Jump to content

Čo je po smrti?


indian2

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nečetl jsem to celý, ale začínám mít rád sekci Všechno možné :d...Se těším, až bude u mě duch Casper

tak toto si totalne dojeba* :d A prosím ludí ktorý nemajú žiadne otázky aby sem nepísali lebo Tu bude plno spamovacích príspevkov Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Nečetl jsem to celý, ale začínám mít rád sekci Všechno možné :d...Se těším, až bude u mě duch Casper

zabil :d

Link to comment
Share on other sites

Nečetl jsem to celý, ale začínám mít rád sekci Všechno možné :d...Se těším, až bude u mě duch Casper

zabil :d

napíšem sem niečo a ty to akurát porušíš prosím ak tu je moderátor nech mu dá var za spam... kôli takýmto debilom zamikajú skoro všetký temy...

Link to comment
Share on other sites

tomu astrálnímu cestování se mi ne2htělo věřit, ale ta odezva mě donutila to zkusit.. Ulehl jsem do postele a uvolnil všechny svaly přesně jako bych šel spát. Díky šustícímu morčeti v pozadí nebylo těžkě vypustit myšlenky a představil jsem si tmu. Do toho jsem začal odpočítávat 50, 49, 48 a lehce se na to soustředil. Tak kolem 38 (nevím přesně) mi zaboleli uši a slyšel jsem silný pískot - bzučení vysoké frekvence. To mě absolutně vyděsilo až jsem vyletěl celej udejchanej..

 

To byla ta vibrace? Osobně jsem měl pochyby, že se mi vůbec povedou ty vibrace, jelikož podobné pokusy ( kontakt andělů, do čehož mě uvedla mother tal před 8 lety) nedopadli s žádným výsledkem.. Osobně bych ten můj výděs označil za tvorbu fantazie, ale zeptám se jak třeba první pokus vypadal u tebe bloode?

 

 

já sem nevěděl coto to astrální cestování je ale hned jak ste zmínili ty vybrace tak mi bylo jasný že už sem takovej stav párkrát měl a to když sem večer usínal naprosto uvolněnej a nanic jsem nemyslel a když sem zavíral oči tak mě začalo vybrovat jakoby cvelé tělo a pak když sem stoho měl divný pocit tak sem chtěl vstát s postele ale nešlo to nic sem nemohl dělat ani se vzbudit za nějakou dobu sem se vzbudil stím že sem měl noční můru a po druhé sem to měl podobně jen sem se ale hned probudil a nemyslel sem na to stohodle jsem měl strach považoval sem to za nějakou poruchu ve mě jako že když usnu tak už se nevzbudím a tak ale ted ste mi to vysvětlili

ps: dá se to astrální cestování využít třeba na to abych si zapamatoval nějaké udáje někde a až se vzbudil tak je třeba použil např:jako loterie atd ?

 

No hele, to pískání v uších, to je OK, já když to dělám, tak mi tky píská v uších a asi po pul minutě to uplně přestane, jako by to někdo vypnul...

Nebo taky mužeš slyšet škrábání po zdi, nebo vrzání, ale k tomu právě potřebuješ ten trénink nevšimat si toho...

Link to comment
Share on other sites

Martin951":3v5vs088]Astrální cestování je jev přirozenej, nehrozí žádné nebezpečí!!!!

By si sa cudoval

Mohl by jsi mi teda prosimtě vypsat ty nebezpečí?

Link to comment
Share on other sites

Martin951":v3k3pxc9]Astrální cestování je jev přirozenej, nehrozí žádné nebezpečí!!!!

By si sa cudoval

Mohl by jsi mi teda prosimtě vypsat ty nebezpečí?

 

Ak zs tym zacinas tak ti nehrozi nic, teda ak si hladis sviho.

Link to comment
Share on other sites

Martin951":35hqxvby]Astrální cestování je jev přirozenej, nehrozí žádné nebezpečí!!!!

By si sa cudoval

Mohl by jsi mi teda prosimtě vypsat ty nebezpečí?

