Jump to content

POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ SA:MP PÁRTY PAWNO.CZ + GTA.CZ!


lvalenta

Recommended Posts

Ani anti-spam tam nieje ,takze sa moze spamovat kolko chce...

 

Taktiez sme mali bug , ze ked sme sa pripojili na deathmatch alebo niekde , tak ma to stale dookola spawnovalo tak bol nuteny restart...

Link to comment
Share on other sites

Tahle skvělá párty se mi organizačné po SW stránce taky nelíbí !!!

 

Čekám tady na 4 hodinu, abych hlídal celý server, ale nečekal jsem, že když si uděláte reklamy atd. že si nevychytáte herní mód. Hned ze startu 2 výpadky, server jel bez problému mezi 20-30% zátěže, instaloval se kvůli párty nový silný procesor a zvyšovali se paměti.

 

Právě se dívám, nastal další výpadek - pokud budete chtít vidět zátěže, není problém. Server by utáhl i 800 hráčů - stěžujte si u organizátorů.

Link to comment
Share on other sites

Teď jsem tam byl asi 3 minuty a napíšu to, co jsem viděl ;)

 

V první řadě chaos. Všichni jen spamovali chat kravinama (dokonce i moderátoři...) což vlastně způsobilo že kdokoliv chěl něco napsat, musel to napsat Xkrát po sobě aby to někdo viděl. Dále, z čehož jsem byl taky zklamán byl deathmatch, nebo co to bylo. Připojil jsem se a viděl jsem chumel lidí s barvama od #00000 do #ffffff a absolutně jsem nevěděl, koho mám sakra střilet?! (a nevěděli to snad všichni). Načež DON psal (do normálního chatu - to tam není admin chat?) ať nezabíjíme svůj team.

 

 

Promiňte, tohle nepřipomínalo vánoční párty ale neorganizovanej chaos.

 

Súhlasim!!!

 

 

A prečo som vám nepemohol?... no hrôza.

Link to comment
Share on other sites

Tento mód na party musel dělat nějaký idiot, s prominutím.

 

Připojím se, spawnu se a trvá mi asi 5 minut, než se z toho spawnu dostanu. Proč ? Protože nikoho nenapadlo, že nebude příliš dobré spawnout 200 lidí na jedno místo.

A když už jsem se z toho spawnu dostal, kdosi, zřejmě admin, přesunul všechny hráče na jiné místo, takže opětovný pětiminutový problém se spawnem.

Anti-Spam žádný - když chci zaslat zprávu do chatu okamžitě zmizí, protože frekvence zpráv je přibližně 20/s. O lagách raději ani nemluvim.

 

Pro příští rok doporučuji danému pawnerovi trochu víc myslet :).

 

Veselé Vánoce ...

Link to comment
Share on other sites

Tento mód na party musel dělat nějaký idiot, s prominutím.

 

Připojím se, spawnu se a trvá mi asi 5 minut, než se z toho spawnu dostanu. Proč ? Protože nikoho nenapadlo, že nebude příliš dobré spawnout 200 lidí na jedno místo.

A když už jsem se z toho spawnu dostal, kdosi, zřejmě admin, přesunul všechny hráče na jiné místo, takže opětovný pětiminutový problém se spawnem.

Anti-Spam žádný - když chci zaslat zprávu do chatu okamžitě zmizí, protože frekvence zpráv je přibližně 20/s. O lagách raději ani nemluvim.

 

Pro příští rok doporučuji danému pawnerovi trochu víc myslet :).

 

Veselé Vánoce ...

 

 

Souhlasím, já sem musel vypnout i chat, protože mě stoho bolela hlava.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

No co už, vzhledem k tomu, že je to první rok co pořádá pawno.cz tak tam jde vidět nedostatek zkušenosti ze stran pawnerů. Koneckonců jsou to také lidi a chyby můžou udělat všichni :d Vzali si z dnešní párty zkušenosti a snad příště už to samé neudělají, tak nekérujte furt :)

 

Až se vám podaří zorganizovat uspěšně velkou akci, tak potom mluvte ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Tak malý shrnutí akce : Byl jsem tam pět minut a : Mapa na ho*****no,Hudba nehraje par dementu tam lita s hydrou a zabíjí lidi to tálně trapné to je mohli ste si na tom dál záležet kravina to je.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...