Jump to content

[MARWIN37]Chceme z5 M�RWINA37


VoDnIk168

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vtip je v tom, že ti, co ho ani moc nechcou, to sem nenapíšou => proto to nemůže být závazné

jejich smůla nadpis je "hceme z5 MÁRWINA37" a ne nehceme z5 MÁRWINA37

ale stejně to téma ničemu asi nepomůže jen se tu budou hádat lidi dementi tu spamovat a pomlouvat lockni to nemá to cenu.....

 

Já nevím poznal jsem ho jen u jeho FS osfald moc nebyl aktivní,takže moje rozhodnutí?

NEVÍM

marwin je dobrý člověk třeba takový HighPrint... přesný opak ale odsereto marw....

 

Nechápu proč mě takhle soudíš, no dobře, promiň že nepřispívám do chatu. Přesto taky nevidíš do moderátorského logu, tak mi nezačínej říkat, že co jsem opak koho a čeho. Promiň, že mám ŽIVOT a školu... Pokouším se tu být aktivní jak to jen jde, dělám pořádek na fóru, snažím se pomoct v PAWN sekci, ale vždy mě předběhne proradný QWER

 

je to můj názor...

Link to comment
Share on other sites

Já nevím poznal jsem ho jen u jeho FS osfald moc nebyl aktivní,takže moje rozhodnutí?

NEVÍM

marwin je dobrý člověk třeba takový HighPrint... přesný opak ale odsereto marw....

 

Nechápu proč mě takhle soudíš, no dobře, promiň že nepřispívám do chatu. Přesto taky nevidíš do moderátorského logu, tak mi nezačínej říkat, že co jsem opak koho a čeho. Promiň, že mám ŽIVOT a školu... Pokouším se tu být aktivní jak to jen jde, dělám pořádek na fóru, snažím se pomoct v PAWN sekci, ale vždy mě předběhne proradný QWER. K tématu, hodně mě to překvapilo, je pravda, že marw dělal blbosti, ale nečekal jsem takovýhle blbosti aby za to byl vyhozen :o

je to muj nazor ale sry asi sem to trochu přehnal

 

(příspěvky mi mazat nemusite...)

 

// Kdo ti maže příspěvky? -.-'

Link to comment
Share on other sites

Už jsem to někomu psal a napíšu to i zde...Marwin není člověk, co by plnil zodpovědně tuhle povinnost!! jako člověk je fajn, ale prostě co se zodpovědnosti týče...jinak nechápu lidi, co tady házej špínu na ostatní moderátory, je řeč o Marwinovi, nevím proč do toho pletete ostatní, nevíte proč jsme tenhle krok učinili, není to vaše věc, ale naše...my rozhodujeme, kdo se tady bude starat o ty vaše "srance"...tak si prosím tyhle proslovy kdo tady má a nemá být nechte pro sebe...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jak rika _SmK_ nevíme co se stalo a zakladanim anket ve kterych se akorat nadava toho moc nezmuzes Marwin mi nevadil jako vsichni minuli ci budouci ci soucasni moderatori ale kdo bude nebude nebo nebyl moderator to je vec jen a jen Karkulek takze stim nikdo nic nezmuže

Link to comment
Share on other sites

Už jsem to někomu psal a napíšu to i zde...Marwin není člověk, co by plnil zodpovědně tuhle povinnost!! jako člověk je fajn, ale prostě co se zodpovědnosti týče...jinak nechápu lidi, co tady házej špínu na ostatní moderátory, je řeč o Marwinovi, nevím proč do toho pletete ostatní, nevíte proč jsme tenhle krok učinili, není to vaše věc, ale naše...my rozhodujeme, kdo se tady bude starat o ty vaše "srance"...tak si prosím tyhle proslovy kdo tady má a nemá být nechte pro sebe...

