Jump to content

Prohlášení 14.3


ffredyk

Recommended Posts

Došli jsme k tomuto názoru:

 

Co se týče animovaných avatarů, nikdy jsem proti ničemu takovému nebyl a nevidím důvod, proč by měly být zakázané.

 

O postování IP do chatu se rozhoduje zde.

 

Dále se řešil uživatelský podpis. Došli jsme k názoru, že v podpise bude zakázána reklama na komerční projekty. Ostatní weby jsou povolené, pokud tedy neporušují globální pravidla.

 

 

 

Teď bych se chtěl vyjádřit k tomu, co se zde řešilo odpoledne. Můj názor je takový, že docela dost lidí ani pořádně nevědělo, proti čemu protestují a to je špatné. Svádíte vše na Lukáše, přitom, jak už bylo řečeno, Lukáš toto fórum nevede. To, jaká jsou pravidla je pouze věc nás, správců a moderátorů. Nemá cenu se opakovat pro ffredykovi a tak spíš se zaměřím na odpovědi. Dragone, to, že je malá šance odsouhlasit změnu uživateli, který nemá barvu je blbost. Pokud to bude dobrý nápad, tak není problém jej uskutečnit. (viz. Tapatalk, v brzké době ho snad nainstaluji).

 

Myslíte si, že za chytraka to tu byla idylka? Je to teď jiné? Opravdu je důvod té jiné situace náš tým? Zamyslete se a odpovězte si sami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Došli jsme k tomuto názoru:

 

Co se týče animovaných avatarů, nikdy jsem proti ničemu takovému nebyl a nevidím důvod, proč by měly být zakázané.

 

O postování IP do chatu se rozhoduje zde.

 

Dále se řešil uživatelský podpis. Došli jsme k názoru, že v podpise bude zakázána reklama na komerční projekty. Ostatní weby jsou povolené, pokud tedy neporušují globální pravidla.

 

 

 

Teď bych se chtěl vyjádřit k tomu, co se zde řešilo odpoledne. Můj názor je takový, že docela dost lidí ani pořádně nevědělo, proti čemu protestují a to je špatné. Svádíte vše na Lukáše, přitom, jak už bylo řečeno, Lukáš toto fórum nevede. To, jaká jsou pravidla je pouze věc nás, správců a moderátorů. Nemá cenu se opakovat pro ffredykovi a tak spíš se zaměřím na odpovědi. Dragone, to, že je malá šance odsouhlasit změnu uživateli, který nemá barvu je blbost. Pokud to bude dobrý nápad, tak není problém jej uskutečnit. (viz. Tapatalk, v brzké době ho snad nainstaluji).

 

Myslíte si, že za chytraka to tu byla idylka? Je to teď jiné? Opravdu je důvod té jiné situace náš tým? Zamyslete se a odpovězte si sami.

Mohu se tě optat, v jakém tématu se jednalo o uživatelských podpisech?

Link to comment
Share on other sites

Petře,ffredyku ... víte jaké to bylo ... už sám Petr odešel a pak jste se vratili jako tahle dvojka... oba vás mam rád,jste jedni z toho mála s kým se dá vubec pokecat.Ale tohle forum mělo jít ke dnu někdy kolem nového roku,a je mi až skoro líto jak ho držíte na hladině....(oba víte jakej mam na tohle celkový nazor,víc se rozepisovat nebudu)

 

//btw animované avatary chápu,do nedávna jsem měl pomalý net a když si dáte jako avatar animaci která ma snad pul hodiny... víte jak se mi to sekalo ?

Link to comment
Share on other sites

jestli sis toho nevšiml, tak jediné, co jsem zakázal (a to hned co jsem koupil, od té doby se to neměnilo a měnit nebude) - záakz reklama v avataru, v nicku (nicky jako Ingnition.cz, aby pak nepišel MujSuperPawnoServerGTASaMP.6f.cz) a reklama na placené :) to je jako nadávat v demokracii, že musíš platit daně 20%. A nadávat na ty daně, že potom budou 50% a pak 90. To je debilita :d

 

 

hej děláš si ku*va už p*del ? ty přestaň brát to svinstvo a už se prober

Aby jsi se nedivil že si někdo tady z fora založil svoje forum a většina tam odešla.

