Jump to content

Prohlášení 14.3


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel

Poslední dobou se to tu zase rozpadá..

Petr mě včera večer napsal, že už se musí začít něco dělat.

Mě osobně mě to tu nebaví, každej kritizuje tým za to, že dělá svou práci, já osobně přimhouřím obě oči nad většinou prohřešků co se tu množí jak vši a když už někdy nějaké to varování pošlu, 3 případů z 5 se dočkám odpovědi, plné nadávek a kritiky jak svoji práci dělám špatně..

 

Om3n odešel s tím, že to tu není jak za chytrákovi doby, není a už nikdy nebude. Já nejsem chytrák, Petr není chytrák ani nikdo jiný z týmu není chytrák. Sami vidíte, že chytrák hned jak fórum prodal, sem přestal chodit. A už vůbec za jeho poslední rok vlády na to vcelku kašlal, něco se dělo když mu někdo napsal, pravidla jsem psal já a on je vždy zprostředkoval, změny v designu (pokud nešlo o jeho zájem) také byly z jiného zdroje a veškerý úklid (veškerý možná ne) byla práce zelených.

 

Nejsem chytrák, jsem ffredyk, Petr není chytrák, je to Petr. Nebudeme vést chytrákův ideál, my povedeme vlastní režii. Komu se to nelíbí, není nucen sem chodit..

Stejně jedna třetina vás zde, co toto čte, stále jen nadává jak je to tu na ho*no, ale nemáte žádnou snahu o zlepšení situace, či nápady na zkonalení fóra. Stále jen držkujete, že my děláme ho*no a nebo ho děláme špatně, sami by jste to tu utopili a nádáváte těm co mají snahu něco dělat.. My jsme v týmu dobrovolně, nejsme žádní otroci a jestli nás chcete nasrat, tak se na to buď vyserem, nebo si nás pěkně znepřátelíte.

 

Tímto okamžikem, začínám vést svůj ideál jako za mé zelené barvy. Budu rozdávat bany a varování za každou ptákovinu porušující pravidla! Chtěli jste to, máte to mít.

Po všech zelených i modrých v týmu chci to samé, jakoukoliv hovadinu, která je vůči pravidlům najdete, varujte! Kdo z týmu bude nadržovat, přehlížet, či sám porušovat pravidla, bude vyhozen... Na skajpu, nebo ve speciálním fóru (spíš) se domluvíme na upřesnění pravidel a nejspíš je ještě jednou přepíšu.

 

Tímto končím svůj projev a těším se na banování a varování.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A ty se divíš, že to tu takto dopadlo? Chytrák vedl fórum, kvůli pomoci novým pawnerům a ze zábavy, ale nové vedení chce jen vydělat na reklamách.

Už si ani do podpisu nemůžeš dát co chceš, protože by to porušovalo pravidla.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jak se chce na nečem vydělat už to není taková zábava. Je nad slunce jasnější že na důvodu napsání tohoto projevu má podíl u můj obranný topic proc _Crazyho_. Nemůžu porovnat jak to tu vypadalo za chytráka moc sem ho tu nevídal ale kdyby so fórum vrátilo do stavu přibližně k datu mé registrace tak by to bylo nejlepší. Tenkrát když jsem přišel měl jsem ze všech úctu bál(styděl) napsat do chatu protože tu byli taková esa v zaměření toho to fóra že jsem si vcelku připadal nicotně, styděl jsem se napsat si help radši jsem si to vygoogloval. Dnes ? 30 helpů denně více méně na stejné téma. Ucta k výše postaveným nulová. Dříve se kolem moderátorů "chodilo" obloukem. Dnes si o ně otře hubu každý druhý. Pravděpodobně jsem se včera nechoval k Petrovi tak jak bych měl pravděpodobně to nebylo jen vcera. Chtěl bych se mu tedy touto cestou omluvit a odůvodnit své chování vztekem. Já jsem mu poradil at Ti napíše že ty accounty našel stím že to bude v pohodě když se nahlásí sám. Proto mě tedy tolik naštvalo když se vlastně stal pravý opak toho o čem jsem ho ujištoval. Petře omlouvám se tedy za mé řekněme nevhodné chování.

