Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Ondrej Igar

Uživatel
 • Příspěvků

  538
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  1

Ondrej Igar last won the day on Listopad 17 2012

Ondrej Igar had the most liked content!

Reputace

24 Catalina

About Ondrej Igar

 • Moto
  Mubby
 • Narozeniny 11.11.1997

Kontaktní údaje

 • Web
  https://www.bestcloud.cz
 • Skype
  cz-mubby

Návštěvníci

522 profile views
 1. Ondrej Igar

  sraz Pawno sraz 2018

  Zdravím, jestli to je ještě aktuální.. Bydlím v Praze, takže metrem kdykoliv a kamkoliv c: .
 2. Video jsem nezkoukl celé, každopádně bylo super připomenout si staré dobré časy kdy BF2 frčela a dalo se offiko hrát multiplayer. Ozvu se ti na FB, rád bych se přidal a zahrál si někdy společně .
 3. Ondrej Igar

  hardware Internet

  Nepřímo pracuji pro Starnet a mohu doporučit , minimální garantovaná rychlost je 30 Mbps jak pro download tak pro upload a jako maximum se dává 100 Mbps a nejlepší na tom je že to je vždy za stejnou cenu, 250 Kč včetně DPH . Linka pro hlášení poruch 24/7 a vždy poblíž nějaký technický tým. A za předpokladu že má klient internet od Starnetu je možno připlatit si za televizi (frčí přes net) se 7 denním přetáčením. Zjistit pokrytí | Dotázat se na dostupnost (Za toto doporučení nemám provizi )
 4. Zdravím, pomalu se blíží první výročí BestCloud.cz, a my jsme se rozhodli udělat pro komunitu menší giveaway o celkem 5 VPSek zcela zdarma na 2 měsíce. Co musíte udělat, abyste mohli VPS vyhrát? Napište odpověď do tohoto tématu, která musí obsahovat: 1) Proč byste VPS měli dostat zrovna vy? 2) Co budete na VPS dělat/provozovat? 3) Jakou Linuxovou distribuci chcete? (Debian, Ubuntu, CentOS atd...) Pro koho je toto dobré? - Pro studenty, co nemají dostatek peněz - Pro lidi, co se chtějí něco naučit s Linuxem, ale nechtějí utrácet peníze - Pro lidi, co jen chtějí zkusit naše služby Co nechceme abyste na VPS dělali? - DDoS, abuse, botnet... - Těžit BTC a další cryptoměny ..a další blbosti Jaká je konfigurace VPS? - OpenVZ - 2 CPU - 2GB RAM - 60GB disk - Až 100Mbps konektivita - 1x IPv4 Lidi, co VPS dostanou, zvolíme 18.1.2017 v 18:00 Looking glass: http://lg.bestcloud.cz/ S pozdravem, Mubby a DemoroCZ
 5. Ondrej Igar

  nabízím VPS Servery za nízkou cenu

  Možnost navýšení RAM a internetové konektivity byla přidána. Nyní lze teda upgradnout snad vše cpu, ram, hdd, konektivita za drobné poplatky.
 6. Ondrej Igar

  nabízím VPS Servery za nízkou cenu

  Administrace se bude překopávat kompletně, nastane spoustu změn ale prozatím se bude používat toto, než se k tomu dostanu.. Děkujeme Na to samozřejmě odpovím - https://ctrlv.cz/WKo7 . Hosting běží již delší dobu avšak dosud běžel v ßetě . Oficiálně se to spustilo až pár dní zpátky a požádal jsem 3 osoby o dodání hodnocení . Texty jsou reálné a nijak neupravované. :-)
 7. BestCloud.cz Rád bych Vám představil nově vytvoření VPS hosting nesoucí jméno BestCloud.cz . Našim cílem je nabídnout příznivou cenu a vysokou kvalitu služeb. Po několikaměsíčním testování a vyvíjení jsme rozhodli že budeme nabízet pouze jeden tarif. Za pouhých 150,- Kč/měs. nabízíme totiž 2GB RAM, 2x 1.7Ghz CPU, 60GB diskového prostoru. Ke každému VPS je přidělena jedna IPv4 adresa. Administrace na kreditové bázi. https://www.bestcloud.cz
 8. Ondrej Igar

