Jump to content

Čo je po smrti?


indian2

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Píši znovu svůj příspěvek, protože jste mi neodpověděli (zasvěcení - bloodman, winky, apod).

Psal jsem:

 

 

Já nevím.. zda tomu mohu věřit.. prostě kdo to nezkusí neuvěří.. a já jsem k těmto věcem spíše skeptický..

Hele, vy prostě můžete cestovat? Třeba přicestovat ke mně a čumět na mě, jak spím, nebo tak něco? Prostě nedokážu si to představit, pochopit to... :))

Link to comment
Share on other sites

Píši znovu svůj příspěvek, protože jste mi neodpověděli (zasvěcení - bloodman, winky, apod).

Psal jsem:

 

 

Já nevím.. zda tomu mohu věřit.. prostě kdo to nezkusí neuvěří.. a já jsem k těmto věcem spíše skeptický..

Hele, vy prostě můžete cestovat? Třeba přicestovat ke mně a čumět na mě, jak spím, nebo tak něco? Prostě nedokážu si to představit, pochopit to... :))

 

Taky tomu moc nevěřím ale asi to tak bude jediná možnost je tedy skusit to sám .. ale zase se toho bojim ... nechci nic v životě dělat se svym tělem jsem rád že je takové jaké jé a takové i bude =D

Link to comment
Share on other sites

Píši znovu svůj příspěvek, protože jste mi neodpověděli (zasvěcení - bloodman, winky, apod).

Psal jsem:

 

 

Já nevím.. zda tomu mohu věřit.. prostě kdo to nezkusí neuvěří.. a já jsem k těmto věcem spíše skeptický..

Hele, vy prostě můžete cestovat? Třeba přicestovat ke mně a čumět na mě, jak spím, nebo tak něco? Prostě nedokážu si to představit, pochopit to... :))

No neni lahke sa dostat tam co si nevies predstavit. ono to skakanie nefunguje tak jednoducho, darmo myslim napr na "Valentov dom" ked si to neviem predstavit, vies sa dostat iba tam co som uz videl.

 

No, ono to je presne o tom, kdo to neskusi, neuveri

Link to comment
Share on other sites

Píši znovu svůj příspěvek, protože jste mi neodpověděli (zasvěcení - bloodman, winky, apod).

Psal jsem:

 

 

Já nevím.. zda tomu mohu věřit.. prostě kdo to nezkusí neuvěří.. a já jsem k těmto věcem spíše skeptický..

Hele, vy prostě můžete cestovat? Třeba přicestovat ke mně a čumět na mě, jak spím, nebo tak něco? Prostě nedokážu si to představit, pochopit to... :))

No neni lahke sa dostat tam co si nevies predstavit. ono to skakanie nefunguje tak jednoducho, darmo myslim napr na "Valentov dom" ked si to neviem predstavit, vies sa dostat iba tam co som uz videl.

 

No, ono to je presne o tom, kdo to neskusi, neuveri

takže když ti například pošlu fotku, tak jsi schopen se tam dostat? Promiň, že se tak ptám, ale tyto věci mě vždy fascinovaly.

Link to comment
Share on other sites

nejjednodušší to máte když si představíte že jste někde kde je vám dobře (Kromě Bordelu že jo :d), například:

Ležíte na břehu jezera, nohy vám omývá jezero, slyšíte crvrlikat ptaky a slišíte Hukot vodopádu. zbytek je na vás jak se rozhodnete ale nejlepší je to zkoušet s odpočtem

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Rozhodl jsem se to zkusit a zatím cvičím koncentraci.. Schopnost koncentrace se mi hodí i v normálním životě, takže ani tak to nebude ztráta (kdyby mi to nešlo).

 

Zkoušel jsem různý věci.. Vcelku nejlíp mi šlo se soustředit na dech a představovat si graf dechu... U toho jsem vydržel nejdýl... Mám dojem, že jsem občas pocítil nějak ty vibrace, ale hned jsem si jich všiml a šly do řiti :d

Jsem zvědavý na výsledek.. Zkusím do toho vložit nějaké to úsilí...

Link to comment
Share on other sites

k astralnej projekcii / lucídnym snom:

zaoberám sa tým 6-7 rokov a cestujem každé 3 dni samozrejme sa dá aj každý deň ale to nedoporučujem z dôvodu že časom sa vám začne miešat realita zo snom čo nieje dobré znamenie bude to len horšie (to mi verte !) je dobré si to včas uvedomiť alebo hneď zo začiatku cestovať len raz za 3 dni a viac samozrejme to bude ťažké pretože zažítok je v podstate neopísateľný a bude vás to lákať čo raz viac a viac preto nezabudnite na moju radu! V astralnej projekcii (dalej len AP) sa dá robiť takmer vela veci zo zaciatku budete radi ak v nej vydrzite 15 sekund lebo ta radost vas zobudi. ale casom a skusenostami a zvykom budete moct ohybat priestorom menit podobu na veci rastliny jedlo (raz som bol banan :d ) atd ale !!! POZOR !!! predtým ako sa vratite do tela zmente svoju podobu na tu ktoru ste mali ako prvu inak to bude velmi bolestivy navrat. dalej mozte si predstavit zbran do ruky akurat je vam nanic ked nikoho nemozte zabit predsa len su to tiez AP dalsi rada je vyhybajte sa tym AP ktore stoja bez pohybu sedia bez pohybu a stale pozeraju predseba alebo maju zavrete oci alebo sa vobec nehybu ja osobne ich nazyvam "preklinaci astralnych cestovatelov v skratke PAC" a to preto ze ak ich vyrusite a dotknu sa vas garantujem vam ze 2 mesiace sa nevyspite koli nocnym moram atd atd ja blbec som prvykrat myslel ze to nieje koli tomu tak som ich vyrusil este 2x a zistil som ze je to koli nim takze bacha! snazte sa spriatelit s AP ktore maju v rukach rozne predmety pretoze su skuseny a pomozu vam ak vas odmietnu neskusajte to dalej uz odmietnutie je bolestive a ak otravujete tak to boli este viac ;)

takže když ti například pošlu fotku, tak jsi schopen se tam dostat? Promiň, že se tak ptám, ale tyto věci mě vždy fascinovaly.

ano nieje to problem ale tazko sa hlada cesta s5 pretoze s fotky vidis iba jednu stranu ak sa v AP otocis o 180 stunov za tebov je tma okamzite sa tvoje podvedomie zlakne a zacne padat pretoze si mysli ze vsade je ta tma a nevies kde si a potom sa uz tazko mysli na paríž alebo tak ked si myslis ze prave zomries ;) jedinym upokojenim je to ze zomriet ani zabit nemozes stale je to len sen trochu viac sa dokaze skombinovat z realitou ale je to stale len sen odporucam necestovat z fotografii ak cestujete do vesmiru to v skutocnosti nieje to je len vasa fantazia tot vse ;)

Link to comment
Share on other sites

Nevím, jestli někomu něco říká Astrální Cestováníale podle toho videa který bylo na první stránce tohoto tématu, tak usuzuji, že je to přenos do klinické smrti...Popíšu to :

 

Lehnete si na postel tak, aby ste nekřížili končetiny a leželi na zádech, uvolníte se(např. tak, že myslíte na krásný vodopád a vedle něj sou schody, po kterých dete dolů až na vyhřátej kámen, a počítáte každej schod, kterej ste přešli, a zároveň se každým schodem uvolníte víc a víc.)Potom, až budete uvolněný si počítejte čísla od 50 do 0 a vždy když řeknete číslo, tak vydechněte..Měli by ste začít cítit vibrace.. To je chvíle, kdy se dá uskutečnit oddělení astrálního dvojníka("vaše duše")od těla... Nejlejchčí způsob, jak to provést je představa toho:

1.Jak lezete po žebříku v černu, a nahoře je poklop, ten otevřete až kdyš budou opravdu silné vibrace, v tu chvíli by se měl astrální dvojník oddělit.

2. Představa toho, že jste na houpačce a houpete se víš a víš až se zhoupnete o 180Stupňů a pustíte se..

3.Představa toho, že je nad vámi provaz a vy po něm astrálníma rukama lezete.

 

Při tom všem mít zavřené oči!, ty otevřete, až ucítíte, jako by ste se vznášeli nebo propadali do postele..

Pokud se vám to podaří, ale většinou né na první pokus..tak můžete lítat zkrz objekty kam chcete, jen pomyslíte na nějaké místo, a než si to uvědomíte tak ste tam...

ALE POZOR!!!Nikdo vás nesmí vyrušit při astrálním cestování v modulu 2(to je, když už ste odděleni od těla) pokud vás někdo vyruší,je to, jako by ste spadli z postele, akorát vám to může vyrazit dech.. ALE NENI TO ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ!! :):):);)

 

Tak přijemnou zábavu a hodně štěstí :)

Pro "help" pište do komentu..

Link to comment
Share on other sites

Mě by zajímalo jestli je v Astrálu vážně vidíš např. co dělá matka v kuchyni a nebo jestli je astrál jen tvoje fantazie. Že by např. někdo dal na stůl nějakou věc a já bych se v astrálu přenesl k tomu stolu a viděl že tam ta věc je.

Link to comment
Share on other sites

tomu astrálnímu cestování se mi ne2htělo věřit, ale ta odezva mě donutila to zkusit.. Ulehl jsem do postele a uvolnil všechny svaly přesně jako bych šel spát. Díky šustícímu morčeti v pozadí nebylo těžkě vypustit myšlenky a představil jsem si tmu. Do toho jsem začal odpočítávat 50, 49, 48 a lehce se na to soustředil. Tak kolem 38 (nevím přesně) mi zaboleli uši a slyšel jsem silný pískot - bzučení vysoké frekvence. To mě absolutně vyděsilo až jsem vyletěl celej udejchanej..

 

To byla ta vibrace? Osobně jsem měl pochyby, že se mi vůbec povedou ty vibrace, jelikož podobné pokusy ( kontakt andělů, do čehož mě uvedla mother tal před 8 lety) nedopadli s žádným výsledkem.. Osobně bych ten můj výděs označil za tvorbu fantazie, ale zeptám se jak třeba první pokus vypadal u tebe bloode?

