Jump to content

nabízím Programátor


SkillerkoS

Recommended Posts

Zdravím,

 

chtěl bych se zde nabídnout jako programátor.

 

Co můžu nabídnout?

- programování v PHP 5.5(OOP)

- využití databáze MySQL

- vlastní CMS na míru

- umím dělat v NETTE frameworku(jeden z nejžádanějších)

- kódování webdesignu technologiemi HTML5 & CSS3

- kódování responzivního webdesignu pomocí frameworku Bootstrap 3

 

Kontakt

Skype: mastersticq


 

Popřípadě kdyby měl někdo nějaký projekt a hledá programátora(dlouhodobě), který by mu na něm dělal, tak se můžeme také dohodnout :-)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, mám PHP 5.4 :( tak to nič

 

Zas tak veliký rozdíl tam není :-D Doporučil bych ale upgradovat :-) Funkce jako password_hash() a password_verify() jsou hodně užitečné :-)

 

 

Nějaké reference ?

 

Bohužel reference, které bych mohl přímo prezentovat nemám(veřejně nic není), ale není problém mít nějakou zkušební dobu :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Zas tak veliký rozdíl tam není :-D Doporučil bych ale upgradovat :-) Funkce jako password_hash() a password_verify() jsou hodně užitečné :-)

 

 

 

Bohužel reference, které bych mohl přímo prezentovat nemám(veřejně nic není), ale není problém mít nějakou zkušební dobu :-)

 

to se dá všechno obejít. Já jsem asi dva dny zpět řešil upgrade protože na localu mám 5.5.12 a na web jsem měl 5.4 a mělo to problém s blbou ternární podmínkou

Link to comment
Share on other sites

to se dá všechno obejít. Já jsem asi dva dny zpět řešil upgrade protože na localu mám 5.5.12 a na web jsem měl 5.4 a mělo to problém s blbou ternární podmínkou

Ternární podmínky používám nerad, jelikož mám rád všechno pod sebou a pěkně přehledně, ale to je věc názoru a zvyku..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
<span class="text-xs-right" style="color:<?php echo($total>0?"#00AA00":($total<0?"red":""));?>;font-weight:bold">

Na tohle je dokonalá ale

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

<span class="text-xs-right" style="color:<?php echo($total>0?"#00AA00":($total<0?"red":""));?>;font-weight:bold">

Na tohle je dokonalá ale

Jak sem říkal, záleží na "vkusu" člověka. Osobně bych to udělal jinak :-)

Link to comment
Share on other sites

Nabízet své služby bez žádných referencí je jako nabízet ojeté auto bez možnosti si ho prohlédnout...

Né tak úplně. U webových stránek a systémů, když dělá člověk sám, tak většinou dává ukázku, než dostane nějaké peníze, takže řeči o tom, že si to nemůžeš prohlédnout jsou nesmyslné :d Poněkud špatné přirovnání dle mého názoru ;)

Edited by SkillerkoS
Link to comment
Share on other sites

A podla coho by zamestnavatel zamestnal programatora bez praxe?

Pokud jdeš jako programátor do zaměstnání, tak ty větší firmy po tobě chtějí praxi, popř. si tě vyzkouší nebo zaučí sami. Pokud jsi živnostník nebo firma, které má být přidělena zakázka, tak je zcela normální, že zadavatel této zakázky bude chtít vidět reference, aby se rozhodl mezi více firmami. Nikde není psáno, že právě tobě musí být ta zakázka svěřena. 

Link to comment
Share on other sites

 

Zdravím,
 
chtěl bych se zde nabídnout jako programátor.
 
Co můžu nabídnout?
- programování v PHP 5.5(OOP)
- využití databáze MySQL
- vlastní CMS na míru
- umím dělat v NETTE frameworku(jeden z nejžádanějších)
- kódování webdesignu technologiemi HTML5 & CSS3
- kódování responzivního webdesignu pomocí frameworku Bootstrap 3
 
Kontakt
Skype: mastersticq
 
Popřípadě kdyby měl někdo nějaký projekt a hledá programátora(dlouhodobě), který by mu na něm dělal, tak se můžeme také dohodnout :-)

 

 

C++?

