Jump to content

Prohlášení 14.3


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel

Vy by jste všechno házeli na Valentu..

 

Já sepsal pravidla, upravil je celej tým a vy jste nic proti nim nenamítali...

Vy jste nikdy neměli extra snahu tady něco změnit a to, že se neohlížíme na uživatele není vůbec pravda... Jen podáváte samé dementní nápady.. Stejné jako se sekcí GameMaker, to bylo keců a slibů o tom, jak bude aktivní... Skončila s pár topicama a naprostou neaktivností.

 

My (tedy já určitě) v týmu nemáme čas ani náladu se tady o to starat.. Děláme to z dobré vůle a jediný důvod proč jsem červený post vzal byl tlak a naprostá nuda (Žádný projekt, server, práce. Nic jsem neměl na práci!)! Važte si, že se tu o to starají staří členové a ne lidi typu Jakubes.

 

Když vám vadí tresty, chovejte se tak, aby my jsme měli důvod vám víc odpouštět!

Odkazy na projekty, server aj. jsou zakázány hlavně kvůli vám a vašemu spamerskému chování, kdy si tu človíček podal server a každý musel napsat stejnou hovadinu, to jak je ten server na ho*no a na smazání.. Padají konstatní výhružky hackování a je podáván nátlak na amatéry, aby netvořili servery, pokud neumějí pawn..

 

O zákazu animovaných avatarech nevím nic, nikdy jsem za to nedával trest a nevím kdo a proč to vymyslel.

 

VŽDY jste měli možnost vznést protest kdekoli je to možné! Mě osobně přišlo MAX. 5 PMek s názorem ohledně pravidel a vždy jsem přemýšlel jak tento názor, či žádost vyřešit..

 

Další z vás se tu ohání parazity v komunitě, jenže ty parazity tvoříte vy! Viz. danny, který měl zpočátku snahu zařadit se do komunity, jenže každý kdo tu je ho odmítal, vyháněl, provokoval. Neměli jste snahu zařadit ho mezi sebe a radši si hrajete na malý smrady co musí imrvére někde škodit.

Jakubes je vyjímka, to je takový retard, že si za svých 6 permabanů mohl vždy sám. Ale to nic nemění na tom, že celá skupina lidí začne do někoho rýt dokud se i ostatní nezapojí do negace chování vůči danému cíli a on sám nezačne vyšilovat.

Dá se to označit za formu šikany, jelikož na daného člověka působí větší počet účastníků, radši ustoupí a odejde sám, nebo zapojí fakt anonymity a začne se bránit. Většinou způsobem, za který mu někdo přiloží banánovou hlaveň k hlavě a stiskne spoušť.

 

Neviňte ostatní ze svých chyb! Valenta sem tam přijde, udělá bordel v administrativě, občas sám napíše něco proti pravidlům (já mu to smažu), ale neměl podíl na pravidlech a nemá podíl na vedení fóra. Občas si sem tam hodí nějakej ten ban, nebo unban a když zjistím pochybení, tak to napravím.. Ježiši marjá, ale nezboří se svět!

Vy malý hovadiny zveličujete do obrovských problémů!

 

Hodně lidí si svobodu na fóru přirovnává ke svobodě reálné.. Tak jděte sakra ven, tam máte svobody dost! Když se vám nelíbí svoboda tady, jděte jinam, zde vás nikdo nedrží! Proč nejdete? Většina z vás se ohání argumentem, že kdyby se jim chtělo, už to dávno nejsou, ale stále tu smrdíte a otravujete svým chováním ostatní!

 

Dalším bodem je problém povyšování. Skoro všichni z vás vidíte nováčka jako malýho brouka, na kterýho si každý může došlápnout, se kterým si každý může hrát. Za mých prvotních programátorských znaků se tohle nedělo.. Znalí pawneři byli sice bráni za bohy, ale nováček byl brán jako významný člen komunity! Každý měl snahu pomoci a každý za pomoc náležitě poděkoval a lehce se zapojil do komunity. Dnes se tu registruje človíček, napíše dotaz do chatu a každý ho pošle do prdele.. Tady nejste doma pánové!

 

Uvědomte se, jak se chováte. Polovině z vás nebylo ani patnáct a vyskakujete si, jako by jste věděli všechno na světe! Druhá polovina se chová jako smradi ze školky a povyšuje se nad všechno, kde jen to je možné. Je tu sice pár NORMÁLNÍCH vyjímek, kteří se zdržují diskusí a příliš nezasahují do běhu těchto sr*ček.