  plugin

  To je originální soubor sscanf.dll ? Nebo přejmenovanej .so na .dll? Zkusil bych pohledat na internetu ten soubor znova nebo vyzkoušet jiné verze.
 9. Ondrej Igar

  plugin

  Ano. Jak je v konfiguračním souboru serveru řádek "plugins" tak za "sscanf" doplnit ".so" => "plugins sscanf.so". (Pokud to je na Windowsu tak místo .so to bude .dll)
 10. Ondrej Igar

  plugin

  Troufám si tipnout, že chybí koncovka souboru ".so" nebo ".dll". Pokud je to spouštěno na Windowsu tak ".dll", pokud na linuxu tak ".so".
 11. Ondrej Igar

  nabízím Domény na prodej

  Zdravím, mám několik nevyužitích domén, které se někomu mohou líbit takže je prodávám. Pro cenu PM. Doména | Datum expirace bigflow.eu | 04.12.2016 bohemiasms.eu | 27.11.2016 e-novinky.eu | 14.12.2016 enovinky.eu | 14.12.2016 etern.cz | 26.04.2017 freeorderserver.eu | 27.11.2016 iphonezasms.cz | 08.02.2017 (včetně systému-vše komplet) mikrotrh.eu | 27.11.2016 powerbanka.eu | 27.11.2016 svetmotivace.cz | 30.07.2016 - pobav-se.cz | 27.04.2017 futurecraft.cz | 02.01.2017 game-hoster.cz | 13.11.2016 unlimitedworld.cz | 16.10.2016 xille.eu | 27.11.2016 kybers.eu | 04.12.2016 Vše je na WEDOSu . Díky za pozornost
 12. Je zajímavé to co je ve Vašem podpisu, protože si protiřečíte. Pochybuju že vy jste zrovna svatý . K designu: Jednoduché, přehledné, optimalizované, prostě skvělé. A líbí se mi skvěle zvolená fialová. Co bych asi vytkl že v oblasti "O mně" by mohl být slider aby tam mohlo být případně více informací.
 13. Děkuji za upozornění. Stránka není nijak nebezpečná, budu to řešit. To si nemyslím ale děkuji za podnět. Mě nevadí že Steel kritizuje ale aspoň kdyby napsal konkrétnější body, protože pokud se zeptám někoho jak se mu líbí má nová mikina a řekne že to je hnus, tak to je sice hezké ale nepomůže mi to nic zlepšit, potřebuji vědět co, například barva, tvar.. Já pro změnu nepoužívám žádny antivirus a jsem spokojen. root@debian:~# apache2 -v Server version: Apache/2.2.22 (Debian) Server built: Dec 23 2014 22:48:29 root@debian:~# apt-get upgrade apache2 Reading package lists... Done Building dependency tree Reading state information... Done 0 upgraded, 0 newly installed, 0 to remove and 0 not upgraded. Ještě mohu updatnout WordPress. Jináč VirusTotal ani ScanURL nic nehlásí, až na Sucuri který oznamuje "Outdated Web Server Apache FoundVulnerabilities on Apache 2.2". Skusím ještě jinou cestou updatnout apache a pak bych updatnul i WP. A ještě do třetice .
 14. Ondrej Igar

  pomoc Error-php

  Výstupi máš napsané nesprávně, připad použitý který jsi napsal se používá třeba u json. Správné použití je tedy místo -> použít ["PožadovanéPole"] . Čili while($vystup = mysql_fetch_object($nacti)) { $id = $vystup["id"]; $nickDB = $vystup[meno"]; $hesloDB = $vystup["heslo"]; $emailDB = $vystup["email"]; }
 15. Špatně být nemůže, kdo určil že je špatně? A jak můźe být špatně i do konce když žádní není? Musím ale souhlasit s Jakerem, kdykoliv čtu něco od tebe tak mi to přijde že se chlubíš a chováš se "Já jsem steel, jsem železo, jsem všechno". Proč si to myslíš konkrétněji? Co je dle tebe nesprávného? A omyl, už jsem i vydělal .
×