 

 

já sem nevěděl coto to astrální cestování je ale hned jak ste zmínili ty vybrace tak mi bylo jasný že už sem takovej stav párkrát měl a to když sem večer usínal naprosto uvolněnej a nanic jsem nemyslel a když sem zavíral oči tak mě začalo vybrovat jakoby cvelé tělo a pak když sem stoho měl divný pocit tak sem chtěl vstát s postele ale nešlo to nic sem nemohl dělat ani se vzbudit za nějakou dobu sem se vzbudil stím že sem měl noční můru a po druhé sem to měl podobně jen sem se ale hned probudil a nemyslel sem na to stohodle jsem měl strach považoval sem to za nějakou poruchu ve mě jako že když usnu tak už se nevzbudím a tak ale ted ste mi to vysvětlili

ps: dá se to astrální cestování využít třeba na to abych si zapamatoval nějaké udáje někde a až se vzbudil tak je třeba použil např:jako loterie atd ?

Link to comment
Share on other sites

ved to da sa ist v astrale aj do buducnosti? ak ano tk to je totalna kravina co mam mysliet na vyherne cisla v loterii? a budem ich vediet, podam vyhram... blbost...

Budoucnost lze navštívit ale nesmíš zapomět že můžeš navštívit jen svou buducnost. tzn. pokud budeš myslet na sportku mužes se v astrale dostat až k dni kdy ve sportce vyhraješ ale neurčiš si ten den kdy chceš vyhrat ty.

 

také nezapomínej na to že budoucnost je Relativní a Dynamická, proměná

váže se na rozhodnutí mnoho lidí. což znamená že oni losují číla ktere dle nich by nikdo uhodnout neměl tzn se muže posrat to že tím že ty ty čísla víš je mohou vylosovat jinak

 

jestli chapes to je Teorie relativity

Link to comment
Share on other sites

ved to da sa ist v astrale aj do buducnosti? ak ano tk to je totalna kravina co mam mysliet na vyherne cisla v loterii? a budem ich vediet, podam vyhram... blbost...

Budoucnost lze navštívit ale nesmíš zapomět že můžeš navštívit jen svou buducnost. tzn. pokud budeš myslet na sportku mužes se v astrale dostat až k dni kdy ve sportce vyhraješ ale neurčiš si ten den kdy chceš vyhrat ty.

 

také nezapomínej na to že budoucnost je Relativní a Dynamická, proměná

váže se na rozhodnutí mnoho lidí. což znamená že oni losují číla ktere dle nich by nikdo uhodnout neměl tzn se muže posrat to že tím že ty ty čísla víš je mohou vylosovat jinak

 

jestli chapes to je Teorie relativity

 

A čo minulosť ?

Link to comment
Share on other sites

čo si myslite možem sa do Ac dostať aj tak že si predstavujem že hlavou padam do studne , čo si o tom myslite ???

to by som neskusal urcite chcel by som ta vydiet ci by si to naozaj vyskusal...

Link to comment
Share on other sites

MartiN":13duc987]
ved to da sa ist v astrale aj do buducnosti? ak ano tk to je totalna kravina co mam mysliet na vyherne cisla v loterii? a budem ich vediet, podam vyhram... blbost...

Budoucnost lze navštívit ale nesmíš zapomět že můžeš navštívit jen svou buducnost. tzn. pokud budeš myslet na sportku mužes se v astrale dostat až k dni kdy ve sportce vyhraješ ale neurčiš si ten den kdy chceš vyhrat ty.

 

také nezapomínej na to že budoucnost je Relativní a Dynamická, proměná

váže se na rozhodnutí mnoho lidí. což znamená že oni losují číla ktere dle nich by nikdo uhodnout neměl tzn se muže posrat to že tím že ty ty čísla víš je mohou vylosovat jinak

 

jestli chapes to je Teorie relativity

 

A čo minulosť ?

 

Ano minulost je bez problému,

 

většinou to pomáhá když si potřebujete něco připomět, například učivo do školy, zadání práce atd...

Link to comment
Share on other sites

ved to da sa ist v astrale aj do buducnosti? ak ano tk to je totalna kravina co mam mysliet na vyherne cisla v loterii? a budem ich vediet, podam vyhram... blbost...

Budoucnost lze navštívit ale nesmíš zapomět že můžeš navštívit jen svou buducnost. tzn. pokud budeš myslet na sportku mužes se v astrale dostat až k dni kdy ve sportce vyhraješ ale neurčiš si ten den kdy chceš vyhrat ty.

 

také nezapomínej na to že budoucnost je Relativní a Dynamická, proměná

váže se na rozhodnutí mnoho lidí. což znamená že oni losují číla ktere dle nich by nikdo uhodnout neměl tzn se muže posrat to že tím že ty ty čísla víš je mohou vylosovat jinak

 

jestli chapes to je Teorie relativity

tak teraz si budem predstavovat ze som na skúškach... tak budem vidiet ake otazky dostanem? to je kravina...

ps. zajtrajsia pisomka s anglictiny?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...