 

Nesvádějte vinu na Valentu, či druhé.. Hledejte nejdřív chyby na sobě a že jich máte SAKRA hodně!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lukas, ale je rozdiel sprisnit tresty , a zmenit zauzivane pravidla.

To co bola vtedy samozrejmost , je teraz Tabu.....

 

 

PS ffredyk : ja nezhadzujem vsetko na valentu.Ale ako majitel je zato automaticky zodpovedny nie ?

Link to comment
Share on other sites

Jen dodám, že bany dávám jen multiacc, když někdo dá reklamu na placený host, tak to smažu, bany nedávám. Tak moc špatný jsem :)

 

PS: Když tu byla volnost, tak jste si stěžovali taky a říkali jste, jak jsem jí neměl zavést.

Link to comment
Share on other sites

Nemám čas to celé číst, nicméně když tu byla volnost (za mě, clearyho), tak jste si taky stěžovali. Přišel Petr, všichni se radovali. Rozhodl se zpřísnit, všichni se radovali.

Tímto si nám ale neodpověděl, proč zde nemůžeme mít podpisech reklamy. Jsou to naše podpisy, tak ty si vydělávej na reklamách zde jak chceš, ale co se týče našeho profilu, je to naše věc, ale vše by mělo mít hranici, aby to neporušovalo zákony státu, ale proč dávat pravidla na profily. Když se jmenuji Petr Hnátek a www stránky mám petrhnatek.cz, tak mi budeš cenzurovat jméno? Podle mého se to tímto stylem za chvilku stane.

Link to comment
Share on other sites

PS ffredyk : ja nezhadzujem vsetko na valentu.Ale ako majitel je zato automaticky zodpovedny nie ?

Když jsem do toho mluvil, volnost atd, tak to bylo špatně. Tak se do toho radši neseru, aby to zase nebylo špatně :) Je to tu teď skoro jako za chytraka (pravidla atd) a asi to špatně stejně je :-D

Link to comment
Share on other sites

Nemám čas to celé číst, nicméně když tu byla volnost (za mě, clearyho), tak jste si taky stěžovali. Přišel Petr, všichni se radovali. Rozhodl se zpřísnit, všichni se radovali.

Tímto si nám ale neodpověděl, proč zde nemůžeme mít podpisech reklamy. Jsou to naše podpisy, tak ty si vydělávej na reklamách zde jak chceš, ale co se týče našeho profilu, je to naše věc, ale vše by mělo mít hranici, aby to neporušovalo zákony státu, ale proč dávat pravidla na profily. Když se jmenuji Petr Hnátek a www stránky mám petrhnatek.cz, tak mi budeš cenzurovat jméno? Podle mého se to tímto stylem za chvilku stane.

Nevím, ale myslím si, že jsem se zákazem bannerů ani nepřišel já. Nevím. Ale stejně je tu většina snad má, ne? :) Přišel jsem s clearym ohledně omezení výšky reklamy, kvůli mobilům, apod. A do pravidel +- nezasahuju, jen ohledně placených hostingů, tak ustoupit nehodlám. Viz. "spamy" (vše bylo podle pravidel) na placený hosting, které jsem tu měl na začátku já :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Nemám čas to celé číst, nicméně když tu byla volnost (za mě, clearyho), tak jste si taky stěžovali. Přišel Petr, všichni se radovali. Rozhodl se zpřísnit, všichni se radovali.

Tímto si nám ale neodpověděl, proč zde nemůžeme mít podpisech reklamy. Jsou to naše podpisy, tak ty si vydělávej na reklamách zde jak chceš, ale co se týče našeho profilu, je to naše věc, ale vše by mělo mít hranici, aby to neporušovalo zákony státu, ale proč dávat pravidla na profily. Když se jmenuji Petr Hnátek a www stránky mám petrhnatek.cz, tak mi budeš cenzurovat jméno? Podle mého se to tímto stylem za chvilku stane.

 

Když jsem sepisoval pravidla, uvedl jsem, že osobní weby jsou v podpisech povoleny!

Link to comment
Share on other sites

jestli sis toho nevšiml, tak jediné, co jsem zakázal (a to hned co jsem koupil, od té doby se to neměnilo a měnit nebude) - záakz reklama v avataru, v nicku (nicky jako Ingnition.cz, aby pak nepišel MujSuperPawnoServerGTASaMP.6f.cz) a reklama na placené :) to je jako nadávat v demokracii, že musíš platit daně 20%. A nadávat na ty daně, že potom budou 50% a pak 90. To je debilita :d

Link to comment
Share on other sites

jestli sis toho nevšiml, tak jediné, co jsem zakázal (a to hned co jsem koupil, od té doby se to neměnilo a měnit nebude) - záakz reklama v avataru, v nicku (nicky jako Ingnition.cz, aby pak nepišel MujSuperPawnoServerGTASaMP.6f.cz) a reklama na placené :) to je jako nadávat v demokracii, že musíš platit daně 20%. A nadávat na ty daně, že potom budou 50% a pak 90. To je debilita :d

Tak v tom případě, jestli sis toho nevšiml, tak si tu na to sral a teď když si se vrátil, tak se najednou pravidla o reklamách na placené hostingy budou dodržovat?