 

Ještě bych dodal že s ffredykovým "novým" přístupem souhlasím. Snad se komunita trošku vyčistí.

Link to comment
Share on other sites

Úplne s tebou súhlasím ffredyk :) Každý si to robí kto chce, nikto nemá pred vedením rešpekt, je čas to tu zmeniť ;)

 

A komu se to nelíbi ať Vám prdel políbi. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ale ať si hlavně Valenta uvědomí, že bez nás uživatelů by mu za reklamu nikdo neplatil, takže by si nás tu měl spíše udržet a ne nás odrazovat, aby jsme chodili jinak. Já osobně neznám forum, kde by se určovalo, co může být v podpisu a co ne.

 

Prostě až se jedou stane, že se to tu posere a lidi začnou odcházet, tak možná někomu dojde, že mu lidi přestali posílat na účet peníze a že to tu asi někdo posral.

 

+ Mně ještě napadlo, proč se vlastně nemůžou používat animované avatary?

Já jen, že mi byl smazán asi před 3 měsíci a důvodem bylo to, že je animovaný.

Link to comment
Share on other sites

kdyz uz ffredy neco pises tak uvadej spravny informace...ja sem neodesel protoze to neni jako za chytraka....hlavni duvod je valenta, nelibil se mi od zacatku, pak sem se s tim holt smiril...ale je to holt jenom clovek co na tom chce vyvarit co nejvic jde...a to je ten problem...je za prachy ochoten i menit pravidla pro idividualni osoby...a tresnicka na dortu si byl ty...kdyz uz zabanuju nejakyho srace co si na me otevira hubu tak co se do toho banu ku*va seres, takhle sem zjebal Macha, takhle sem zjebal Valentu...ale na tebe seru...to jenom abys vedel ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
kdyz uz ffredy neco pises tak uvadej spravny informace...ja sem neodesel protoze to neni jako za chytraka....hlavni duvod je valenta, nelibil se mi od zacatku, pak sem se s tim holt smiril...ale je to holt jenom clovek co na tom chce vyvarit co nejvic jde...a to je ten problem...je za prachy ochoten i menit pravidla pro idividualni osoby...a tresnicka na dortu si byl ty...kdyz uz zabanuju nejakyho srace co si na me otevira hubu tak co se do toho banu ku*va seres, takhle sem zjebal Macha, takhle sem zjebal Valentu...ale na tebe seru...to jenom abys vedel ;)

 

Tak ať si na tom vydělává jak chce, já se do toho nijak extra neangažuju, on si v tom sám udělá bordel kterej já uklízet nebudu ať si svůj bordel uklidí sám. Ty máš problém s každou hovadinou a reálný problémy odkláníš stranou..

Link to comment
Share on other sites

heh :d delas si srandu? :d ja sem se prave vysral na virtualni problemy tady (neboli hovadiny) :d jelikoz je uz nehodlam resit.... ja se naopak venuju jenom realnejm problemum :)

Link to comment
Share on other sites

Veru to Valenta by sa mal uvedomiť ako to tu celé dosral. A to že niekto nemôže mať animované avatari,Obmedzovanie podpisov pravidlá jak v Národnej Rade preto tu už dosť ludí nechodí. Pravdaže ani mňa to tu nebaví keď tu není zábava. A Valenta uvedom sa.

Link to comment
Share on other sites

To si snad děláte PRDEL. Forum jde do kytek, ale vy na to serete. Obavam se, ze Forum uz dlouho nevydrzi, protoze vas chovani a to neymslim Uzivatele/Cleny, ale Administrátory/Moderátory. ffredyk, jestl isi myslis, ze te budou lidi poslouchat, kdyz bdues takovyhle, tak se poser, ale na to vam tu seru. A obavam se, ze nebudu sám. Lidi sem chodili kvuli zabave a Pawn ne jenom kuvli Pawn.

