Jump to content

Project Anti-Spam [by Marwin37]


Marwin37

Recommended Posts

za každej spam by si dostal warning a když by si jich mněl 3 tak ban

To už trochu přeháníš ne?! Koukni kolik z tvějch přízpěvků je spam ;)

Jinak dobrá akce server už by potřeboval zrychlit :thumbup:

PS Do podpisu si to nedam pac se mi to nelibi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja neřikam že sem se nikdy nedopustil spamu a za to se taky omlouvam ale myslim že nespamuju nejak přišerně a uvěomuju si to ale snažim se sem přispívat a ne jenom čerpat a spamovat takže sry ale narozzdíl od nikoho se snažim to už nedělat

Link to comment
Share on other sites

Já neřikám že spamuješ (ale naznačil sem to) ale spíš mě štve to

3 warningy =BAN
to můžeš rovnou server smazat páč by měli všichni BAN. Samozřejmě až na pár :angel: jako :shh: co?
Link to comment
Share on other sites

FreeWall":20ivk964]

 

Takže

1) Vadí mi že tady fórum má místy LAGy kvůli hodně přispěvkům a spamujícím tématům

2) Když někdo založí téma které už existuje 30 lidí mu začne říkat že téma už je a zase sme u spamu

3) Nesnáším topicy typu: "Pls Help" - Takových topiců tu je aspoň 50 a určitě víc

 

Co si od toho slibuji?

 

1) Smazání všech zbytečných topiců (klidně bych se toho ujal)

2) Zabanování spamerů

3) Odlagování pawna.cz protože mám rychlost jen 3000 kbps a občas tu čekám i 5 minut na odeslání příspěvků

 

1. Nesnáším topicy typu: "Pls Help"

chceš tím říct, že mam mazat topici lidí, kteří chtějí pomoct ? to jsem moc teda nepochopil co tím myslíš

 

2. Když někdo založí téma které už existuje 30 lidí mu začne říkat že téma už je a zase sme u spamu

tahle témata se snažim uzamykat, od teď se tedy budu pokoušet je mazat pár dní potom, co se ukamkly

 

3. Smazání všech zbytečných topiců

viz. číslo 2 ^

 

4. Zabanování spamerů

hodně lidí na tomto fóru již několikrát spamovalo ( i omylem ) a určitě najdu topic, kdy jsem spamoval i já

kdyby se měly dát bany všem těmto lidem, tak by na foru nezůstal skoro nikdo :)

 

Freewale

1) Nechtel sem tim rict ze nemají rikat o pomoc ale ty topicy by mohli nazvat normalne Napr.:"[HELP] Kamery" ale oni tu dělají topicy "Pls Help" , "Helpnete mi" atd.

 

2 & 3) S tím plně souhlasím ;)

Link to comment
Share on other sites

no treba tet kdyz sem kliknul na tlacitko odpovedet celam sem 5 minut nez se mi nacetlo okno opravu je to nekdy zabrzdene aspon by mohly smazat nejake stare topiky v helpu protoze kdyz nekdo neco nevi stejne zalozi novi topic a nekouka na stare helpy myslim ze by stacilo promazat sekci help a mohlo by to bezet ok (podle mne) tak chytrak urcite musi vedet vis nez my kdyz je to jeho forum ale opravdu je to trochu zabrzdene

 

 

Pche co to mate za pc / net? .. ja dam odpověděd a mam to načteny za 5sek. i přitom, že použivam na poměrně pomalym pc jeden z nenažranějších prohlížečů: Firefox 3.5

EDIT: a to mam ještě pomaly net pač stahuju torrenty

EDIT2:

Rychost netu normálně:

20093773320-eec6993b83.png

Link to comment
Share on other sites

no treba tet kdyz sem kliknul na tlacitko odpovedet celam sem 5 minut nez se mi nacetlo okno opravu je to nekdy zabrzdene aspon by mohly smazat nejake stare topiky v helpu protoze kdyz nekdo neco nevi stejne zalozi novi topic a nekouka na stare helpy myslim ze by stacilo promazat sekci help a mohlo by to bezet ok (podle mne) tak chytrak urcite musi vedet vis nez my kdyz je to jeho forum ale opravdu je to trochu zabrzdene

