Jump to content

POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ SA:MP PÁRTY PAWNO.CZ + GTA.CZ!


lvalenta

Recommended Posts

Já jsem jen zařídil reklamu a server, měl to na starosti DON společně s ostatními. Je mi líto, že to nedopadlo.

Tak snad o vyvoji neco vis ne? Tolik poviku ze jaka to bude party, nakonec se z toho vyklubal absurdne zabugovanej mod kde neni ani antispam. To sponzorujes pekny hovadiny.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem jen zařídil reklamu a server, měl to na starosti DON společně s ostatními. Je mi líto, že to nedopadlo.

Tak snad o vyvoji neco vis ne? Tolik poviku ze jaka to bude party, nakonec se z toho vyklubal absurdne zabugovanej mod kde neni ani antispam. To sponzorujes pekny hovadiny.

 

Nechcem tu nic hovorit ale Valenta rikal ze on programovat neumi ale firma ktora sa zaobera programovanim mu prosperuje... Tu mate ukazku asi ako vypada jeden z jeho projektov... Zbohom uz sem nepridem.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem jen zařídil reklamu a server, měl to na starosti DON společně s ostatními. Je mi líto, že to nedopadlo.

Tak snad o vyvoji neco vis ne? Tolik poviku ze jaka to bude party, nakonec se z toho vyklubal absurdne zabugovanej mod kde neni ani antispam. To sponzorujes pekny hovadiny.

 

Nechcem tu nic hovorit ale Valenta rikal ze on programovat neumi ale firma ktora sa zaobera programovanim mu prosperuje... Tu mate ukazku asi ako vypada jeden z jeho projektov... Zbohom uz sem nepridem.

LOL,

firma nestojí na programování, pouze mi programátoři programují mé projekty, někdy zakázka na programování systému. Placení programátoři v php/nette. Ne pawn. Celou dobu to spravoval DON a marwin pawner - myslel jsem si, že to bude ok. Ani jsem nebyl na žádném betatestu, nic. Přišel jsem teď. Fakt sorry, že jsem tedy sponzoroval párty, já čekal, že vše bude OK. Už raději žádnou sponzorovat nebudu.

A nejlepší je, co mi napsal DON na pozdrav "jo já vím ,posrali sme to, smaž mi účet, čau :-) rád sem tě poznal".

Link to comment
Share on other sites

Nechápem prečo sa teraz navážate do lukáša..

Spravili by ste niečo lepšie.. ? Určite nie..

On to iba sponzoroval a je to len jeho vec takže nedrístajte

 

To je ako napr.

 

Hitler - Vyvraždí židov.. a

Kováčské dielne berlin a.s. - Mu dodáva zbrane a podobné oné..

Koho za to budete viniť ? Vy zato viníte tie dielne..

 

Ešte že sme s martinhavom prerušili tú vianočnu párty našu lebo neviem čo by ste hovorili na to zase.. vážiť si niekoho robotu asi nepoznáte také niečo všakže.. ( aj keď uznávam robiť to týždeň dopredu je :thumbdown: )

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

A nejlepší je, co mi napsal DON na pozdrav "jo já vím ,posrali sme to, smaž mi účet, čau :-) rád sem tě poznal".

Je jasné že za to jsou zodpovědní lidé co to zpravovali ne ty chceto lepší tým a nemyslím si ani že za to může marwin ..

Link to comment
Share on other sites

A nejlepší je, co mi napsal DON na pozdrav "jo já vím ,posrali sme to, smaž mi účet, čau :-) rád sem tě poznal".

Je jasné že za to jsou zodpovědní lidé co to zpravovali ne ty chceto lepší tým a nemyslím si ani že za to může marwin ..

já nevím, marwin tu nebyl.

Link to comment
Share on other sites

No ak to mam zhrnut,

Daffyho stroj stal ako obvykle za ho*no a crazyhost dostal svojej povesti...

Mod bol maximalne nedomysleny a neprepracovany

A Lukas si mal vsetko najprv odskusat nez to pustil do eteru... Ze iba sponzoroval? tak max. Daffy sponzoroval, Lukas spolu s GTA.cz to robili koli reklame, preco inak by mal vsade napisane pawno.cz?...