Tak ty si nech pro sebe ty tvoje kecy :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Už jsem to někomu psal a napíšu to i zde...Marwin není člověk, co by plnil zodpovědně tuhle povinnost!! jako člověk je fajn, ale prostě co se zodpovědnosti týče...jinak nechápu lidi, co tady házej špínu na ostatní moderátory, je řeč o Marwinovi, nevím proč do toho pletete ostatní, nevíte proč jsme tenhle krok učinili, není to vaše věc, ale naše...my rozhodujeme, kdo se tady bude starat o ty vaše "srance"...tak si prosím tyhle proslovy kdo tady má a nemá být nechte pro sebe...

Tak ty si nech pro sebe ty tvoje kecy :thumbup:

 

Nejpřijde ti trochu trapný sem srát další tvojí vyblitou kokotinu která nemá naprosto význam a akorát mě sere ?

Link to comment
Share on other sites

Už jsem to někomu psal a napíšu to i zde...Marwin není člověk, co by plnil zodpovědně tuhle povinnost!! jako člověk je fajn, ale prostě co se zodpovědnosti týče...jinak nechápu lidi, co tady házej špínu na ostatní moderátory, je řeč o Marwinovi, nevím proč do toho pletete ostatní, nevíte proč jsme tenhle krok učinili, není to vaše věc, ale naše...my rozhodujeme, kdo se tady bude starat o ty vaše "srance"...tak si prosím tyhle proslovy kdo tady má a nemá být nechte pro sebe...

Tak ty si nech pro sebe ty tvoje kecy :thumbup:

Děláš si prdel ne? občas přemýšlím jestli tady je nějakej ksicht normální na tomhle fóru...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Už jsem to někomu psal a napíšu to i zde...Marwin není člověk, co by plnil zodpovědně tuhle povinnost!! jako člověk je fajn, ale prostě co se zodpovědnosti týče...jinak nechápu lidi, co tady házej špínu na ostatní moderátory, je řeč o Marwinovi, nevím proč do toho pletete ostatní, nevíte proč jsme tenhle krok učinili, není to vaše věc, ale naše...my rozhodujeme, kdo se tady bude starat o ty vaše "srance"...tak si prosím tyhle proslovy kdo tady má a nemá být nechte pro sebe...

Tak ty si nech pro sebe ty tvoje kecy :thumbup:

Děláš si prdel ne? občas přemýšlím jestli tady je nějakej ksicht normální na tomhle fóru...

To lockněte nema to smysl se tady hadat jak maly decka

OT:SmK na tvoji otazku není :d

Link to comment
Share on other sites

včera jsem odešel večer pryč a příjdu v noci ve 3 hodiny rano, napíšu do chatu a kde nic tu nic nevidím zelenou tak se podívam pořádně a vůbec nic přečet sem si SZ ... údajně 80% někoho se rozhodlo že nebudu moderátorem přitom v anketě o nejlepšího moderátora jsem na 3tím místě

 

SZ zde

 

Ahoj, chtěl bych ti oznámit, že bylo rozhodnuto, že budeš nucen nás opustit, co se týče admin týmu na fóru, nemá to nic společnýho co se týče té dnešní hádky se SnuPem, je tam mnoho důvodů, hlavně tak rozhodla asi 80% vedení pro tebe, hlasovali všichni mimo glob. moderátory, aby to bylo fér, vlastně jsme hlasovali, kdo nás opustí z těch 3, bohužel ten černý petr pad na tebe, tak se prosimtě nezlob, měj se, ahoj

 

Bez udání normálního důvodu jen nějakých 80% ale co mám dělat s nějakýma 80 procentama, prostě bez rozmyslu mi vzali práva

Chcete můj návrat Hlasujte v anketě

Link to comment
Share on other sites

Sloučil jsem to. Jak jsem psal v tomto příspěvku nahoře pravidla hlasování. Můžeš si je přečíst, jsou na 1. straně.

PS: Nebylo to bez rozmyslu, ale mělo to důvody. Marwin už dlouho porušoval své pravomoce.. nevím, jak to přesně napsat, aby zůstal smysl zachovaný tak, jak to myslím. Prostě dělal to, co neměl. A byl několikrát i varován kvůli různým věcem. Začalo to už před tím, než jsem pawno koupil.....

Pokud si vzpomínám, tak ze sedmi pro to bylo 7 lidí, mezi nimiž jsem byl například já a cleary. Lidi, kteří do toho mají co mluvit.

