Jump to content

[MARWIN37]Chceme z5 M�RWINA37


VoDnIk168

Recommended Posts

ach ludia... to nechápete že sa tam celý admin-team dohodol aby skončil a si myslim že určite boli aj stažnosti nanho.. a vy tu teraz robíte opyčárny kvoli tomu aby ho zobrali spet... asi mali dvôvod ho vyhodiť nie?!

Tím chceš říct, že když je někdo admin, tak ať udělá cokoliv, je to správná věc?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jako promiňte, ale snad myslím, že co se týče vedení, do toho jako vám uživatelům nic není ne? Jinak Marwe, myslel jsem že máš aspoň kapku rozumu, že to pochopíš...

Link to comment
Share on other sites

ach ludia... to nechápete že sa tam celý admin-team dohodol aby skončil a si myslim že určite boli aj stažnosti nanho.. a vy tu teraz robíte opyčárny kvoli tomu aby ho zobrali spet... asi mali dvôvod ho vyhodiť nie?!

Tím chceš říct, že když je někdo admin, tak ať udělá cokoliv, je to správná věc?

to som nepovedal..

Link to comment
Share on other sites

No prepáčte ludia, ale toto je absurdné..

 

marwin ako jediný moderátor mi pomáhal s problémami ktoré sa tu vyskitovali..

 

neviem prečo lepšie nezoberete práva takému petrovy, ktorý ked sa pozdravím tak ako keby som tu ani nebol, marwin sa vždycky pozdravil aj ked niekedy srandovne, nikdy sa nestalo že by ma ignoroval..

 

cleary.. nič proti ale ja ti napíšem SZ že grubb ma odmedzuje z kolektívu a ty mi napíšeš že čo ty s tím? no prepáč ale ako administrátor fóra by si takéto problémy mal riešiť.. ja si tu nepripadám jak rozumný človek, grubb,petr si myslí že ked som tu bol v roku 2010 postrachom všetkých ludí, tak akože sa už nemôžem napraviť? marwin s glob. moderátorov mi jediný uznal to, že sa chcem zmeniť a vy mu týžden nato zoberete práva?

 

No určite dávam ANO, pretože bez marwina ako glob. modíka toto fórum už nebude mať to svoje kúzlo ;-)

Link to comment
Share on other sites

No prepáčte ludia, ale toto je absurdné..

 

marwin ako jediný moderátor mi pomáhal s problémami ktoré sa tu vyskitovali..

 

neviem prečo lepšie nezoberete práva takému petrovy, ktorý ked sa pozdravím tak ako keby som tu ani nebol, marwin sa vždycky pozdravil aj ked niekedy srandovne, nikdy sa nestalo že by ma ignoroval..

 

cleary.. nič proti ale ja ti napíšem SZ že grubb ma odmedzuje z kolektívu a ty mi napíšeš že čo ty s tím? no prepáč ale ako administrátor fóra by si takéto problémy mal riešiť.. ja si tu nepripadám jak rozumný človek, grubb,petr si myslí že ked som tu bol v roku 2010 postrachom všetkých ludí, tak akože sa už nemôžem napraviť? marwin s glob. moderátorov mi jediný uznal to, že sa chcem zmeniť a vy mu týžden nato zoberete práva?

 

No určite dávam ANO, pretože bez marwina ako glob. modíka toto fórum už nebude mať to svoje kúzlo ;-)

 

Plně Souhlasim :)

Link to comment
Share on other sites

Sloučil jsem to. Jak jsem psal v tomto příspěvku nahoře pravidla hlasování. Můžeš si je přečíst, jsou na 1. straně.

PS: Nebylo to bez rozmyslu, ale mělo to důvody. Marwin už dlouho porušoval své pravomoce.. nevím, jak to přesně napsat, aby zůstal smysl zachovaný tak, jak to myslím. Prostě dělal to, co neměl. A byl několikrát i varován kvůli různým věcem. Začalo to už před tím, než jsem pawno koupil.....

Pokud si vzpomínám, tak ze sedmi pro to bylo 7 lidí, mezi nimiž jsem byl například já a cleary. Lidi, kteří do toho mají co mluvit.

OK, nechal jsem tuhle anketu, aby se ukázalo, zda je opravdu takový zájem o to, abys byl moderátor. Zatím ho stejně nevidím.

 

Co bylo před tím se mnou než si pawno koupil?? to bylo všechno v pohodě a nikdo nic neměl s ničím problém .... najednou jsi koupil pawno nabral sekční moderátory a šňup se začal pořád hádat se mnou nevím z jaké příčiny ani za jakým účelem ale to je jedno

 

Viděli jsme u SMKa alias clearyho jeho aktivitu od května 2011 do července 2011 tu nepáchl pak si změnil nick a po koupi fora se stal najednou správcem ... já tu každy den otročím a čtu všechny ty chujoviny co tu píšou a vděk? žaden ... co vy jste za lidi opravdu nechapu

 

Přesně jsem veděl že takhle zareaguješ... se mnou to nemá nic společného... i když pokud mam mluvit narovinu...no.. radši ne...