 

Osobne ak by som sa pustal do niecoho takehoto tak by som si to tak 10x premyslel a prepracoval a az potom by som na to robil reklamu. Ano, ak by som mal takuto party robit ja tak by som ju spravil lepsie.

 

To Valenta:

Ja tu nehovorim o programovani ale vedeni, ty si bol zakladatel party tak si to mal na zodpovednost a to ze si si to nedokazal skontrolovat uz moj problem neni, ja ako uzivatel som tam chcel prist a bavit sa a nie sa prekrikovat v chate a lagovat na mieste 3 minuty. Navise to kazdych 10 min padalo...

Tak prosim nehadz vinu na druhych, alebo to aj v praci ked sa ti nieco posere tak hadzes vinu na druhych/podriadenych?

Link to comment
Share on other sites

"lol" musím se smááát :d sorry hoši, ale mít týden na párty a nezvládnout to :d

My jsme s BoSA/EeP party měli hodně starostí, ale když jsme si dali dohromady co a jak, tak "Max" dal mod dohromady klidně za den [stálo to mě(CloSeR), Evra , Rytmuse,a dalších skvělých lidí sice hodně námahy k tomu "Maxe" dokopat , ale jak jste viděli stálo to zato]....Jednou jsem dokonce i trošku zafinancoval, abyste se luxusně bavily....naše servery a mody nebyly bez chyby,ale vždy se to tak fixnulo že jste mohli zažít skvělej zážitek;)

Alespoň vidíte že to není jen tak "udržet na uzdě" x lidí ;)

 

Nu nic nezbývá mi nic jiného než Vám popřát větší úspěchy a hlavně!

ŠŤASTNÉ A VESELÉ

 

s pozdravem [boSA]CloSeR_EeP "santa"

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
"lol" musím se smááát :d sorry hoši, ale mít týden na párty a nezvládnout to :d

My jsme s BoSA/EeP party měli hodně starostí, ale když jsme si dali dohromady co a jak, tak "Max" dal mod dohromady klidně za den [stálo to mě(CloSeR), Evra a dalších skvělých lidí sice hodně námahy k tomu "Maxe" dokopat , ale jak jste viděli stálo to zato]....Jednou jsem dokonce i trošku zafinancoval, abyste se luxusně bavily....naše servery a mody nebyly bez chyby,ale vždy se to tak fixnulo že jste mohli zažít skvělej zážitek;)

Alespoň vidíte že to není jen tak "udržet na uzdě" x lidí ;)

 

Nu nic nezbývá mi nic jiného než Vám popřát větší úspěchy a hlavně!

ŠŤASTNÉ A VESELÉ

 

s pozdravem [boSA]CloSeR_EeP "santa"

 

Abych se vyjádřil... Vaše minulá párty mě oslovila jen na 10 minut... Hrát pořád dokola "Kocky" a pak hledat kde se dá co dělat... To mě teda opravdu nebaví... Pár chvílí tam bylo dobrých... To jo... Ale za týden se čarovat nedá... Na módu jsem nedělal... Spíš jen pomáhal.. Na poslední chvíli jsem dodal script, jenž se stejně nevyužil...

 

Já sám, jsem se valentovi nabízel už v Listopadu.. Nevěnoval mi pozornost... Teď, pozdě, si umanul, že ta párty bude, nikdo s tím nepočítal a podle toho to vypadá..

 

Rok 2012 budu dělat vlastní párty s Forsem... Připravovat začnu už 3 měsíce dopředu, protože jak je vidět, měl jsem pravdu a radši začnu ještě dřív než v Listopadu...

 

P.S. Některá ze skupin (buď BoSa nebo Ee-P) se vymlouvala na to, že měla mapy, ale ne pawnera... To je to tak težký ho sehnat? Já bych se do toho s vámi klidně pustil. Chce to čas a promyšlenost..