 

 

Pche co to mate za pc / net? .. ja dam odpověděd a mam to načteny za 5sek. i přitom, že použivam na poměrně pomalym pc jeden z nenažranějších prohlížečů: Firefox 3.5

EDIT: a to mam ještě pomaly net pač stahuju torrenty

EDIT2:

Rychost netu normálně:

20093773320-eec6993b83.png

LoL stahovat přes tottenty ? to je pro mě vražda :d

Link to comment
Share on other sites

no treba tet kdyz sem kliknul na tlacitko odpovedet celam sem 5 minut nez se mi nacetlo okno opravu je to nekdy zabrzdene aspon by mohly smazat nejake stare topiky v helpu protoze kdyz nekdo neco nevi stejne zalozi novi topic a nekouka na stare helpy myslim ze by stacilo promazat sekci help a mohlo by to bezet ok (podle mne) tak chytrak urcite musi vedet vis nez my kdyz je to jeho forum ale opravdu je to trochu zabrzdene

 

 

Pche co to mate za pc / net? .. ja dam odpověděd a mam to načteny za 5sek. i přitom, že použivam na poměrně pomalym pc jeden z nenažranějších prohlížečů: Firefox 3.5

EDIT: a to mam ještě pomaly net pač stahuju torrenty

EDIT2:

Rychost netu normálně:

20093773320-eec6993b83.png

LoL stahovat přes tottenty ? to je pro mě vražda :d

OT! .... jo hledej si torrenty s nejvíc seedama...

Link to comment
Share on other sites

bohuzel nemas pravdu podivej se u torrentu mas rychlost upload a kdyz dam tu rychlost upload na minimum tak nemam v zadne hre po netu lagy ani velky ping tak pochybuju ze to bude prave tim bo to tu ma lagy i kdyz nestahuju torrenty

Link to comment
Share on other sites

Ja mam hodne rychly net, ale treba odpoledne ja pawno.cz desne pomale, to treba na pb.net neni, nerikam ze bych mezi ty blazny nekdy sel, jen ze tam jim to tak nedela...

 

PS: Nevim presne o cem se tu bavite ale dle meho je Torrent vubec nejpomalejsi ze vsech moznosti, ja jsem treba velkym zastancem RapidShare

Link to comment
Share on other sites

Já mam zaplacený RapidShare ;) na několik měsíců ;) tak stahuju ;) všechny noví věci :d a pak to dávam kámošum a oni mi zato daji jiný hry :d ty pak dam na net :d a td to víte pirát :lol:

Link to comment
Share on other sites

Takže tímto reaguji na tvoji PMku ffredyku,

 

moderátor by měl jít lidem příkladem,

neměl by to být žádný hlupák,

měl by pomáhat lidem a příspívat na chod fora

(mazání spamů, zamykání topicu a další běžné moderátorské povinosti)

 

měl by mít určitou znalost pawna, nemyslím zrovna jako y_less,

ale takový lepší průměr.

Link to comment
Share on other sites

Takže tímto reaguji na tvoji PMku ffredyku,

 

moderátor by měl jít lidem příkladem,

neměl by to být žádný hlupák,

měl by pomáhat lidem a příspívat na chod fora

(mazání spamů, zamykání topicu a další běžné moderátorské povinosti)

 

měl by mít určitou znalost pawna, nemyslím zrovna jako y_less,

ale takový lepší průměr.

 

:d Už ma nikto tak nepobavil xD PS: Daj ma už preč z ignoru. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Takže tímto reaguji na tvoji PMku ffredyku,

 

moderátor by měl jít lidem příkladem,

neměl by to být žádný hlupák,

měl by pomáhat lidem a příspívat na chod fora

(mazání spamů, zamykání topicu a další běžné moderátorské povinosti)

 

měl by mít určitou znalost pawna, nemyslím zrovna jako y_less,

ale takový lepší průměr.

 

:d Už ma nikto tak nepobavil xD PS: Daj ma už preč z ignoru. ;)

 

Neprojevuj se ;)

 

BTW: Sry za OT :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...