 

Ak zs tym zacinas tak ti nehrozi nic, teda ak si hladis sviho.

 

 

hele když to tak čtu tak si myslím že to nebezpečný není ale jen podle toho jak to vezmeš je to nebezpečný pro reálný život a není to nebezpečný pro ten nadpřirozený myslim správně ? jinak začínám mít pocit že mi je jedno jestli umřu protože tomuhle fakt věřím

Link to comment
Share on other sites

No ak si v tom skusenejsi tak dokazes vyuzivat energiu na vela veci ale pri niektorych si to neuvedomis a moze ta to ohrozit. Na jednom fore som cital ze jednemu chalanovy ktory vycestoval niekde daleko do stredu vesmiru a v case sa pokusal dostat na zaciatok sveta tak mu ukradli telo na niekolko minut, ked sa prebudil bol niekde uplne inde. Tiez som si neni na 100% isty co sa stane ak v astrale vletis do stredu ciernej diery.

Link to comment
Share on other sites

nebudem to robit ale co kebyze robim zle ostatnym provokujem ich ukazujem fakera ukazujem im holu rit? tak co sa stane?

ak ich budes urazat alebo im ukazovat prdel tak si ta ani nevsimnu, tam ide o trochu ine provokovanie ktore tu radsej nechcem rozoberat.

Link to comment
Share on other sites

Jednou ve dvě ráno jdu na záchod. Jakmile odcházím ze záchoda tak jsem si všimnul, že nemáme zatáhlé žaluzie u okna v kuchyni. Šel jsem je teda zatáhnout a podíval jsem se z okna a na zahradě kousek u garáže vidím jasně bílou postavu, ženu. Doteď si ten zážitek pamatuji ale nejraději bych zapomněl. Postava, nejspíš žena měla podpatky a krásnou noční košili. Šla pomalu až k altánku a potom se otočila a podívala se na mě. Najednou slyším matku volat: Lukáši jaktože ještě nespíš??!! Podívám se zpět na altánek a postava je fuč. Opravdu mluvím pravdu, stalo se to o prázdninách. Kéž bych na to mohl zapomenout protože doteď o tom mívám sny, ale né z pohledu z okna, ale jsem u ní, dívám se jí do očí a vidím sebe jak jsem byl ještě malý.

Nesnáším tyhle sny ikdyž je mockrát nemívám, ale když je mám tak raději si dám RedBulla a jdu se dívat na televizi.

 

Je to zvláštní, protože všichni v domě spali. Buď se to událo v mé hlavě = je to výplod mé fantazie nebo se to doopravdy stalo. Opravdu nevím ale od té doby mívám takové sny a děsí mě to.

Link to comment
Share on other sites

Ja o AC čitam knihu ale nič som sa o tom nedočit žebi si niekto z niekym mohol vymeniť telo "lol"

A kdo si myslis ze pise tu knihu? Ani on ti vsetko nepovie :) Navise je toho dost co sa da robit.

 

Odpoved na otazku preco zijeme je velmi jednoducha. Ludia na to davno prisli a vetsina tu na fore nieco podobne roby. Da sa to popisat ako. Zivot je hra, niekdo zalozi server a ostatny sa tam pripoja a hraju tam. Preco? aby zabili nudu. A vela ludi prepadne gemblerstvu a hra furt a stale jak sa len da.

Link to comment
Share on other sites

Ja o AC čitam knihu ale nič som sa o tom nedočit žebi si niekto z niekym mohol vymeniť telo "lol"

A kdo si myslis ze pise tu knihu? Ani on ti vsetko nepovie :) Navise je toho dost co sa da robit.

 

Odpoved na otazku preco zijeme je velmi jednoducha. Ludia na to davno prisli a vetsina tu na fore nieco podobne roby. Da sa to popisat ako. Zivot je hra, niekdo zalozi server a ostatny sa tam pripoja a hraju tam. Preco? aby zabili nudu. A vela ludi prepadne gemblerstvu a hra furt a stale jak sa len da.

 

A čo sa da ešte v AC take robit da sa využit napr.jasnovidctvo???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...