Link to comment
Share on other sites

No prepáčte ludia, ale toto je absurdné..

 

marwin ako jediný moderátor mi pomáhal s problémami ktoré sa tu vyskitovali..

 

neviem prečo lepšie nezoberete práva takému petrovy, ktorý ked sa pozdravím tak ako keby som tu ani nebol, marwin sa vždycky pozdravil aj ked niekedy srandovne, nikdy sa nestalo že by ma ignoroval..

 

cleary.. nič proti ale ja ti napíšem SZ že grubb ma odmedzuje z kolektívu a ty mi napíšeš že čo ty s tím? no prepáč ale ako administrátor fóra by si takéto problémy mal riešiť.. ja si tu nepripadám jak rozumný človek, grubb,petr si myslí že ked som tu bol v roku 2010 postrachom všetkých ludí, tak akože sa už nemôžem napraviť? marwin s glob. moderátorov mi jediný uznal to, že sa chcem zmeniť a vy mu týžden nato zoberete práva?

 

No určite dávam ANO, pretože bez marwina ako glob. modíka toto fórum už nebude mať to svoje kúzlo ;-)

Tak jako promiň, ale když ty mi pošleš screen, kde v chatu ty pozdravíš a Grubb tě cituje a poslal ti smajla stím zadkem? mě by bylo trapný stímhle jít k adminovi a stěžovat si na takovouhle věc...co se týče Marwina vyjadřovat znova už se nebudu...nechápu proč v tom vrtáte, když rzhodnutí padlo takhle z naší strany, to že tobě "pomohl" neznamená, že mu post glob. móda patří...

 

EDIT: takže podle tebe každej kdo pomůže má být správně glob. moderátorem?...zkus se nadtím pořádně zamyslet Danny co napíšeš...

Link to comment
Share on other sites

Danny, také jsi mě pobavil. Líbí se mi, jak byste místo marwina vyhodili někoho jiného. ŘEŠÍ SE TADY, ZDA CHCETE MARWINA ZPĚT, NE, KOHO BY MĚL NAHRADIT.

A za mě Petrovi rozhodně práva nezruším. A i kdybych vzal práva všem sekčním moderátorům, nemělo by to vliv na to, že marwin práva nemá.

Tímto bych vás chtěl poprosit o stop diskuse mimo téma, ať se mohou vyjádřit všichni, co marwina chtějí. Zatím je to +- remíza

Link to comment
Share on other sites

fakt kluci (holky tu asi nejsou). To téma o marwinovi jsem nechal otevřené a datum ukončení dal myslím 5.11. Do té doby budu diskusi číst, ale nechám všechny, ať řeknou svůj názor. Potom celé téma vyhodnotím. Když tu budete řvát na ty, co rozhodovali, naštvete nejen je, ale i mě - a tím snižujete marwinovu šanci. Do 5.11. to prostě vydržte, napište své názory DO TÉMATU a pojedeme spokojeně dál. Dobře?

Link to comment
Share on other sites

Už jsem to někomu psal a napíšu to i zde...Marwin není člověk, co by plnil zodpovědně tuhle povinnost!!

 

a co jsem tu teda dělal těch skoro 11 měsíců můžeš mi to říct???

 

Jako promiňte, ale snad myslím, že co se týče vedení, do toho jako vám uživatelům nic není ne? Jinak Marwe, myslel jsem že máš aspoň kapku rozumu, že to pochopíš...

 

Kapku rozumu k pochopení čeho bezdůvodného odebání práv... nebo jsem přehlédl ten důvod

 

No prepáčte ludia, ale toto je absurdné..

 

marwin ako jediný moderátor mi pomáhal s problémami ktoré sa tu vyskitovali..

 

neviem prečo lepšie nezoberete práva takému petrovy, ktorý ked sa pozdravím tak ako keby som tu ani nebol, marwin sa vždycky pozdravil aj ked niekedy srandovne, nikdy sa nestalo že by ma ignoroval..

 

cleary.. nič proti ale ja ti napíšem SZ že grubb ma odmedzuje z kolektívu a ty mi napíšeš že čo ty s tím? no prepáč ale ako administrátor fóra by si takéto problémy mal riešiť.. ja si tu nepripadám jak rozumný človek, grubb,petr si myslí že ked som tu bol v roku 2010 postrachom všetkých ludí, tak akože sa už nemôžem napraviť? marwin s glob. moderátorov mi jediný uznal to, že sa chcem zmeniť a vy mu týžden nato zoberete práva?