Link to comment
Share on other sites

Pokud jdeš jako programátor do zaměstnání, tak ty větší firmy po tobě chtějí praxi, popř. si tě vyzkouší nebo zaučí sami. Pokud jsi živnostník nebo firma, které má být přidělena zakázka, tak je zcela normální, že zadavatel této zakázky bude chtít vidět reference, aby se rozhodl mezi více firmami. Nikde není psáno, že právě tobě musí být ta zakázka svěřena. 

 

Jek dost divne nazyvat deti na pawne vesimi firmami, ale ok :d

 

Vsak by spravil web podla poziadavok zakaznika, ak by to zakaznikovy nevyhovovalo, tak by mu nezaplatil. Sam tu napisal, ze by robil klidne tyden nebo kolik zadarmo.

Link to comment
Share on other sites

Jek dost divne nazyvat deti na pawne vesimi firmami, ale ok :d

 

Vsak by spravil web podla poziadavok zakaznika, ak by to zakaznikovy nevyhovovalo, tak by mu nezaplatil. Sam tu napisal, ze by robil klidne tyden nebo kolik zadarmo.

Bral jsem to obecně tak, jak to je. Nicméně v tomto případě by to asi nevadilo, ale pokud by to byl někdo, kdo to chce narychlo, tak určitě nebude čekat, až jak to dopadne.  

Link to comment
Share on other sites

Né tak úplně. U webových stránek a systémů, když dělá člověk sám, tak většinou dává ukázku, než dostane nějaké peníze, takže řeči o tom, že si to nemůžeš prohlédnout jsou nesmyslné :d Poněkud špatné přirovnání dle mého názoru ;)

 

Promiň, ale pokud budu mít projekt firemní a budu chtít nějakého programátora co mi to naprogramuje do termínu, nebudu blázen abych to dával člověku který nemá žádný reference, byť by jsi mi to ukázal, protože pokud by to nevyhovovalo a já tvojí práci nepřijal, celý můj projekt by nabral zpoždění a musel bych hledat někoho jiného. To je nesmysl. A ty tu nabízíš své služby, tudíž by jsi se měl něčím prezentovat a ne se tu ohánět slovy. Dneska jde hlavně o čas. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale taky něco neprogramuješ 2 měsíce ... To snad musíš vědět alespoň 2 měsíce dopředu, když budeš mít nějaký firemní projekt ne? :d

Link to comment
Share on other sites

Ale taky něco neprogramuješ 2 měsíce ... To snad musíš vědět alespoň 2 měsíce dopředu, když budeš mít nějaký firemní projekt ne? :d

Některé firmy potřebuji nějakou úpravu či web pro nějaký seminář třeba do týdne nebo do pár dní.

Link to comment
Share on other sites

Já nevím moc :d Jsem začátečník :d Jak jsem psal, toto je můj první projekt z hlavy a jsem za něj rád :d. Mám talent pro programming, píšu rychle, baví ma to, ale není nikdo, kdo by mi to prostě vysvětlil, a já nejsem ten typ, co se to dokáže naučit sám. A studovat 4 roky jen abych se naučil HTML a PHP to raději prohraju na PC ... :/


Dá se to naučit za cca 2 měsíce, já na PC sedím pořád, ale samého ma to nebaví, nemám motivaci, prostě nemám nikoho, kdo by mi v tom poradil, z rodiny jsem v IT nejlepší (cca 20 - 30 lidí) ... :/

Link to comment
Share on other sites

No právě, něco programuješ 2 měsíce. Takže projekt má být spuštěný dejme tomu za 3 měsíce. Ty budeš dělat na něčem 2 měsíce, jenže to nebude vůbec tak jak si firma představuje nebo to ani třeba nezvládneš. A tím jim vlastně uděláš úplnou ztrátu, protože do tebe investovali 2 měsíce času a na základě toho, že ty nemáš absolutně žádné reference tak se nevědělo jaký to bude mít výsledek. Už to chápeš?

 

Prostě když nabízíš nějakou svojí službu, tak bez referencí nebudeš mít žádné kvalitní zakázky. Vlastně vůbec žádné. Maximálně tak od dětí... Tak či onak si dělej co chceš, je to tvůj byznys :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...