 

Zkusím za ten týden vyčarovat malou silvestrovskou párty.. Podle mejch pravidel, mýho kódu a mojí organizace, nic neslibuju, ale když to vyjde, bude to zábava aspoň na ten jeden den :)

Link to comment
Share on other sites

No ak to mam zhrnut,

Daffyho stroj stal ako obvykle za ho*no a crazyhost dostal svojej povesti...

Mod bol maximalne nedomysleny a neprepracovany

A Lukas si mal vsetko najprv odskusat nez to pustil do eteru... Ze iba sponzoroval? tak max. Daffy sponzoroval, Lukas spolu s GTA.cz to robili koli reklame, preco inak by mal vsade napisane pawno.cz?...

 

Osobne ak by som sa pustal do niecoho takehoto tak by som si to tak 10x premyslel a prepracoval a az potom by som na to robil reklamu. Ano, ak by som mal takuto party robit ja tak by som ju spravil lepsie.

 

To Valenta:

Ja tu nehovorim o programovani ale vedeni, ty si bol zakladatel party tak si to mal na zodpovednost a to ze si si to nedokazal skontrolovat uz moj problem neni, ja ako uzivatel som tam chcel prist a bavit sa a nie sa prekrikovat v chate a lagovat na mieste 3 minuty. Navise to kazdych 10 min padalo...

Tak prosim nehadz vinu na druhych, alebo to aj v praci ked sa ti nieco posere tak hadzes vinu na druhych/podriadenych?

 

Jako obvykle je tvoje shrnutí nahovno ;)

Příště si nech svoje "shrnutí" pro sebe, a nemluv co měl crazyhost nahovno jo ?

Link to comment
Share on other sites

"lol" musím se smááát :d sorry hoši, ale mít týden na párty a nezvládnout to :d

My jsme s BoSA/EeP party měli hodně starostí, ale když jsme si dali dohromady co a jak, tak "Max" dal mod dohromady klidně za den [stálo to mě(CloSeR), Evra a dalších skvělých lidí sice hodně námahy k tomu "Maxe" dokopat , ale jak jste viděli stálo to zato]....Jednou jsem dokonce i trošku zafinancoval, abyste se luxusně bavily....naše servery a mody nebyly bez chyby,ale vždy se to tak fixnulo že jste mohli zažít skvělej zážitek;)

Alespoň vidíte že to není jen tak "udržet na uzdě" x lidí ;)

 

Nu nic nezbývá mi nic jiného než Vám popřát větší úspěchy a hlavně!

ŠŤASTNÉ A VESELÉ

 

s pozdravem [boSA]CloSeR_EeP "santa"

 

Abych se vyjádřil... Vaše minulá párty mě oslovila jen na 10 minut... Hrát pořád dokola "Kocky" a pak hledat kde se dá co dělat... To mě teda opravdu nebaví... Pár chvílí tam bylo dobrých... To jo... Ale za týden se čarovat nedá... Na módu jsem nedělal... Spíš jen pomáhal.. Na poslední chvíli jsem dodal script, jenž se stejně nevyužil...

 

Já sám, jsem se valentovi nabízel už v Listopadu.. Nevěnoval mi pozornost... Teď, pozdě, si umanul, že ta párty bude, nikdo s tím nepočítal a podle toho to vypadá..

 

Rok 2012 budu dělat vlastní párty s Forsem... Připravovat začnu už 3 měsíce dopředu, protože jak je vidět, měl jsem pravdu a radši začnu ještě dřív než v Listopadu...

 

P.S. Některá ze skupin (buď BoSa nebo Ee-P) se vymlouvala na to, že měla mapy, ale ne pawnera... To je to tak težký ho sehnat? Já bych se do toho s vámi klidně pustil. Chce to čas a promyšlenost..

