Jump to content

Čo je po smrti?


indian2

Recommended Posts

  • Majitel

Pořád si vnucuju myšlenku jak to asi vypadá v astrálu...

Pořád mám nutkání si to představovat nějak cinematicky... Prostě zbarvení do žluta, modrý tělo a nádech organických spekter....

 

Jak to vůbec vypadá? :)

Vidím normálně jako obvykle?

Četl jsem, že nejde ani tak o zrak, jako o hmat.. Jak to s tím je? "scratch"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pořád si vnucuju myšlenku jak to asi vypadá v astrálu...

Pořád mám nutkání si to představovat nějak cinematicky... Prostě zbarvení do žluta, modrý tělo a nádech organických spekter....

 

Jak to vůbec vypadá? :)

Vidím normálně jako obvykle?

Četl jsem, že nejde ani tak o zrak, jako o hmat.. Jak to s tím je? "scratch"

 

ako v RL, teda ak sa pohybujes u nas na planete.

Link to comment
Share on other sites

Furt to nechapu - AC je jen tvoje fantazie a nebo vidis vse co je ted a jsi v jiny dimenzy ?

 

To by mě taky zajímalo.

 

Myslím že by to měl být svět normálně, jenom seš jakoby neviditelnej ...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Musím podotknout, že po 2 cvičeních koncentrace mi jde mnohem lépe učivo. I v tomto směru je to k užitku.

 

BTW: Ty Willy Wonka, ty jsi nějakej pohádkář poslouchej. Všechno mám, všude jsem byl a všechno zkusil..... :)

Link to comment
Share on other sites

Co to zas kurwa dělá v všechno možné .. zkus na to jen znova šáhnout a odpojím ti myš Lukášku :-*

a co je tohle za odpad? Přestaň kvalitní témata přesouvat do odpadu, nebo tam přesunu tebe ;) nemám čas to řešit..

Link to comment
Share on other sites

Furt to nechapu - AC je jen tvoje fantazie a nebo vidis vse co je ted a jsi v jiny dimenzy ?

No vseci sme vlastne energia uzavreta v telesnej schranke a AC je sposob ako sa ciastocne "oslobodit" od materialneho sveta a odist do astralu. V astrale mozes byt iba ako energia. Ked si v astrale vidis vsetko ale teba vidia iba ine bytosti v astrale. Mozes sa naucit pracovat s energiou a hybat materialnymi vecami pripadne sa zviditelnit. Neni to fantazia, vela ludi to spojuje zo snami ale sen sa tiez odohrava niekde v tvojej mysli na hranici z astralom a vsetko to je prepojene, preto sa vies dostat niekomu do sna cez LD alebo vies lahsie vycestovat do AC ked snis.

Link to comment
Share on other sites

Este dodam ze na vasej urovni (ciastocne aj mojej) si sebe alebo niekomu inemo nedokazete ublizit tak ze sa nemate coho bat. Ked cestujete v astrale tak ste zo svojim fyzickym telom prepojeni zo striebornou nitou ktora sa do nekonecna natahuje. Ak sa ju pokusite roztrhnut tak sa vam pravdepodobne roztiahne v ruke a nic sa nestane (da sa to ked sa viete silno koncentrovat a prerezat ju).

Ak nezacnete rypat do druhych bytosti v astrale tak sa Vam nic nestane. Tiez tam existuju bytosti ktore ak dokazete presvedcit tak vas naucia nejake zakaldy co a jako. Cestovanie v case a zistovanie si vseliakych veci sluzi iba pre vlastne potesenie a info, ak by ste s tym prisli niekde verejne tak by Vas jednoducho oznacili za blazna.

