Jump to content

Čo je po smrti?


indian2

Recommended Posts

Zdravím, rád si čítam veci ktoré súvisia s "čo je po smrti?" Čo si vy myslíte?

Ja si myslím že keď človek zomre tak to je jak keď spíš... Zlé sny, dobré sny...

PS. prosim aby ste mi tu nepisali 2 slová je to blbosť aspoň nejaké 7 riadkové veci ďakujem :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no vieš čo to by ma tiež zaujímalo... K téme Čo je po smrti? Ale kebyže sa dá na slovensku vyskúšať tá klinická smrť ja by som to vyskúšal. Vy by ste to vyskusali mali by ste odvahu?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
no vieš čo to by ma tiež zaujímalo... K téme Čo je po smrti? Ale kebyže sa dá na slovensku vyskúšať tá klinická smrť ja by som to vyskúšal. Vy by ste to vyskusali mali by ste odvahu?

 

kámoš to skusil po narození :d ale taky by mě to zajímalo :) doufám že budu mít na výběr :d

Link to comment
Share on other sites

Protože na to místě něco zažily jako smrt ... Např a duchové dle mě sou kámoš se strachy odstehoval z bytu kde bydlel on a kamarádi ... Protože např v noci jednou spal něco slyšel pes jeho koukal do duba do chodby a najednou jako by někdo praštil železem o takovej stojan na kterym měl umvadlo ... Nebo tam slyšeli jako by 15 lidi chodilo po chodbě ... A pokaždé když usínal a vše vypl ...

Link to comment
Share on other sites

Protože na to místě něco zažily jako smrt ... Např a duchové dle mě sou kámoš se strachy odstehoval z bytu kde bydlel on a kamarádi ... Protože např v noci jednou spal něco slyšel pes jeho koukal do duba do chodby a najednou jako by někdo praštil železem o takovej stojan na kterym měl umvadlo ... Nebo tam slyšeli jako by 15 lidi chodilo po chodbě ... A pokaždé když usínal a vše vypl ...

Počúvaj keď ti zomre kamarat a si sám doma alebo mas 25 más vlastny byt ... Podla mna to mas v hlave ze pocujes zvuky buchot atd...

 

ps. Ref mám jednu takú skúsenosť raz som isiel vencit psa (bývam v paneláku) a mame pred akurat nasim oknom taku travu tam vencim psa a pozerám sa do okna vidim 1 osobu v okne ... tien hovorim si mamka kontroluje ci fajcim ale ona vedela ze fajcím tak som ebal na to zrazu 2 osoba sa objavi 1. osoba ide k 2.hej menia pozície... idem za stroj pridem uz tam nikto nebol idem hore pítam sa sestri ci bola v okne ona ze nie mamka bola v kupelke v tom jak som isiel do izby zapol som svetlo v ten vecer som radsej isiel spat do obyvacky a ledva som zazmuril oci pes vedla mna a pocukany som cumel jak idiot... na 2 den zas moja mama videla v obyvacke tiene ... Zaujimave co poviete na toto?

 

 

 

pozryte si toto video...

Link to comment
Share on other sites

Byl to nějaký dům v Sokolově asi 150m od hřbitova nějaká žencká ho pronajmala byl prostornej ale dejou se tam ruzné věci na které by ste neměli nervy jednou tam popijel a vzal sebou další kámoše a ty radši odešli ten den nebod se tam spustila sama sprcha ...

 

INDIAN2 a kdo říkal že jim umřel kamarád? :d Oni se tam pouze nastehovali ... A to co se tam dělo radši se odstěhovali ...

Link to comment
Share on other sites

On se mě jednou ptal či tam chci spát ... Ale nevšlo to bo se odstěhoval radši ... Nechtěl bych to ani zažít ... Bych se posral :)

Link to comment
Share on other sites

Sry. ale necital som to cele... ja mam vo vzku citat len par slov :-)

 

Ref mám jednu takú skúsenosť raz som isiel vencit psa (bývam v paneláku) a mame pred akurat nasim oknom taku travu tam vencim psa a pozerám sa do okna vidim 1 osobu v okne ... tien hovorim si mamka kontroluje ci fajcim ale ona vedela ze fajcím tak som ebal na to zrazu 2 osoba sa objavi 1. osoba ide k 2.hej menia pozície... idem za stroj pridem uz tam nikto nebol idem hore pítam sa sestri ci bola v okne ona ze nie mamka bola v kupelke v tom jak som isiel do izby zapol som svetlo v ten vecer som radsej isiel spat do obyvacky a ledva som zazmuril oci pes vedla mna a pocukany som cumel jak idiot... na 2 den zas moja mama videla v obyvacke tiene ... Zaujimave co poviete na toto?

 

Ps. teraz mam negativnu náladu... vela krat sa mi aj stalo pri cviceni proste jak keby sa na mna dival teraz mam taký pocit... dufam ze vecer zaspim...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Protože na to místě něco zažily jako smrt ... Např a duchové dle mě sou kámoš se strachy odstehoval z bytu kde bydlel on a kamarádi ... Protože např v noci jednou spal něco slyšel pes jeho koukal do duba do chodby a najednou jako by někdo praštil železem o takovej stojan na kterym měl umvadlo ... Nebo tam slyšeli jako by 15 lidi chodilo po chodbě ... A pokaždé když usínal a vše vypl ...

Počúvaj keď ti zomre kamarat a si sám doma alebo mas 25 más vlastny byt ... Podla mna to mas v hlave ze pocujes zvuky buchot atd...

 

ps. Ref mám jednu takú skúsenosť raz som isiel vencit psa (bývam v paneláku) a mame pred akurat nasim oknom taku travu tam vencim psa a pozerám sa do okna vidim 1 osobu v okne ... tien hovorim si mamka kontroluje ci fajcim ale ona vedela ze fajcím tak som ebal na to zrazu 2 osoba sa objavi 1. osoba ide k 2.hej menia pozície... idem za stroj pridem uz tam nikto nebol idem hore pítam sa sestri ci bola v okne ona ze nie mamka bola v kupelke v tom jak som isiel do izby zapol som svetlo v ten vecer som radsej isiel spat do obyvacky a ledva som zazmuril oci pes vedla mna a pocukany som cumel jak idiot... na 2 den zas moja mama videla v obyvacke tiene ... Zaujimave co poviete na toto?

 

 

 

pozryte si toto video...

 

takhle to popisuje každý koho znám a prožil klinickou smrt, mám strach :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Seru ti na klinickou smrt ... Věřim v něco ano ... Ale klinickou smrt zažít nehodlam možná infarkt v 70ti ...

 

:d a řekneš v co věříš?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
máte niekto skúsenosti s duchmy?

 

Ani to neskoušej :) Oplatí se ti to tim že možná umřeš dřív :prdel:

 

no já mám ja skoušel meditovat a je to dost zajímavý.. jestli mám říct něco víc...

Link to comment
Share on other sites

máte niekto skúsenosti s duchmy?

 

Ani to neskoušej :) Oplatí se ti to tim že možná umřeš dřív :prdel:

 

no já mám ja skoušel meditovat a je to dost zajímavý.. jestli mám říct něco víc...

 

A jak to dopadlo ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...