Jump to content

nabízím Programátor


SkillerkoS

Recommended Posts

Přesně tak, vytvoř si nějaký svůj projekt či osobní stránky. Už jen tímhle se můžeš aspoň prezentovat. Můžeš tam ukazovat i různé funkce co umíš apod...

Link to comment
Share on other sites

Promiň, ale pokud budu mít projekt firemní a budu chtít nějakého programátora co mi to naprogramuje do termínu, nebudu blázen abych to dával člověku který nemá žádný reference, byť by jsi mi to ukázal, protože pokud by to nevyhovovalo a já tvojí práci nepřijal, celý můj projekt by nabral zpoždění a musel bych hledat někoho jiného. To je nesmysl. A ty tu nabízíš své služby, tudíž by jsi se měl něčím prezentovat a ne se tu ohánět slovy. Dneska jde hlavně o čas. ;)

 

Myslíš, že kdybych hledal firmu, tak ji budu hledat tady? :d Máš pravdu beru to ;) Veřejně reference nemám a pokud někdo bude mít zájem, tak můžu předvést co umím..

Edited by SkillerkoS
Link to comment
Share on other sites

Myslíš, že kdybych hledal firmu, tak ji budu hledat tady? :d Máš pravdu beru to ;)

 

Tak já nepsal že by jsi jí hledal tady. Spíš jsem ti jen psal reálný příklad toho, jak to funguje :) Neber to jako že tě chci vyprovokovat nebo kritizovat. Naopak tě chci dohnat k tomu, aby jsi v budoucnu skutečně získal nějakou reálnou zakázku. Protože cokoliv co vytvoříš z vlastní vůle, hlavně svůj projekt tak při hledání v budoucnu práce třeba jako programátor je to neuvěřitelný plus. Protože zaměstnavatelé rádi vidí, když jsi sám iniciativní, šikovný a máš se čím prezentovat. Protože mnohdy jsou reference mnohem více, než jen výpis toho co umíš a škol :)

Edited by Ingnition
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...