 

Zkusím za ten týden vyčarovat malou silvestrovskou párty.. Podle mejch pravidel, mýho kódu a mojí organizace, nic neslibuju, ale když to vyjde, bude to zábava aspoň na ten jeden den :)

 

 

 

Každý nemá čas na to hrát hry, a pawnit mody...jinak ffreddyk před 2 rokama jsem ti psal o mod na naší EeP/BoSA party, chvilku jsi makal pak ses na to vys***.... tak jsem přemluvil Maxe a vždy to stálo zato ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
"lol" musím se smááát :d sorry hoši, ale mít týden na párty a nezvládnout to :d

My jsme s BoSA/EeP party měli hodně starostí, ale když jsme si dali dohromady co a jak, tak "Max" dal mod dohromady klidně za den [stálo to mě(CloSeR), Evra a dalších skvělých lidí sice hodně námahy k tomu "Maxe" dokopat , ale jak jste viděli stálo to zato]....Jednou jsem dokonce i trošku zafinancoval, abyste se luxusně bavily....naše servery a mody nebyly bez chyby,ale vždy se to tak fixnulo že jste mohli zažít skvělej zážitek;)

Alespoň vidíte že to není jen tak "udržet na uzdě" x lidí ;)

 

Nu nic nezbývá mi nic jiného než Vám popřát větší úspěchy a hlavně!

ŠŤASTNÉ A VESELÉ

 

s pozdravem [boSA]CloSeR_EeP "santa"

 

Abych se vyjádřil... Vaše minulá párty mě oslovila jen na 10 minut... Hrát pořád dokola "Kocky" a pak hledat kde se dá co dělat... To mě teda opravdu nebaví... Pár chvílí tam bylo dobrých... To jo... Ale za týden se čarovat nedá... Na módu jsem nedělal... Spíš jen pomáhal.. Na poslední chvíli jsem dodal script, jenž se stejně nevyužil...

 

Já sám, jsem se valentovi nabízel už v Listopadu.. Nevěnoval mi pozornost... Teď, pozdě, si umanul, že ta párty bude, nikdo s tím nepočítal a podle toho to vypadá..

 

Rok 2012 budu dělat vlastní párty s Forsem... Připravovat začnu už 3 měsíce dopředu, protože jak je vidět, měl jsem pravdu a radši začnu ještě dřív než v Listopadu...

 

P.S. Některá ze skupin (buď BoSa nebo Ee-P) se vymlouvala na to, že měla mapy, ale ne pawnera... To je to tak težký ho sehnat? Já bych se do toho s vámi klidně pustil. Chce to čas a promyšlenost..

 

Zkusím za ten týden vyčarovat malou silvestrovskou párty.. Podle mejch pravidel, mýho kódu a mojí organizace, nic neslibuju, ale když to vyjde, bude to zábava aspoň na ten jeden den :)

 

 

 

Každý nemá čas na to hrát hry, a pawnit mody...jinak ffreddyk před 2 rokama jsem ti psal o mod na naší EeP/BoSA party, chvilku jsi makal pak ses na to vys***.... tak jsem přemluvil Maxe a vždy to stálo zato ;)

 

Před 2 rokama jsem byl pawner za všechny prachy.... Pokud jsem nějak zkazil plány, tak se omlouvám..

 

Maxe neznám.. Dokázal sice udělat pár dobrejch mini-games..

Ale nijak zvlášť mě to neuchvátilo.. Co jsem slyšel tak "Kocky"byli od Luk-Asse a zbytek byla mapa, která byla pěkná a kvalitní... Neříkám, že to bylo špatný, ale nebylo to... Výborný... Dobrý možná, ale to je málo..

 

Jak říkám, příště všichni myslet dopředu a nestíhat všechno na poslední chvíli... Chce to testování, plánování, proto aby to bylo perfektní...

(Ve správných cestách, se na tom i vydělá)

Link to comment
Share on other sites

max je bohužel línej a nenašel si na to aby udělal mod čas.. takže jsme to prostě zabalily a nechtěli to dohánět na poslední dva dny.. a navíc vim že minuly rok už to bylo omývání toho samého z roku minulého a nechtěl jsem aby to letos dopadlo stejně, sice jsme měli nějáké nové mapy a minihry, ale i proto jsem se rozhodl podpořit tuhle party.. a ty mapy jim poskytnout, ale to jsem nevěděl že to dopadne tak jak dopadlo.. btw hodně štěstí s tou party na příští rok, doufám že už to bude konečně něco přelomovýho a pořádnýho ;)

Link to comment
Share on other sites

Teda jak jsem to cetl tak to cekem pohorelo. Prijit jsem nemohl, poradal jsem xmas party na SP. Ono je celkem dulezity aby to cely organizoval nebo mnel aspon to nejvyssi slovo jeden clovek. Protoze jakmile neni jeden hlavni, tak je z toho prd.

