Jump to content

Koukněte se co by se mělo zabíjet na potkání


Ewwe

Recommended Posts

žádnej koncentrák , žádnej plyn to by pro ně bylo moc lehký ... polil si psa benzínem? zapálil si ho? tak si to zkus na vlastní kůži ... at víš co to obnáší ... a neudělat to jenom jednomu ale všem co byly u toho a nechali to bejt ...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Toho sou schopný jenom lidi takle ublížit a zabít nevinný bezbraný zvíře jenom pro srandu jen to tu nechte na počest toho pejska :(....

Link to comment
Share on other sites

To si děláte prdel ne ? co za totálně vymletý kretény může do prdele tohle udělat ? Nevím proč se už sakra neudělá přísný zákon na týrání zvěře. Je to bráno jako " majetek " .. WTF ? To za hitlera ( info:nechci zde nic prosazovat atp. ) Měli 500x lepší zákony o týrání zvěře. Tam by si to ty kreténi nedovolili.. Bože tohle mě dokáže vždycky tak brutálně naštvat, že bych nejraději nastoupil do auta a osobně bych si to s nima šel vyřídit. Ale jak tu psal Dragon_Cz.. upálili jste ho ? no tak to gratulujeme.. zapálíme vás taky a poté záznam vašeho upálení hodíme na internet.. ať je taky sranda.

 

P.S.: Nemažte to.. na počest toho chudáčka..

Link to comment
Share on other sites

Najlepšie (asi pred 5 mesiacmi to bolo v telke):

23 ročný *** (meno) dostal 1 rok v najmiernejšom vezení za týranie 3 psov

(a hneď po tej reportáži išla lúpež obrazu a tam povedali)

32 ročný *** (meno) dostal 15 rokov za lúpež dvoch obrazov

 

 

spravodlivosť ? nikde

Link to comment
Share on other sites

Jojo přesně. Maximální trest co jsem viděl jsou 2 roky.. ok ty utýráš živého tvora, který má pocity, cítí bolest atp. a dostaneš 2 ubohé roky.. a to ještě k tomu maximálně.

Ukradneš nějaké po***é peníze které jsou úplně k hovnu, jsou to prostě jen potištěné papírky které mají reálnou hodnotu ho*na na silnici a dostaneš 5let minimálně.. Ano je vidět, že tu vládne spravedlnost..

Link to comment
Share on other sites

Ja bych mu to nalil do huby a zapálil ho ze vnitř zmrda ... jak se můžou opovážit ... všecky bych je napíchl na klacek a upálil .... CHUDÁK VÍTE JAKY TO MUSÍ BÝT ZA ŽIVA HOŘET A JEŠTĚ KDYŽ NA NĚJ JE SCHVÁLNĚ KAMERA ... JAK TAM CHUDÁK KŇUČÍ A PAK JEN UMÍRÁ AAA fuj ještě že sem to vypl :ble:

Link to comment
Share on other sites

ja som si video ani nepozrel stacil ten obrázok...

Vela ludi si neuvedomuje ze kazde zviera nie len pes cíti bolesť tak jak mi...

Rád by som tým deťom spravil to isté...

Keď už smrť zvieraťa tak uznávam len inekcie! Žiadne zastrelenie iba inekcie!

Veď si zoberte že by sme mi boli bezbranný pred niekym aké zlé by to bolo...

Niekedy uvažujem prečo som sa narodil medzi takýmito opicami... Ešte opice sú inteligentnejšie ako pár ľudí na svete...

Link to comment
Share on other sites

Jojo přesně. Maximální trest co jsem viděl jsou 2 roky.. ok ty utýráš živého tvora, který má pocity, cítí bolest atp. a dostaneš 2 ubohé roky.. a to ještě k tomu maximálně.

Ukradneš nějaké po***é peníze které jsou úplně k hovnu, jsou to prostě jen potištěné papírky které mají reálnou hodnotu ho*na na silnici a dostaneš 5let minimálně.. Ano je vidět, že tu vládne spravedlnost..

JE to sice blbe ze tu ty curaci upalili psa ale ked sa pes bere ako majetok tak sa necuduj

a ak si to zoberes z objetivneho hladiska tak zviera je tak iba bilogicko chemicky stroj a prachy su zas iba kus papiera...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Jojo přesně. Maximální trest co jsem viděl jsou 2 roky.. ok ty utýráš živého tvora, který má pocity, cítí bolest atp. a dostaneš 2 ubohé roky.. a to ještě k tomu maximálně.

Ukradneš nějaké po***é peníze které jsou úplně k hovnu, jsou to prostě jen potištěné papírky které mají reálnou hodnotu ho*na na silnici a dostaneš 5let minimálně.. Ano je vidět, že tu vládne spravedlnost..

JE to sice blbe ze tu ty curaci upalili psa ale ked sa pes bere ako majetok tak sa necuduj

a ak si to zoberes z objetivneho hladiska tak zviera je tak iba bilogicko chemicky stroj a prachy su zas iba kus papiera...

A neni to trochu špatně ?

Link to comment
Share on other sites

este na konci ako sa smeju debili newim ci by sa to im lubilo kktom:

 

odkaz psa pre človeka:

Môj život trvá 10-15 rokov. Každé odlúčenie od teba mi spôsobí smútok.

PAMäTAJ:

Daj mi čas, aby som pochopil, čo odo mňa chceš.

Dôveruj mi! Nikdy ťa úmyslne nezklamem.

Nehnevaj sa na mňa a za trest ma nezatváraj.Ty máš svojich priateľov, zábavu, ja mám len Teba.

Rozprávaj sa so mnou, aj keď slovám úplne nerozumiem. Stačí mi, keď počujem Tvoj hlas.

Uvedom si, že keď ma biješ, mohol by som Ťa hravo pohrýzť, ale ja to neurobím.

Ak som niekedy pri práci zlý alebo lenivý, uvažuj, že mi napríklad neni dobre, alebo že som unavený.

Staraj sa o mňa ak som starý aj ty raz zostárneš.

Buď v mojich ťažkých chvíľach vždycky so mnou, s Tebou je pre mňa všekto ľahšie.

Až sa môj čas naplní, nenechaj ma trpieť.V prípade nutnosti, skonči moje trápenie včas, len ťa prosím- ZOSTAŇ V TEJ CHVÍLI SO MNOU ♥ :')

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...