Tohle je všechno úplně Absurdní. Nejste normální. Forum jde do Pice, ale vy se zajimate o to, jak vas budou Lidi poslouchat, vy jste fakt Tupy.

Nejsem tu dlouho, ale uz jen tohle my staci :(

Om3n, závidím ti, že to bereš takhle Optimisticky.

Jděte všichni doprdele.(Omlouvám se lidem, kteří za nic nemohou samozřejmě)

 

Nekončím s Pawn, ale končím s Vámi. Pokud to tady takhle bude dál, tak nemá smysl něco takovéhleho dělat. Nicite toto Forum a Je mi to lito.

 

PS:GL Všem a Vydržte!

Link to comment
Share on other sites

Ano souhlasím jak jsem došel valenta vidí jenom Money nic víc moderátoři sou tu good to musím unat to co udělat maj udělají.

 

Važme si toho,že tu nejsou spamy a samí dementi a je to blbý aby ti ještě zakazovali mýt linky v podpisu nebo animovaný avatár kde to jsme?...

Link to comment
Share on other sites

Najlepšie by bolo keby sa prečistila komunita, to stačí, už sú tu len dementi, a tých najväčších hneď banovať...

 

To myslíš vážně? Jako já jsem dement? :d

 

Jinak k topicu - myslím, že aktuální moderátorský tým je fajn. Možná by měli trochu přitvrdit, ale ne hned banovat za to, že někdo splete předponu (GM, FS, Script atd.).

Myslím, že by pomohlo vyházet hlavní dementy a bylo by to hned lepší :)

Link to comment
Share on other sites

Všichni chcete aby to tu bylo jako za chytrákovy vlády, ovšem když se zrušily BB tagy v mchatu tak na to většina lidí nadávala. Je zajímavé, že u chytráka to nevadilo že v chatu nejsou tagy..

 

Pak mě taky zaráží, když někomu dám var za Zákaz šíření warezu a jeho veškerých podob, protože dal odkaz na google kde byly ve výsledcích warez soubory, tak mi začne nadávat že to není šíření warezu apod. Za chytráka by dostal perma a naschle...

Link to comment
Share on other sites

Suhlasim ffredyk.

Toto kedysi bolo slobodne forum , no teraz mi to tu pripomina Koreu.

Nemozme si robit reklamy na hostingy, dokonca uz ani na niektore portali.

Niektore zmeny tomuto foru prospeli , ine ho zase poslal ido sraciek.

To ze je to tu cele zadrbane komercnymi linkami na projekty ktore vlastni NEutrion , vobec lukasovi nevadi.

Ale to , ze tu ide neitko odprezentovat hosting , hned riesi BAN-om.

Toto mi tu asi najviac vadi , a je mi luto ze to tak je.

Lukas je vpohode chalan , da sa s nim pokecat , ale niektore zmeny ktore spravil , sa mi nepacia.

A iste niesom jediny.

Na tomto fore mi zalezi , je tu celkom dobra hrstka super ludi (ffredyk , petr , doom , mattsy , ifailgamer ,teuneer , qwer a dalsi...) kvoli ktorym tu stale chodim.

 

Asi tolko....