 

Dále, jak to je s těmi animovanými avatary?

Link to comment
Share on other sites

Pořád tu melete o všem možným ale aby jste byli rádi že ještě někteří lidé sem rádi chodí, na to už se důraz nevede, co?

 

Byznys je byznys. Tohle fórum se od příchodu Valenty změnilo na zástěrku pro prachy.

 

Ale co nadělám, já nic, já jsem jen bezvýznamná tečka uprostřed reklam na blbosti typu "My Free Farm". Ale i tak sem rád chodím, jsem rád mezi vámi všemi a jsem rád že to tu vedou tito lidi, nikomu jinému bych jeej nesvěřil, ale když furt naříkáte že je všechno špatně, bude ještě hůř.

Link to comment
Share on other sites

kvůli chatu, jsou rušiví. Ale to se ptej jiných. To pravidlo stále bylo, jen jsem ho připomněl.

To je divné, že Animované avatary se uživatelům začali mazat až v prosinci minulého roku.

Link to comment
Share on other sites

přidal jsem jedinou reklamní plochu, banner u odpovědi.

PS: Avatary:

přišel nový chat

v chatu byly avatary (chytrakuv napad mj.)

Petr je zakázal, protože rušily. Nebo cleary. Ale to nic nemění na tom, že s tím souhlasím

Link to comment
Share on other sites

přidal jsem jedinou reklamní plochu, banner u odpovědi.

PS: Avatary:

přišel nový chat

v chatu byly avatary (chytrakuv napad mj.)

Petr je zakázal, protože rušily. Nebo cleary. Ale to nic nemění na tom, že s tím souhlasím

Jak jsem teď v jiném topicu četl, tak si reklamami vyděláváš na placení vše kolem fora, kolik ti tak vydělává 1 banner? A kolik jich tu máš? A kolik tě stojí webhosting? Podle mého si reklamu dělej jak chceš, ale uživatelům takové věci nezakazuj, to už rovnou můžeš zrušit uživatelům podpisy a dávat tam placenou reklamu.

Link to comment
Share on other sites

Přidal jsem jednu plochu. Banner tam je vždy jeden a jeden je u mailu (ten asi zruším, nevím). A když o žom mluvíme, tak proč bych asi kupoval forum, když ne za účelem, aby mi to vydělalo? Přece nekoupím forum proto, abych na tom tratil.

Link to comment
Share on other sites

Přidal jsem jednu plochu. Banner tam je vždy jeden a jeden je u mailu (ten asi zruším, nevím). A když o žom mluvíme, tak proč bych asi kupoval forum, když ne za účelem, aby mi to vydělalo? Přece nekoupím forum proto, abych na tom tratil.

Jak už jsem tu psal, vydělávej si, ale nezakazuj ostatním lidem reklamy na jiné výdělečné projekty, kvůli tomu, že ty si chceš přivydělat.

Link to comment
Share on other sites

ti, co tu dělají reklamu, si jí stejně nekoupoí, protože na to nemají, takže to nijak výdělky neovlivňuje.

V tom případě se nemáš čeho bát, tak povolte reklamy v podpisech.

Link to comment
Share on other sites

Bohužel se pleteš, jak jsem tu řekl, tak chytrák za reklamu bral max. 30-50 kč aby měl na webhosting, což v té době odpovídalo, já na tom místě měl taky reklamu a banner nahoře jak je teď jsem za chytráka neviděl.

 

Jinak už mlčím, protože by tu pak byl chudáček Lukáš ukřivděný, že se mu takto odvděčuji.. Že on je na mně tak hodný a já jdu proti němu.

 

Ale prostě podle mého je to blbost zakazovat uživatelům reklamu v podpisech. Každý podpis je uživatele, tak aˇsi ho využívá jak chce.

 

Honzo upadá to tu z toho důvodu, že se tu zakazuje stále více věcí.

