawno nedělej"a podpobně.Jestly mu nechcete pomoct tak vůbec nic do pŕíspěvku nepište

Link to comment
Share on other sites

Důvod je jednoduchý, myslí si že umí pawn a že když to někdo neumí tak se cítí povýšeně a raději nechce si k sobě přidávat nové konkurenty tak neporádí a řekne toto.

 

Jinak vyjádřím se k všemu ostatnímu co se tu za tu dobu stalo čtyřmi slovy. Je mi to jedno!

Link to comment
Share on other sites

Ano ,ale pak se kvůly tomuto vytvořilo heslo: "Lamy lamám..."Ty lamy které učí lamky jsou ty správný.

 

Ale jelikož někteří žádaný uživatelé na pawno.cz (řeknu příklad: QWER (Neber si to osobně))-Vidí to že to má v podpisu dá si to taky aby se dostal do kolektivu a pak odsuzuje.

Mám pocit že toto je už off-topic

Link to comment
Share on other sites

uprime sem rad ze ffredyk odesel uz me zase sr*l jako za doby zelene

moc se neraduj on se vrati jako vzdycky . Pokazdy rekne "no odchazim" a pak-- "jsem zpet" ten jen tak nevypadne

Link to comment
Share on other sites

uprime sem rad ze ffredyk odesel uz me zase sr*l jako za doby zelene

moc se neraduj on se vrati jako vzdycky . Pokazdy rekne "no odchazim" a pak-- "jsem zpet" ten jen tak nevypadne

ku*va dokazete pochopit ze ffredyk neodesel, ale byl vyhozen Valentou? :)

 

edit: Jo aha, to vam zapomeli rict....

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...