A jak se tak poslední dobou koukám tak je to tu jen horší a horší

Link to comment
Share on other sites

Když je teda ten zákaz komerčních hostingů tak proč není zákaz serverů v kterých si hráč může koupit něco za opravdové peníze třeba VIP nebo tak ?

Link to comment
Share on other sites

Spíše mně vrtá hlavou to, že prý Valenta se do práce na fóru nesere a nechává to na moderátorech a správcích a najednou on tam dá pravidlo o těch podpisech? A on hlasoval? A ku*va kdo se ptá nás co chceme? Na IP adresy v chatu se tu ptáte a uděláte i téma, ale že by někdo se taky zeptal na to ostatní? Ona se tady z tohoto fóra snad dělá nějaká posraná sněmovna nebo co? Ještě by tu mohli být volby na prezidenta.. Kkti.

Link to comment
Share on other sites

Jinak Lukáši kdyby si byl chytřejší tak zavedeš pravidlo že komerční projekty se mohou prezentovat jen pokud ten projekt bude prezentovat nějakým způsobem pawno.cz

Link to comment
Share on other sites

Jinak Lukáši kdyby si byl chytřejší tak zavedeš pravidlo že komerční projekty se mohou prezentovat jen pokud ten projekt bude prezentovat nějakým způsobem pawno.cz

Tak to je ještě větší blbost než je teď.. já asi budu na svůj projekt dávat odkaz na srackaforum.cz abych si mohl dát vlastní podpis ne?

Link to comment
Share on other sites

Jinak Lukáši kdyby si byl chytřejší tak zavedeš pravidlo že komerční projekty se mohou prezentovat jen pokud ten projekt bude prezentovat nějakým způsobem pawno.cz

Tak to je ještě větší blbost než je teď.. já asi budu na svůj projekt dávat odkaz na srackaforum.cz abych si mohl dát vlastní podpis ne?

 

 

Tak lepší jak ho nemít vůbec ne ?

Link to comment
Share on other sites

Jinak Lukáši kdyby si byl chytřejší tak zavedeš pravidlo že komerční projekty se mohou prezentovat jen pokud ten projekt bude prezentovat nějakým způsobem pawno.cz

Tak to je ještě větší blbost než je teď.. já asi budu na svůj projekt dávat odkaz na srackaforum.cz abych si mohl dát vlastní podpis ne?

 

 

Tak lepší jak ho nemít vůbec ne ?

 

:DDDD toto nie :DDD

Link to comment
Share on other sites

Jinak Lukáši kdyby si byl chytřejší tak zavedeš pravidlo že komerční projekty se mohou prezentovat jen pokud ten projekt bude prezentovat nějakým způsobem pawno.cz

Tak to je ještě větší blbost než je teď.. já asi budu na svůj projekt dávat odkaz na srackaforum.cz abych si mohl dát vlastní podpis ne?

 

 

Tak lepší jak ho nemít vůbec ne ?

No, tak to teda vůbec, on by si tu dával placenou reklamu a na našich projektech by ji měl zadara? haha

Link to comment
Share on other sites

Ježiši přečti si to ještě jednou a co z toho vyplívá ? že si sem dáš svůj hosting ale jen pod podmínkou že dáš reklamu na pawno.cz tohle je slušný lepší vzájemná výpomoc než placení za reklamu tady nebo opačně

Link to comment
Share on other sites

Ježiši přečti si to ještě jednou a co z toho vyplívá ? že si sem dáš svůj hosting ale jen pod podmínkou že dáš reklamu na pawno.cz tohle je slušný lepší vzájemná výpomoc než placení za reklamu tady nebo opačně

DObře, takže dám si do podpisu reklamu na seznam.cz a kvůli tomu musím Valentovi dohadovat u nich reklamu? HA HA HA HA

Link to comment
Share on other sites

Ježiši přečti si to ještě jednou a co z toho vyplívá ? že si sem dáš svůj hosting ale jen pod podmínkou že dáš reklamu na pawno.cz tohle je slušný lepší vzájemná výpomoc než placení za reklamu tady nebo opačně