Link to comment
Share on other sites

Osobne mi to je jedno ffredy ja viem ýe to mate ťažké väčšina ľudi si to ani neuvedomuje že na vine nieste vy ako vedenie fóra ale majitel a jeho prístup proste on by za peniaze aj predal post na foru či barvu proste on by predal snaď všetko čo sa dá zpeňažiť bezohladu nato akú to má duchovnú hodnotu podla mňa by sa malo fórum vyresetovať do špiku struktúry na rok petrovej registrácie vtedy sa tu jeden druhému pomáhal úcta k týmu vedúcich bola veľmi vysoká proste za chytraka boly časi ktore už nik nenavráti ale aspoň vy máte tu možnosť s tímto fórom niečo urobiť a preto vám úprimne držím palce ho viem že to bude ťažké a pokial by bolo potreba pomôcť tak sa vpohode obrádte na mňa a ostatný uvedomte sa za tento chaos nemože len vedenie fóra ale hlavne majitel a v nemalej časti aj mi uživatelia lebo sami si spamujeme obsah fóra a nevážime si to čo máme kym to nestratíme povedzte mi aspoň jeden jediný človek kto sa kedy zastal vedenia aby mu pomohol v správnej veci ani jeden ja viem každý hneď len kritizoval a namietal proti myslím ale aj ja že tu je potreba prísny režim ale v niektorych veciach ho je beztak trochu navyše a tu prísnosť odtial preniesť do kritickejšich časti fóra by nebolo na škodu a týmto chcem navrhnúť a poiadať uživatelov aby sa uvedomily že nie ffredy nie petr nie zeleny či modrí môžu zaten chaos ale majitel ktori predá za 5€ aj barvičky proste čokolvek len aby zarobil tak sa mu postavme a čelme problémom a pokial máte nápady na zlepšenie tak napíšte do témy ktoru ochvilu založím - potom pridám link a pridajte aj vy nápad na zlepšenie a spolu ho zorganizujme lebo nie v nás samých je sila ale sila je v súdržnosti komunity a nie sami zvládneme tolko čo by sme zvládly keby sme držali spolu poďme do útoku a pomôžme ffredymu petrovi tak ako zeleným či modrím v boji proti parazitom fóra!!!!

Link to comment
Share on other sites

Můj názor na tohle všechno je jednoduchej ... ať udělá člověk cokoliv, tak hned v zápětí je na to nějaký pravidlo, který to zakazuje. Ať se jedná o prezentaci hostingu, portálu, serveru. Prostě všechno se tady zakazuje. Taková menší otázka - Proč se mohli prezentovat hostingy, portály, a tak podobně dřív? Proč se to teď nesmí? Dám Vám jednoduchou odpověď. Neni z toho žádnej zisk pro majitele tohoto fórka.

 

Když vezmu cca měsíc - měsíc a půl zpátky , Pravidla v chatu. --> URL se nesmí, ale IP na server ano ... kdyžuž někdo vymejšlí pravidla a pak je sepisuje, tak si nejprve ujasněte co po uživatelích chcete ... pokud je to povoleno jen na test servery, tak to máte pořádně upřesnit v pravidlech ... ale ne, že se jeden řekne tohle a druhej zas tamto. To se pak nedivte, že jsou uživatelé nasraný, když to jde tak jak to jde.

 

ffredyku, ty tady píšeš, že každej, kdo sem chodí, má možnost zlepšit fórum nějakym nápadem nebo návrhem na změnu. Ale ted se tě zeptám. Kolik takovejch návrhů co podali samy uživatelé byly schválený? Podle mího to bude hodně málo.

 

Podle mě to neni jen v moderátorech, ani v uživatelech, ale je to hlavně ze strany majitele(proti lukášovi samotnýmu nic nemám, ale tohle mě dosti sere), kterej chce mít ze všeho, co se tu děje, nějakej zisk. Nad tim by se měl hodně zamyslet. ;)

 

To je asi vše, co k tomuto topicu dodám.

PS: Tim, že začnej VARovat/BANovat za všechno, si moc nepomůžeš. Podle mě si tim akorát pohoršíte. Ale tak to už je vaše věc. :)

 

Edit = ještě dodám. Nechápu proč se omezil podpis na 500 znaků .. změnil bych to na 1000 ... a pokud by někdo přesahoval povolenou velikost tak by byl pouze upozorněn, aby si to dal buďto do spoileru nebo jakkoliv upravil ... ale nevarovat ani nebanovat ;)

Link to comment
Share on other sites

To je asi vše, co k tomuto topicu dodám.

