Jump to content

POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ SA:MP PÁRTY PAWNO.CZ + GTA.CZ!


lvalenta

Recommended Posts

Prosil bych všechny moderátory, aby mi napsali SZ, je to důležité

 

 

 

 

těsí se na vás celý tým pawno.cz

 

Společně s mapperem párty DONem

a Pawnery Marwinem 37 a Ffredykem

Link to comment
Share on other sites

No, minulý ročník som výnimočne nestihol, tento si už ale nenechám ujsť. Inak, čože to usporadúva Pawno s Gta.cz a nie je to v réžii BoSA a EEP ako po minulé ročníky ?

Link to comment
Share on other sites

1. nabídli jsme gta.cz spolupráci - a vzhledem k tomu, že reklamu nedělá pouze gta.cz, ale i pawno.cz (máme slušné zázemí), tak je to pro ně jistě výhodnější

 

2. eep a bosa zřejmě letošní párty pořádat nebudou, nezvládli to, takže se rozhodli, že podpoří naší.

Link to comment
Share on other sites

1. nabídli jsme gta.cz spolupráci - a vzhledem k tomu, že reklamu nedělá pouze gta.cz, ale i pawno.cz (máme slušné zázemí), tak je to pro ně jistě výhodnější

 

2. eep a bosa zřejmě letošní párty pořádat nebudou, nezvládli to, takže se rozhodli, že podpoří naší.

 

No, to som chcel vedieť. Čakal som reklamu na Gta.cz už dosť dávno a stále nič a nič. Potom som bol pozrieť stránku BoSA. Síce tam bola nejaká zmienka, ale nič ako po minulé roky. Chalani zrejme, tak ako aj mnohé iné klany, postupne odchádzajú do innactivity.

Link to comment
Share on other sites

Včera jsem se rozhodl letošní BoSA/EeP party zrušit, zaprve gta.cz už se dohlodlo na teto party takže by to nemělo cenu, a za druhé sice jsme měli mapy, ale neměli jsme nikoho kdo by to napawnil takže jsme mapy věnovali na tuto party a taky jsme se rozhodly video udělat aj z teto party jako každoročně, a tentokrát by video mělo být mnohem dřív, protože už ho nebude dělat soni. Prostě jsme letos už nechaly prostor jiným :d

Link to comment
Share on other sites

snažím se dělat mód co nejvíc optimalizovaný

 

budou tam hry z Pub4Fun Freeroam RELOADED

tak se máte na co těšit :d

 

bohužel musím oznámit že tam nebude TimeGame protože se mi v módu vytvořila drobná chybka a Capture The Bag, který jsem dnes nestihl dodělat, protože mi ten vánoční mód zabral hodně času ... jestliže ho stihnu dodělat zítra a najdu čas ho importovat do vánočního módu tak CtB si budete moct zahrát i zítra :)

Link to comment
Share on other sites

snažím se dělat mód co nejvíc optimalizovaný

 

budou tam hry z Pub4Fun Freeroam RELOADED

tak se máte na co těšit :d

 

bohužel musím oznámit že tam nebude TimeGame protože se mi v módu vytvořila drobná chybka a Capture The Bag, který jsem dnes nestihl dodělat, protože mi ten vánoční mód zabral hodně času ... jestliže ho stihnu dodělat zítra a najdu čas ho importovat do vánočního módu tak CtB si budete moct zahrát i zítra :)

 

 

 

To by bylo super ;)

Link to comment
Share on other sites

Teď jsem tam byl asi 3 minuty a napíšu to, co jsem viděl ;)

 

V první řadě chaos. Všichni jen spamovali chat kravinama (dokonce i moderátoři...) což vlastně způsobilo že kdokoliv chěl něco napsat, musel to napsat Xkrát po sobě aby to někdo viděl. Dále, z čehož jsem byl taky zklamán byl deathmatch, nebo co to bylo. Připojil jsem se a viděl jsem chumel lidí s barvama od #00000 do #ffffff a absolutně jsem nevěděl, koho mám sakra střilet?! (a nevěděli to snad všichni). Načež DON psal (do normálního chatu - to tam není admin chat?) ať nezabíjíme svůj team.

 

 

Promiňte, tohle nepřipomínalo vánoční párty ale neorganizovanej chaos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...