Jump to content

POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ SA:MP PÁRTY PAWNO.CZ + GTA.CZ!


lvalenta

Recommended Posts

Tak řekněme si to na rovinu. Hold neměli zkušenosti z pořádáním akce pro X set lidí a taky na to měli jen týden, což byla hlavní chyba ;)

Taky ale je důležitá poznámka že si organizátoří umanuli tuhle akci týden před spouštěním ;)

Link to comment
Share on other sites

Valenta sklamal si nás :(

 

Všichni se tady do chudáka Valenty navážíte, ale on ten mód nevytvořil (podle mě), tak by jste se měli nad sebou zamyslet.

Až zkusíte aspoň udělat takovouhle akci, tak můžete urážet, ale takhle akorát ukazujete svoji demenci!

Link to comment
Share on other sites

Valenta sklamal si nás :(

 

Všichni se tady do chudáka Valenty navážíte, ale on ten mód nevytvořil (podle mě), tak by jste se měli nad sebou zamyslet.

Až zkusíte aspoň udělat takovouhle akci, tak můžete urážet, ale takhle akorát ukazujete svoji demenci!

když děláš tak velkou akci, tak to máš všechno plánovat zavčas, on hlídal jestli má reklamu a 800 slotů mod se dělal na poslední chvíli :d tak se ho zastávej

Link to comment
Share on other sites

Já jsem jen zařídil reklamu a server, měl to na starosti DON společně s ostatními. Je mi líto, že to nedopadlo.

Připojím se.Jsem laglej mezy ostatnyma hracema ktery jsou taky lagly.

Abych se priznal,zapl jsem s0beit a AirBRK a šel jsem trošku dopředu a tam někdo pŕiletel s vrtulnikem.Nastoupim do vrtulniku a pak padl server.

Asi má vina :d "lol"

Link to comment
Share on other sites

Chtěl bych se přiznat k tomu že BoSA/EeP mod byl vždy dodělany rychle ani ne dva dny před party a většinou jsme všechno nechali na poslední chvíly :d:D A vy jste na to měli týden... no co dodat škoda no.. tak jako tak BoSA/EeP tento rok by byla též fail protože jsme neměli pawnera.. doufam že vám to vyjde na ten silvestr ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale ty si to mal na starosti. Ja by som sa za to hanbil a uz som sem tak 2 tizdne ani nevliezol. A vobec neboli lagy ze? urcite ste pouzivali pVars... Navise net stroja to asi nejako nezvladal, ak teda daffy tvrdi ze RAM a CPU je v poriadku. No este to nemusel zvladat HDD ale to je uz vasa vec. NAbuduce planujte vcas a vsetko si poriadne premyslite alebo sa na to vyserte ak to ma dopadnut takto...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...