Jump to content

[Navrh] ATomas › Moderátor


癌癌癌

Recommended Posts

Čau, myslim, že je v pohodě, nemá žádný varování ani přestupky.

 

 

Odezva

Neexistuje žádná odezva na tohoto uživatele :)

 

 

Hodně pomaha, vlsatně to vypada, že jen pomaha :d a jinam nepiše :)

 

viz.:

Nejvíce aktivní fórum: Help

[ 616 příspěvků / 61.66% z uživatelových příspěvků ]

 

Pokud by s tim ATomas souhlasil a chytrak taky tak by přibyl jeden dobrej moderátor :)

Link to comment
Share on other sites

LoL to ma byt moja anketa ja som ho navrhol ale bol si prvy :) dal som Ano. ;)

To neznamena že když něco napišeš že se hned všichni opičej to muže jeden betatester řict od MS, že on měl W7 prvni a my se opičime!... No nic no vph, ale o ATomasovi možna už reč i byla jako moderátorovi ...

 

 

:) podle mě podle ankety bude ANo ale nevim jetli na to přistoupi chytrak

 

btw co se ti nelibi na ty ankete? ...

Link to comment
Share on other sites

mach to se divim ze to zakladas takovyto topic

 

A proč by jako ne? Proč se jako diviš? Protože sem moderator a mohl bych mit konkurenci (ATomase) ??? Proto se diviš?

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":31zgl6zg]
On se divi protoze jeste nikdy nevydel aby opálený kuře psalo :d

Já sem ještě neviděl takovej spam....Dal jsem NE a věnujte se tematu a ne kravinám :boss:

 

Chci se tě zeptat, proč si dal ne? :) Chci slyšet tvuj názor ne jen "NE" prosím ...

Link to comment
Share on other sites

co se tyce tech starejch prispevku s sekci help tak sem se nejdrive zeptal moderatota Macha a ten mi to povolil takze sem odpovedel na ty helpy kde nikdo neodpovedel jen sem se tak nudil :d

co se tyce meho souhlasu tak jestli ho nekdo potrebuje sem pro :d

Link to comment
Share on other sites

co se tyce tech starejch prispevku s sekci help tak sem se nejdrive zeptal moderatota dawa a ten mi to povolil takze sem odpovedel na ty helpy kde nikdo neodpovedel jen sem se tak nudil :d

co se tyce meho souhlasu tak jestli ho nekdo potrebuje sem pro :d

 

 

pche to jak si se nudil ses neptal daweho ale me! :) přes SZ

Link to comment
Share on other sites

Chci se tě zeptat, proč si dal ne? :) Chci slyšet tvuj názor ne jen "NE" prosím ...

 

Když tak hezky prosíš tak ti to řeknu moderátorů je tady dost další je zbitečnej :roll:

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":2zcqpzjh]
Chci se tě zeptat, proč si dal ne? :) Chci slyšet tvuj názor ne jen "NE" prosím ...

 

Když tak hezky prosíš tak ti to řeknu moderátorů je tady dost další je zbitečnej :roll:

Neřek bych posledni dobou sem chodim jen ja a ffredy, Om3n sem parkrat taky zašel stejne tak cniry, ale Free a Daw3 jsou dlouhou dobu nepřitomni (hlavně free)

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":3t3ay5yh]njn každej nemá čas celej den sedět a pawna a čumět co se děje...

A co takhle ty přídeš o práva a dostaneje AThomas ;)

 

Ja jsem tu furt, a nidko me nechtel :d

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":1wf7rdgy]njn každej nemá čas celej den sedět a pawna a čumět co se děje...

A co takhle ty přídeš o práva a dostaneje AThomas ;)

njn ale nekdo ho ma vic a nekdo min :d

mimochodem AThomase seznam :d

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":25kpodwq]njn každej nemá čas celej den sedět a pawna a čumět co se děje...

A co takhle ty přídeš o práva a dostaneje AThomas ;)

 

Mě by to bylo jedno :d dal bych sem chodil jako user... videls snad že když mi poprvy chytrak sebral prava za okusovani stolu že bych sem snad přestal chodit ?

Link to comment
Share on other sites

Jo machu nějak si zapoměl že já sem na pawnu každej den celej den :d..a včera zase s DJmckjubou sme tu byly sami až do 7 do rana..tak nevykladej že sem chodíte jenom ty,ffredyk a Omen

Link to comment
Share on other sites

SPAM , :spam: , PS: tato odpověd není spam "lol"

Todle je celý SPAM vzal bych machovi práva dal je ATomasovi a tobě bych změnil avatar aby tam nebila ta přihřátá negří držka ;)

 

//EDIT for DON: Myslel moderátory...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...