 

Ak to zacnete z AC prehanat tak sa na tom jednak stanete zavisli (nemyslim si ze to ma nejake zapory ked tam aj tak skoncite ale aj tak moznost iba pozorovat a nezasahovat do sveta je trochu nahovno. Zivot je iba miesto a cas kde si mozete robit veci ktore chcete. No teraz je celi svet tak skorumpovany ze jedinym cielom ludi je "Pracujem na to aby som mohol pracovat". Pre zivot potrebujem jest, pre jedlo potrebujem prachy, prachy ziskam ked pracujem, zijem aby som mohol pracovat.) a zacne sa menit vas charakter tym ze si zacnete zvikat na bytie na vissej urovnni bytia a z novych poznatkov a faktov.

 

Tak ze vsetko s mierou :)

Link to comment
Share on other sites

Este dodam ze na vasej urovni (ciastocne aj mojej) si sebe alebo niekomu inemo nedokazete ublizit tak ze sa nemate coho bat. Ked cestujete v astrale tak ste zo svojim fyzickym telom prepojeni zo striebornou nitou ktora sa do nekonecna natahuje. Ak sa ju pokusite roztrhnut tak sa vam pravdepodobne roztiahne v ruke a nic sa nestane (da sa to ked sa viete silno koncentrovat a prerezat ju).

Ak nezacnete rypat do druhych bytosti v astrale tak sa Vam nic nestane. Tiez tam existuju bytosti ktore ak dokazete presvedcit tak vas naucia nejake zakaldy co a jako. Cestovanie v case a zistovanie si vseliakych veci sluzi iba pre vlastne potesenie a info, ak by ste s tym prisli niekde verejne tak by Vas jednoducho oznacili za blazna.

 

Ak to zacnete z AC prehanat tak sa na tom jednak stanete zavisli (nemyslim si ze to ma nejake zapory ked tam aj tak skoncite ale aj tak moznost iba pozorovat a nezasahovat do sveta je trochu nahovno. Zivot je iba miesto a cas kde si mozete robit veci ktore chcete. No teraz je celi svet tak skorumpovany ze jedinym cielom ludi je "Pracujem na to aby som mohol pracovat". Pre zivot potrebujem jest, pre jedlo potrebujem prachy, prachy ziskam ked pracujem, zijem aby som mohol pracovat.) a zacne sa menit vas charakter tym ze si zacnete zvikat na bytie na vissej urovnni bytia a z novych poznatkov a faktov.

 

Tak ze vsetko s mierou :)

chybí mi tam ještě něco jako "a žili šťastně až do smrti".. nechápu, mám smíšené pocity, zírám a nevěřím.. ale možná to pravda je, průser je, že na pawnu si strašně moc lidí vymýšlí, takže.. je těžké vědět, zda si nevymýšlíte i vy.. je těžké věřit.

Link to comment
Share on other sites

Este dodam ze na vasej urovni (ciastocne aj mojej) si sebe alebo niekomu inemo nedokazete ublizit tak ze sa nemate coho bat. Ked cestujete v astrale tak ste zo svojim fyzickym telom prepojeni zo striebornou nitou ktora sa do nekonecna natahuje. Ak sa ju pokusite roztrhnut tak sa vam pravdepodobne roztiahne v ruke a nic sa nestane (da sa to ked sa viete silno koncentrovat a prerezat ju).

Ak nezacnete rypat do druhych bytosti v astrale tak sa Vam nic nestane. Tiez tam existuju bytosti ktore ak dokazete presvedcit tak vas naucia nejake zakaldy co a jako. Cestovanie v case a zistovanie si vseliakych veci sluzi iba pre vlastne potesenie a info, ak by ste s tym prisli niekde verejne tak by Vas jednoducho oznacili za blazna.

 

Ak to zacnete z AC prehanat tak sa na tom jednak stanete zavisli (nemyslim si ze to ma nejake zapory ked tam aj tak skoncite ale aj tak moznost iba pozorovat a nezasahovat do sveta je trochu nahovno. Zivot je iba miesto a cas kde si mozete robit veci ktore chcete. No teraz je celi svet tak skorumpovany ze jedinym cielom ludi je "Pracujem na to aby som mohol pracovat". Pre zivot potrebujem jest, pre jedlo potrebujem prachy, prachy ziskam ked pracujem, zijem aby som mohol pracovat.) a zacne sa menit vas charakter tym ze si zacnete zvikat na bytie na vissej urovnni bytia a z novych poznatkov a faktov.

