Jump to content

[MARWIN37]Chceme z5 M�RWINA37


VoDnIk168

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já nevím poznal jsem ho jen u jeho FS osfald moc nebyl aktivní,takže moje rozhodnutí?

NEVÍM

marwin je dobrý člověk třeba takový HighPrint... přesný opak ale odsereto marw....

Link to comment
Share on other sites

Takže, pravidla:

1) výsledky ankety jsou orientační. Pokud nebude přesvědčující množství, pak se o změně názoru nebude uvažovat

2) hlas neberu jako anonymní hlasování v anketě, ale jako příspěvek svého názoru. NEVÍM znamená (je totéž) co NE.

3) bude se přihlížet i na to, co je kdo jaký uživatel. Například uživatel, co se včera registroval moc vliv mít nebude.

4) pokud se ke mně donese jakékoli přemlouvání k hlasu, anketu zrušíme

5) není to referendum, výsledky pro nás nejsou závazné, ale budeme se jimi zaobírat.

 

Ukončíme to dejme tomu 5.11.

Link to comment
Share on other sites

Takže, pravidla:

1) výsledky ankety jsou orientační. Pokud nebude přesvědčující množství, pak se o změně názoru nebude uvažovat

2) hlas neberu jako anonymní hlasování v anketě, ale jako příspěvek svého názoru. NEVÍM znamená (je totéž) co NE.

3) bude se přihlížet i na to, co je kdo jaký uživatel. Například uživatel, co se včera registroval moc vliv mít nebude.

4) pokud se ke mně donese jakékoli přemlouvání k hlasu, anketu zrušíme

5) není to referendum, výsledky pro nás nejsou závazné, ale budeme se jimi zaobírat.

 

Ukončíme to dejme tomu 5.11.

ok

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Já nevím poznal jsem ho jen u jeho FS osfald moc nebyl aktivní,takže moje rozhodnutí?

NEVÍM

marwin je dobrý člověk třeba takový HighPrint... přesný opak ale odsereto marw....

 

Nechápu proč mě takhle soudíš, no dobře, promiň že nepřispívám do chatu. Přesto taky nevidíš do moderátorského logu, tak mi nezačínej říkat, že co jsem opak koho a čeho. Promiň, že mám ŽIVOT a školu... Pokouším se tu být aktivní jak to jen jde, dělám pořádek na fóru, snažím se pomoct v PAWN sekci, ale vždy mě předběhne proradný QWER. K tématu, hodně mě to překvapilo, je pravda, že marw dělal blbosti, ale nečekal jsem takovýhle blbosti aby za to byl vyhozen :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...