Tak moji admini maji velmi hodne zkusenosti s poradanim akci, ale i presto jsem to organizoval ja.

 

Jinak porizovat si server u crazyhostu pro vice nez 30 lidi je blbost. Vsechny sa-mp hostingy stoji na tom, co nejvice prazdnych serveru, protoze z toho maji nejvice penez. Mam osobni zkusenost, a to i s crazyhostem. Jinak to daffyho nenapadlo treba kouknout na pripojeni? Teda mne osobne kdyz byly nejaky lagy, tak mi vzdycky na jakymkoli sa-mp hostingu tvrdily ze CPU a RAM je v pohode. Ale pripojeni nikoho nenapadlo. To taky byva nejcastejsi problem.

Jinak pokud mate hodne lidi pohromade na jednom miste, tak to mate smulu protoze to nestiha jak GTAcko tak vae pripojeni prijmat ty data.

 

Optimalizace a Kompabilita to je druha vec, ktera hraje podstatnou roli.

 

Takze bych asi doporucil:

Sefovat jeden clovek, poridit poradny stroj zadny sa-mp hosting, optimalizovat mod.

 

Snad vam to priste vyjde, nezbyva nez poprat

Statne a Vesele !

Link to comment
Share on other sites

Mirdoslavovic, Evro: Nebyt mě a mých map, máte velkou piču ;)..takto vám to napíšu.

 

 

:) Už sa netreba rozčulovať, na budúci rok to nenecháme na iných ludí a na ich mapy. Žiadne "Danke" luďom bez tagu bosa/eep a VIP :)

 

 

 

Šťastné a Veselé.

[boSA]Rayman

Link to comment
Share on other sites

Teda jak jsem to cetl tak to cekem pohorelo. Prijit jsem nemohl, poradal jsem xmas party na SP. Ono je celkem dulezity aby to cely organizoval nebo mnel aspon to nejvyssi slovo jeden clovek. Protoze jakmile neni jeden hlavni, tak je z toho prd.

Tak moji admini maji velmi hodne zkusenosti s poradanim akci, ale i presto jsem to organizoval ja.

 

Jinak porizovat si server u crazyhostu pro vice nez 30 lidi je blbost. Vsechny sa-mp hostingy stoji na tom, co nejvice prazdnych serveru, protoze z toho maji nejvice penez. Mam osobni zkusenost, a to i s crazyhostem. Jinak to daffyho nenapadlo treba kouknout na pripojeni? Teda mne osobne kdyz byly nejaky lagy, tak mi vzdycky na jakymkoli sa-mp hostingu tvrdily ze CPU a RAM je v pohode. Ale pripojeni nikoho nenapadlo. To taky byva nejcastejsi problem.

Jinak pokud mate hodne lidi pohromade na jednom miste, tak to mate smulu protoze to nestiha jak GTAcko tak vae pripojeni prijmat ty data.

 

Optimalizace a Kompabilita to je druha vec, ktera hraje podstatnou roli.

 

Takze bych asi doporucil:

Sefovat jeden clovek, poridit poradny stroj zadny sa-mp hosting, optimalizovat mod.

 

Snad vam to priste vyjde, nezbyva nez poprat

Statne a Vesele !

 

Jak říkám, u této párty si nemůžete stěžovat na crazyhost, připojení bylo v pořádku, vše bylo na párty připraveno a pod dohledem.

 

Zajistím a zveřejním veškeré logy o tom portu, ať víte, u koho si máte stěžovat :-)

David zajišťoval na párty nový HW, napíšu mu, jelikož on sám zpravuje přez 200 serverů po hw i sw stránce, a hlavně je analyzuje důvody přetížení, load balancing, optimalizace serverů atd.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...