Jo aha, jasně :d Já se pletu, ale celý svět snědl moudrost :d Je zajímavé, že chytrák po mě chtěl za reklamu 500 Kč... A to že tam neměl google reklamy je podstatě jeho blbost. To že neumí pracovat s reklamou, je věc jeho. Ta reklama tady nezměnila absolutně, ale absolutně nic. Nutí vás někdo na ní klikat? JE snad dotěrná? Není, tak se z ní neposerte :)

 

No to teda opravdu nevím, kdo je tady ukřivděný :)

 

A fajn, BUDU SE OPAKOVAT. Za pravidla nemůže Lukáš, pravidla vytváří moderátoři a správci fora. Takže o co ti jde? :) Ty si myslíš, že na ostatních velkých forech jsou dovolené reklamy? No ty se mi snad jenom zdáš, ty asi vážně žiješ v nějaký liščí noře...

 

Petříku, upadá to tu, že je tu každej ze všeho posranej :) Nezakazuje se tu absolutně žádná důležitá věc, která by bránila v tom, co dle váš svatej chytrák chtěl dělat. Pomáhat pawnerům. Ztěžuje vám zakázaná reklama v podpisu (jestli ti jde o tohle) pomáhat ostatním? Já myslím že ne. A jestli potřebuješ sehnat zdarma reklamní plochu, tak na forech jí rozhodně nenajdeš. Teda, pokud nebudeme počítat ty směšné dětské fora...

 

A jestli ty si myslíš, že je špatné to, že člověk který umí pracovat s reklamou a umí jej na projektech nasadit tak, že budou vydělávat, tak pro mě osobně jsi naprostej idiot. Tohle je základ internetového projektu a jestli se ti to zdá divný, eh tak v tom případě jsi už hlupák a doporučuji ti žádný projekt na internetu nedělat :)

 

Bye... tady to vážně nemá smysl :d

Link to comment
Share on other sites

Bohužel se pleteš, jak jsem tu řekl, tak chytrák za reklamu bral max. 30-50 kč aby měl na webhosting, což v té době odpovídalo, já na tom místě měl taky reklamu a banner nahoře jak je teď jsem za chytráka neviděl.

 

Jinak už mlčím, protože by tu pak byl chudáček Lukáš ukřivděný, že se mu takto odvděčuji.. Že on je na mně tak hodný a já jdu proti němu.

 

Ale prostě podle mého je to blbost zakazovat uživatelům reklamu v podpisech. Každý podpis je uživatele, tak aˇsi ho využívá jak chce.

 

Honzo upadá to tu z toho důvodu, že se tu zakazuje stále více věcí.

Jo aha, jasně :d Já se pletu, ale celý svět snědl moudrost :d Je zajímavé, že chytrák po mě chtěl za reklamu 500 Kč... A to že tam neměl google reklamy je podstatě jeho blbost. To že neumí pracovat s reklamou, je věc jeho. Ta reklama tady nezměnila absolutně, ale absolutně nic. Nutí vás někdo na ní klikat? JE snad dotěrná? Není, tak se z ní neposerte :)

 

No to teda opravdu nevím, kdo je tady ukřivděný :)

 

A fajn, BUDU SE OPAKOVAT. Za pravidla nemůže Lukáš, pravidla vytváří moderátoři a správci fora. Takže o co ti jde? :) Ty si myslíš, že na ostatních velkých forech jsou dovolené reklamy? No ty se mi snad jenom zdáš, ty asi vážně žiješ v nějaký liščí noře...

 

Petříku, upadá to tu, že je tu každej ze všeho posranej :) Nezakazuje se tu absolutně žádná důležitá věc, která by bránila v tom, co dle váš svatej chytrák chtěl dělat. Pomáhat pawnerům. Ztěžuje vám zakázaná reklama v podpisu (jestli ti jde o tohle) pomáhat ostatním? Já myslím že ne. A jestli potřebuješ sehnat zdarma reklamní plochu, tak na forech jí rozhodně nenajdeš. Teda, pokud nebudeme počítat ty směšné dětské fora...

 

A jestli ty si myslíš, že je špatné to, že člověk který umí pracovat s reklamou a umí jej na projektech nasadit tak, že budou vydělávat, tak pro mě osobně jsi naprostej idiot. Tohle je základ internetového projektu a jestli se ti to zdá divný, eh tak v tom případě jsi už hlupák a doporučuji ti žádný projekt na internetu nedělat :)

 

Bye... tady to vážně nemá smysl :d

Já zde neříkám, aby si zde nedával placenou reklamu, ale aby nezakazoval lidem do svého podpisu ji umisťovat. na všech forech co jsem kdy byl, jsem mohl mít reklamu v podpise ať už se jednalo o jaký koliv projekt.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...