 

Tak ze vsetko s mierou :)

chybí mi tam ještě něco jako "a žili šťastně až do smrti".. nechápu, mám smíšené pocity, zírám a nevěřím.. ale možná to pravda je, průser je, že na pawnu si strašně moc lidí vymýšlí, takže.. je těžké vědět, zda si nevymýšlíte i vy.. je těžké věřit.

 

jn, je tazke uverit niecomu novemu co sam nezazijes.

 

No, osobne ked som s tym zacnal tak som veril skor tomuto ako 2000 rokov starym kecom co si vymyslel clovek z psychokinetickymi schopnostami co mal o kolecko menej a tvrdil nejake blbosti o bohovy. Tak napr. preco je v pekle ohen? neni ohen svetlo a teplo? a co maju v nebi, tmu a chlad? Tiez preco musi byt kostol vysveteny ked boh je vsade? Su to iba keci ktore maju zakrit pravdu a odradit cloveka od "magie".

Link to comment
Share on other sites

bloodman? je pravda ze ked ta niekto prerusi ked si v astrale ze ta nieco boli? Lebo dnes rano som asi bol v astrale neviem mozno to bol sen ale videl som buducnost bud astral alebo sen... a sestra ma prebudila nic ma nebolelo takze ked to bol astral tak to je blbost ze ked ta niekto prebudí tak ta nieco boli... jediné co som spozoroval na sebe bolo to ze mi stál... a bol som chvilku nesvoj jak keby som nebol vo svojej kozi...

Link to comment
Share on other sites

Lukáši ak neveris vyskusaj ja som tomu veril len z casti verim nie v astrál ale v magiu ano ale odkedy som to odskusal tak tomu verím a musim uznat v astrale je zábava nieco si nastuduj na google mapach nejaky domcek pak si ho predstavim a sem tam :d a minule som to skusal ku kolegovy a ze ci mu pohnem poharom sme uzavreli vsádzku a vyhral som proste kto neverí nech vyskúsa indiano jo ale su aj prípady ze nic necitis ale vetsinou ta to bolí :d no sak jednoznacne to odskusajte a uvidite asi idem skusit nieco na lukasovom dome ak posle foto :d

Link to comment
Share on other sites

Co to zas kurwa dělá v všechno možné .. zkus na to jen znova šáhnout a odpojím ti myš Lukášku :-*

a co je tohle za odpad? Přestaň kvalitní témata přesouvat do odpadu, nebo tam přesunu tebe ;) nemám čas to řešit..

 

Tak ty uděláš v Odpadu že se nepřičítají komenty tak mě tam nech dávat spam témata .. takhle sem budou spát 2 druhy lidí .. ty co chtěj příspěvky a ti si o otm chtěj popovídat ... dám to do odpadu a budou si tma psát jen ti co si o tom chtějí popovídat :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Ale tohle je zajímavé téma.

takže zase MOVE :d je zajímavé ale asi bych ho přejmenoval Jak astrálně cestovat než co je po smrti :d

Link to comment
Share on other sites

myslíš tohle

 

 

Nwm to video sem neviděl :d ale jo myslel sem peklo :) na zemí se budete mit dobře a po smrti peklo (demoni)

 

 

občas mi připadá že v pekle už sme :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
myslíš tohle

 

 

Nwm to video sem neviděl :d ale jo myslel sem peklo :) na zemí se budete mit dobře a po smrti peklo (demoni)

 

 

občas mi připadá že v pekle už sme :d

peklo je wtls :d

Link to comment
Share on other sites

myslíš tohle

 

 

Nwm to video sem neviděl :d ale jo myslel sem peklo :) na zemí se budete mit dobře a po smrti peklo (demoni)

 

 

občas mi připadá že v pekle už sme :d

peklo je wtls :d

 

:d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...