OK, nechal jsem tuhle anketu, aby se ukázalo, zda je opravdu takový zájem o to, abys byl moderátor. Zatím ho stejně nevidím.

Link to comment
Share on other sites

Já nevím poznal jsem ho jen u jeho FS osfald moc nebyl aktivní,takže moje rozhodnutí?

NEVÍM

marwin je dobrý člověk třeba takový HighPrint... přesný opak ale odsereto marw....

 

Nechápu proč mě takhle soudíš, no dobře, promiň že nepřispívám do chatu. Přesto taky nevidíš do moderátorského logu, tak mi nezačínej říkat, že co jsem opak koho a čeho. Promiň, že mám ŽIVOT a školu... Pokouším se tu být aktivní jak to jen jde, dělám pořádek na fóru, snažím se pomoct v PAWN sekci, ale vždy mě předběhne proradný QWER. K tématu, hodně mě to překvapilo, je pravda, že marw dělal blbosti, ale nečekal jsem takovýhle blbosti aby za to byl vyhozen :o

 

Ja nedělal blbosti jen když Snup byl neustupny a s každou chujovinou si prostě do mě musel rýpnout tak po chvíli už mě to začlo docela "SRÁT" a neudržel sem se a dal jsem mu var aby se sklidnil a on místo toho začne varovat mě na oplátku

Link to comment
Share on other sites

Já nevím poznal jsem ho jen u jeho FS osfald moc nebyl aktivní,takže moje rozhodnutí?

NEVÍM

marwin je dobrý člověk třeba takový HighPrint... přesný opak ale odsereto marw....

 

Nechápu proč mě takhle soudíš, no dobře, promiň že nepřispívám do chatu. Přesto taky nevidíš do moderátorského logu, tak mi nezačínej říkat, že co jsem opak koho a čeho. Promiň, že mám ŽIVOT a školu... Pokouším se tu být aktivní jak to jen jde, dělám pořádek na fóru, snažím se pomoct v PAWN sekci, ale vždy mě předběhne proradný QWER. K tématu, hodně mě to překvapilo, je pravda, že marw dělal blbosti, ale nečekal jsem takovýhle blbosti aby za to byl vyhozen :o

 

Ja nedělal blbosti jen když Snup byl neustupny a s každou chujovinou si prostě do mě musel rýpnout tak po chvíli už mě to začlo docela "SRÁT" a neudržel sem se a dal jsem mu var aby se sklidnil a on místo toho začne varovat mě na oplátku

 

to je pravda.. marwin ma sice trosku ujety zpusob reci ale je to dobry modik :v:

Link to comment
Share on other sites

Sloučil jsem to. Jak jsem psal v tomto příspěvku nahoře pravidla hlasování. Můžeš si je přečíst, jsou na 1. straně.

PS: Nebylo to bez rozmyslu, ale mělo to důvody. Marwin už dlouho porušoval své pravomoce.. nevím, jak to přesně napsat, aby zůstal smysl zachovaný tak, jak to myslím. Prostě dělal to, co neměl. A byl několikrát i varován kvůli různým věcem. Začalo to už před tím, než jsem pawno koupil.....

Pokud si vzpomínám, tak ze sedmi pro to bylo 7 lidí, mezi nimiž jsem byl například já a cleary. Lidi, kteří do toho mají co mluvit.

OK, nechal jsem tuhle anketu, aby se ukázalo, zda je opravdu takový zájem o to, abys byl moderátor. Zatím ho stejně nevidím.

 

Co bylo před tím se mnou než si pawno koupil?? to bylo všechno v pohodě a nikdo nic neměl s ničím problém .... najednou jsi koupil pawno nabral sekční moderátory a šňup se začal pořád hádat se mnou nevím z jaké příčiny ani za jakým účelem ale to je jedno

 

Viděli jsme u SMKa alias clearyho jeho aktivitu od května 2011 do července 2011 tu nepáchl pak si změnil nick a po koupi fora se stal najednou správcem ... já tu každy den otročím a čtu všechny ty chujoviny co tu píšou a vděk? žaden ... co vy jste za lidi opravdu nechapu

Link to comment
Share on other sites

Já přece netvrdím, že vše, co jsi dělal, je špatné. Ani neříkám, že ti nevděčíme za hodně v tom, co jsi pro pawno udělal. A ani v tom rozhodnutí nestojím sám.