PS: Tim, že začnej VARovat/BANovat za všechno, si moc nepomůžeš. Podle mě si tim akorát pohoršíte. Ale tak to už je vaše věc. :)

 

Ať klidně banuje, ale ať se pak Valenta nediví, že tu bude málo lidí a kvůli tomu mu budou za reklamu dávat menší finanční částky.

Link to comment
Share on other sites

Achh, nechapu proc mate problem s animovanimi avatarmi... Plno suhlasim, do Lukasovho prichodu to nebolo az take zle, ziadne reklamy a ban sa daval spravodlivo... Cez rok 2009 az po cca 2010 som mal iba 1 var za vlady chytraka.... Minule som ich dostal 8 a za vlady Lukasa.... Na SAMP fore je to uplne ine... Tam niesu tagy a skoro ziadne obmedzenia. Az na sobeit a cheaty na SAMP.... Uz i v cesku su gorili, ale internetove..

Link to comment
Share on other sites

Ohledně tohoto tématu lze říct jediné. Komunita v dnešní době neni taková jaká bývala, rodí se i s prominutím dementní lidé, kteří si myslí, že nejsou blbí. Pokud se někomu nelíbí chod fora v dnešní podobě, pak aď sem neleze, ale nechápu lidi, kteří si zavaří a sami si řeknou např. o ten Var. Každý by se měl za sebou zamyslet.. sice tu jde jen o pawno, coding apod, ale hlavně si tu rozvíjíte myšlenky, slova a tak pod.. Každý musí sám vedět jak se zachovat a jak se danému účelu postavit, ale neni možné aby se choval jak se chová "jako dement". To je hlavně pro ty, kterým se tu něco nelíbí. Žijete si svůj život, takže je jen na vás a nad vašim svědomím, jak se všemu postavíte, ale nechápu, proč si někde dělat zbytečně nepřátele a protivníky, když jen to jen forum. Slova, kteří tu někteří vypouští jsou úplně a zcela zbytečná. Normální člověk se dokáže ovládat a netropí tu žádné hlouposti. Žijeme jednou, tak proč si dělat překážky a nenávist kůli něčemu nebo dokonce někomu. Team tu dělá svou práci, podmínky se mohou zhoršovat, ale na druhou stranu je to k něčemu dobré. Členové se alespoň zamyslí, a nemusejí dělat žádné zbytečné hlouposti. Tak vás prosím, vezměte to všechno do svých rukou, řekněte si co můžete a co ne. Protože pak lidem okolo ukazujete jenom jak jste hloupí a sami tomu nevěříte! To by bylo z mé strany všechno.

Link to comment
Share on other sites

Suhlasim ffredyk.

Toto kedysi bolo slobodne forum , no teraz mi to tu pripomina Koreu.

Nemozme si robit reklamy na hostingy, dokonca uz ani na niektore portali.

Niektore zmeny tomuto foru prospeli , ine ho zase poslal ido sraciek.

To ze je to tu cele zadrbane komercnymi linkami na projekty ktore vlastni NEutrion , vobec lukasovi nevadi.

Ale to , ze tu ide neitko odprezentovat hosting , hned riesi BAN-om.

Toto mi tu asi najviac vadi , a je mi luto ze to tak je.

Lukas je vpohode chalan , da sa s nim pokecat , ale niektore zmeny ktore spravil , sa mi nepacia.

A iste niesom jediny.

Na tomto fore mi zalezi , je tu celkom dobra hrstka super ludi (ffredyk , petr , doom , mattsy , ifailgamer ,teuneer , qwer a dalsi...) kvoli ktorym tu stale chodim.

 

Asi tolko....

Ahoj Majkxi,

reklama na mé projekty je ve footeru - to je špatně?. Dřív tam měl chytrak ikonky vyměněných webů - to špatně nebylo?

Reklama na free hostingy je povolená, jen na placené ne (proč by měl někdo vydělat jen tak, že si někde udělá reklamu zdarma? Tak to nefunguje :))

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...