Jump to content

Project Anti-Spam [by Marwin37]


Marwin37

Recommended Posts

vhvc1grun5yog86kwtjg.png

 

Zdravím všechny chci udělat Anti-Spamovou Kampaň.

 

A Proč??

 

Takže

1) Vadí mi že tady fórum má místy LAGy kvůli hodně přispěvkům a spamujícím tématům

2) Když někdo založí téma které už existuje 30 lidí mu začne říkat že téma už je a zase sme u spamu

3) Nesnáším topicy typu: "Pls Help" - Takových topiců tu je aspoň 50 a určitě víc

 

Co si od toho slibuji?

 

1) Smazání všech zbytečných topiců (klidně bych se toho ujal)

2) Zabanování spamerů

3) Odlagování pawna.cz protože mám rychlost jen 3000 kbps a občas tu čekám i 5 minut na odeslání příspěvků

 

 

 

Takže kdo podpoří mou kampaň proti spamu, ať si dá do podpisu tohle (horní obrázek)

[url=http://www.pawno.cz/viewtopic.php?f=15&t=3792][img=http://pixtube.eu/files/vhvc1grun5yog86kwtjg.png][/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vis pongo mne by zajimalo jakym zpusobem si s nim o tom jednal, pochybuju ze chytrak je zrovna ten typ co si dela co se mu zlibi takze ono ma vsechno svuj duvod ;)

 

Mimoto ja Marwa v tomto podporim, mne obcas take nejse pawno.cz ani nacist, ale nejsem si jist ze za tohle muze ta hromada prispevku...

Link to comment
Share on other sites

já taky podpořim ikdyž za tu rychlost nemůže hromada příspěvků ale rychlost uploadu na serveru. No ale přesně štvou mě příspěvky typu pls help apod.

Link to comment
Share on other sites

napriklad bych zavedl pravidlo ze lidi nemuzou delat zadnou reklamu pokud nemaj treba 30 prispevku...lidi se tu dycky zaregistrujou, zalozej topic ze maj novej server kde je bud MT2 a nebo RZE 7.3 a pak zacne hadka ktera je uplne o nicem.

Link to comment
Share on other sites

no treba tet kdyz sem kliknul na tlacitko odpovedet celam sem 5 minut nez se mi nacetlo okno opravu je to nekdy zabrzdene aspon by mohly smazat nejake stare topiky v helpu protoze kdyz nekdo neco nevi stejne zalozi novi topic a nekouka na stare helpy myslim ze by stacilo promazat sekci help a mohlo by to bezet ok (podle mne) tak chytrak urcite musi vedet vis nez my kdyz je to jeho forum ale opravdu je to trochu zabrzdene

Link to comment
Share on other sites

napriklad bych zavedl pravidlo ze lidi nemuzou delat zadnou reklamu pokud nemaj treba 30 prispevku...lidi se tu dycky zaregistrujou, zalozej topic ze maj novej server kde je bud MT2 a nebo RZE 7.3 a pak zacne hadka ktera je uplne o nicem.

 

Ještě že už mam tolikhle přízpěvků na kktboxu sem dal muj clan a hned mi to debilové smazali ! že prej nemam dost přízpěvků :d

Link to comment
Share on other sites

Když z toho udělaš pruhledenej obrazek tak si to možná dam do podpisu ;)

 

EDIT: Nechapu proč ses tam tak velkym pismem podepsal svym nickem?? Aby viděli že si napsal ten text ty? :) no jako nechci nic řikat, ale je to docela o ničem tam psat od koho to je ... stači link na topic...

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Nechapu proč ses tam tak velkym pismem podepsal svym nickem?? Aby viděli že si napsal ten text ty? :) no jako nechci nic řikat, ale je to docela o ničem tam psat od koho to je ... stači link na topic...

V každý věci co dělal má "by Marwin37"

Link to comment
Share on other sites

ATomas said:
no treba tet kdyz sem kliknul na tlacitko odpovedet celam sem 5 minut nez se mi nacetlo okno opravu je to nekdy zabrzdene aspon by mohly smazat nejake stare topiky v helpu protoze kdyz nekdo neco nevi stejne zalozi novi topic a nekouka na stare helpy myslim ze by stacilo promazat sekci help a mohlo by to bezet ok (podle mne) tak chytrak urcite musi vedet vis nez my kdyz je to jeho forum ale opravdu je to trochu zabrzdene

 

To je jeden z ochranných prvkov phpbb ;)

Edited by Pongo
Link to comment
Share on other sites

Ja myslim že ani nejde tolik oto že se to tak pomalu načítá ale nase** tě když tady nejaky pošuci furt pyšou spam a nic jiýho nebo tady dělaj jenom reklamu ale ničim nepřispějou jenom čerpaj .

Link to comment
Share on other sites

napriklad bych zavedl pravidlo ze lidi nemuzou delat zadnou reklamu pokud nemaj treba 30 prispevku...lidi se tu dycky zaregistrujou, zalozej topic ze maj novej server kde je bud MT2 a nebo RZE 7.3 a pak zacne hadka ktera je uplne o nicem.

Tak to bych asi opravdu nedělal ,protože pak by tu byl ještě větší bordel každej by si tu někde naspammoval 30příspěvků aby si moh udělat reklamu

Link to comment
Share on other sites

 

Takže

1) Vadí mi že tady fórum má místy LAGy kvůli hodně přispěvkům a spamujícím tématům

2) Když někdo založí téma které už existuje 30 lidí mu začne říkat že téma už je a zase sme u spamu

3) Nesnáším topicy typu: "Pls Help" - Takových topiců tu je aspoň 50 a určitě víc

 

Co si od toho slibuji?

 

1) Smazání všech zbytečných topiců (klidně bych se toho ujal)

2) Zabanování spamerů

3) Odlagování pawna.cz protože mám rychlost jen 3000 kbps a občas tu čekám i 5 minut na odeslání příspěvků

 

1. Nesnáším topicy typu: "Pls Help"

chceš tím říct, že mam mazat topici lidí, kteří chtějí pomoct ? to jsem moc teda nepochopil co tím myslíš

 

2. Když někdo založí téma které už existuje 30 lidí mu začne říkat že téma už je a zase sme u spamu

tahle témata se snažim uzamykat, od teď se tedy budu pokoušet je mazat pár dní potom, co se ukamkly

 

3. Smazání všech zbytečných topiců

viz. číslo 2 ^

 

4. Zabanování spamerů

hodně lidí na tomto fóru již několikrát spamovalo ( i omylem ) a určitě najdu topic, kdy jsem spamoval i já

kdyby se měly dát bany všem těmto lidem, tak by na foru nezůstal skoro nikdo :)

Link to comment
Share on other sites

myslim že by nato mněl bejt člověk kterej by mazal tydle zaspamovaný topicky a taky myslim že když zabanuješ dva lidi za spamování tak lidi s tim přestanou a taky myslim že by bylo dobrý kdyby za každej spam by si dostal warning a když by si jich mněl 3 tak ban

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...