Kubu (SMK=cleary) mi doporučil sám chytrak. Ten nebyl aktivní kvůli nějakým rodinným problémům.

 

Jak jsem psal, problémy byly i než jsem to koupil.. viz třeba ten fredy. Ale pokud tě mají uživatelé tak rádi a jsi tak dobrý moderátor, což se jistě v tomto tématu ukáže, pak si to vše důkladně, i s tebou, promyslíme.

Link to comment
Share on other sites

Za som ZA. Marw je podľa mňa dobrý moderátor. Je tu na pawne už nejaký ten piatok a zelených nie je dosť po tom čo sa Om3n a ffredyk vzdali svojich práv. A ty chceš ešte aj z tých troch ubrať 1? Marwin by mal zostať...

Link to comment
Share on other sites

MArwin je fajn obcas uznavam ze kona unahlene ale myslim že sa dá zlepšiť a ako modik sa osvedčil, rozhodnutie je aj tak len na vás a viem že nič nezmožem tak ale poviem + a - ktorema k marwinovi napadnú:

+vie pawno a pomôže ak stíha

+je spravodliví

-koná unáhlene

-menšia aktívnosť

to su len štyri ktore ma naň napadli ale dle môjho názoru a zváženia si + a - tak + trošku majú prevahu :) no nič nehám to na vás ale je pravda OM3N + FFREDYK + MAWRIN37 = EL!TA

A keď dvaja odyšli tak nech aspon treti reprezentuje pamiatku.

Som zato aby ostal cize ANO

Link to comment
Share on other sites

Marwin je v pohodě, aspoň tu nenadává jak většina moderátorů dlaždičů, viz. Snup

 

Nejpřijde ti trochu trapný sem srát další tvojí vyblitou kokotinu která nemá naprosto význam a akorát mě sere ?

Je tu víc lidí, co si myslí že když dostali práva že si můžou psát co chtěj.

Link to comment
Share on other sites

Marwin je v pohodě, aspoň tu nenadává jak většina moderátorů dlaždičů, viz. Snup

 

Nejpřijde ti trochu trapný sem srát další tvojí vyblitou kokotinu která nemá naprosto význam a akorát mě sere ?

Je tu víc lidí, co si myslí že když dostali práva že si můžou psát co chtěj.

 

Přesně no on si myslí že když je ASPOŇ ten sekční modík tak si může říkat komu chce a co chce proto jsem měl tolik těch hádek se snupem

Link to comment
Share on other sites

ach ludia... to nechápete že sa tam celý admin-team dohodol aby skončil a si myslim že určite boli aj stažnosti nanho.. a vy tu teraz robíte opyčárny kvoli tomu aby ho zobrali spet... asi mali dvôvod ho vyhodiť nie?!

Link to comment
Share on other sites

Ako povedal pred chvíľou BrUn3S . Bolo to ich rozhodnutie , my sme iba uživatelia , máme svoje práva na tomto fóre . Dobre , Marwin už nieje globálny moderátor a čo ? Život ide ďalej , nájde sa niekto iný .

Neviem povedať či si robil svoju prácu pretože som nevidel po zamknutí od neho napísané že to zamkol .

Nechápem čo tu riešite , rozhodli sa a nechápem prečo to tu ďalej riešime .

Keď ffredyk odchádzal tak ste sa s ním väčšinou lúčuli a nepovedali že neodchádzaj ( na pár prípadov )

prešiel čas a už ste si zvykli že ffredyk nieje moderátor a neriešili ste to ..

Síce on odišiel zo slobodnej vôle ale tu ide o to že aj on bol moderátor a už nieje ..

 

Inak k tomuto : Neviem sa rozhodnúť ale viac sa nakláňam k Nie .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...