DObře, takže dám si do podpisu reklamu na seznam.cz a kvůli tomu musím Valentovi dohadovat u nich reklamu? HA HA HA HA

 

 

něco jiného je hosting nebo jiné weby nabízející různé služby a něco jíného je searcher

Link to comment
Share on other sites

Ježiši přečti si to ještě jednou a co z toho vyplívá ? že si sem dáš svůj hosting ale jen pod podmínkou že dáš reklamu na pawno.cz tohle je slušný lepší vzájemná výpomoc než placení za reklamu tady nebo opačně

DObře, takže dám si do podpisu reklamu na seznam.cz a kvůli tomu musím Valentovi dohadovat u nich reklamu? HA HA HA HA

 

 

něco jiného je hosting nebo jiné weby nabízející různé služby a něco jíného je searcher

Ale seznam.cz je taky výdělečná stránka a o tom tu mluvím, mně nejde jen o hostingy.

Link to comment
Share on other sites

Proběhla konverzace. Fredyk, já, hospoda, petr, marwin. 90% času jsme řešili IP, potom zbytek podpisy, tam byla naprostá shoda, já se k tomu vyjádřil až jako poslední. Nikoho jsem neovlivnil. Pokud máš projekt, na který chceš ukázat -> můžeš. ALe pokud máš projekt, na kterém chceš vydělat, tak to zadarmo asi nebude. A placené si to za taxu, kterou beru já, nikdo nekoupí, takže se tím pádem utlumí vznik nových (a podotýkám, že velice nekvalitních) placených hostingů. Zůstanou jen zavedené, o kterých se ví. Pokud někdo chce začít podnikat (a provoz hostingů - a další komerční věci jako např. nějaká klikačka, reklamní systém, atd) a myslí to vážně, tak si tu reklamu zaplatí. Kdo ne, tak ne.

To pravidlo jsem tam nedal já, dal jsem ho na začátku, teď se řešilo znovu - a prošlo i za současného vedení, takže nevidím problém.

 

CHÁPU, CHCETE VYDĚLÁVAT ZDARMA, ALE TO POTOM JDĚTE RADĚJI JINAM. I DALŠÍ FÓRA K TOMU PŘISTUPUJÍ, PROTOŽE POTOM JSOU PODPISY PLNÉ REKLAM A PŘÍSPĚVKY ANI NEDÁVAJÍ SMYSL, DŮLEŽITÉ JE, ŽE TAM JE TA REKLAMA.

 

Tím bych to asi utnul.

Link to comment
Share on other sites

Pro ty komu vadi reklamni bannery nahore na strance: Kazdy web se musi z neceho platit (provoz domeny, hostingu, dalsi neprime naklady na provoz atd.), jinak by nemohl fungovat. A reklama je jednim z tech zpusobu, kterym se na provoz webu da vydelat bez toho, aby uzivatele museli neco platit. Takze proc vam to vadi? Chce po vas nekdo nejaky penize abyste sem mohli chodit? Nechce. Ale v takovem pripade tu musi byt ta reklama, na kterou vas ale nikdo nenuti klikat ani si ji vsimat. A neuvazuju ted ani to, ze ti sikovnejsi si ji dokazou zablokovat.

 

Lukasovi navrhuju, at tu udela neco na zpusob premium uctu, kdy uzivatele s premium ucty by meli nekolik drobnych vyhod a nezobrazovala by se jim reklama. Pak by mel kazdy na vyber, jestli si radsi priplati nejakou malou castku za to, ze bude mit web bez reklam, a nebo radsi nebude platit nic, ale bude se muset smirit s tim, ze tady tu reklamu proste zobrazenou mit bude.

Link to comment
Share on other sites

Premium účty by zvedly další vlnu nevolí, jaký jsem barbarský kapitalista :))

 

NiCe, tady nejde o reklamu. Ta tu vždy byla, ale jde tu o to, že se omezila (před asi půl rokem, co jsem to koupil), reklama zdarma na komerční věci, což se stejně většiny nedotkne. A to se jim nelíbí :)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...