 

No určite dávam ANO, pretože bez marwina ako glob. modíka toto fórum už nebude mať to svoje kúzlo ;-)

 

Každý si zaslouží druhou šanci ... lidé se můžou změnit ale hlavně musí chtít :) :)

 

Přesně jsem veděl že takhle zareaguješ... se mnou to nemá nic společného... i když pokud mam mluvit narovinu...no.. radši ne...

 

"...no.. radši ne..." to je skvělý důvod lepší bych snad ani nevymyslel

 

Jsem taky pro NE.... a jsem i pro locknutí tohohle tématu....

A zázračně jsem se zase nedopracoval k důvodu ať se mi kouří z hlavy jak chce pořád to nevidím .... a důvod proč lockovat? probíhá tu snad diskuze

Link to comment
Share on other sites

Kašlu na to, mám na tohle svoje názory i když to nemusí někoho zajimat.

 

Marwin je fajn člověk, máš můj hlas jestli to pro tebe něco znamená, SnuP je taky fajn člověk, jen je to rejpálek, nic ve zlém mysli si co chceš Snupe, známe se už dlouho.Co se týče, nevím co se tu teď pořádně 4 měsíce dělo, měl sem problémy s grafárnou a furt nějaké opravování PC, jinak už tu sem taky nějaký čas.Nevím co přesně Marwin provedl, ale četl sem vše co ste zde všichni psali.Příjde mě to dost drsný, Marwin by měl zustat i kdyby měl být pod nějakým dohledem.Kašlu teď na nějaký pravidla, sem čistej bez varů bezproblémovej člověk si troufám říct aspoň tady.Ale jestli nedostane práva zpátky, už si udělám o pár lidech obrázek svůj a je mě uplně jedno co si myslíte.Doufám že to nevyznělo jako nějaký vyhrožování, což bych nerad.

 

Marwe, když to nevýjde, tak se na to jednoduše (vyser).V životě sou mnohem důležitější věci, koníčky a zábava, rodina.Nepotřebuješ být někdě, kde tě někdo z lidí nechce.

 

 

Napsal sem, co sem potřeboval.

Zdar !

Link to comment
Share on other sites

Rocky právě že jsem nic neudělal jen se pohádal s tím rýpalem a když mi pak začal pořád nadávat tak jsem mu fláknul var a on mi to začal oplácet a to vedlo až k banu ........

Kdybych udělal nějakou chujovinu jako třeba boban že vymazal polovinu kategorie help ale nic takového jsem neudělal

Link to comment
Share on other sites

No víš jak, nemůžu přesně soudit já sem u toho nebyl.Znám Snupa znám i Tebe.Víš jak..

 

Každopádně to bylo takový vzajemný jestli chápu dobře, ani jeden z vás nepřestal, no tak neměli by být práva odebrány aspoň oboum? Aby to bylo ferový?

Link to comment
Share on other sites

Jako tohle me celkem sere jako s prominutim ale on je tady kazdej den vidim ho tu porad a vy mu udelate tohle ? ach jo kam ten svet speje sem za ANo chci aby jste mu vratily prava

Link to comment
Share on other sites

Jako tohle me celkem sere jako s prominutim ale on je tady kazdej den vidim ho tu porad a vy mu udelate tohle ? ach jo kam ten svet speje sem za ANo chci aby jste mu vratily prava

Tak v tom případě by tady mělo být globálem další 30-40 lidí :)

Link to comment
Share on other sites

Jako tohle me celkem sere jako s prominutim ale on je tady kazdej den vidim ho tu porad a vy mu udelate tohle ? ach jo kam ten svet speje sem za ANo chci aby jste mu vratily prava

Tak v tom případě by tady mělo být globálem další 30-40 lidí :)

myslim jako ze z moderatoru je z vas nejlepsi !

Link to comment
Share on other sites

Jako tohle me celkem sere jako s prominutim ale on je tady kazdej den vidim ho tu porad a vy mu udelate tohle ? ach jo kam ten svet speje sem za ANo chci aby jste mu vratily prava

Tak v tom případě by tady mělo být globálem další 30-40 lidí :)

myslim jako ze z moderatoru je z vas nejlepsi !

To je zas hloupost napsat, že je nejlepší.

 

Každý je určitě dobrý, každý je v něčem dobrý ať už v tom a nebo v tom.

Link to comment
Share on other sites

Ušlechtilý člověk se musí zajímat o pravdu a ne o to, co si lidé myslí. (Aristoteles)

 

Jak to souvisí? Znám důvody, je jich víc, malé důvody, malá varování a časem určitý hrnec přeroste. Pokud na mě změníte názor proto, že marwin ztratil práva, budiž. Nerozhodl jsem sám a necítím se vinen. Ostatně, ať na nás hodí kamenem ten, kdo je bez viny. Všichni chybujeme, ale za touto věcí si stojím.

Protože mám ale strašně rád demokracii, tak nemohu říci, že se nikdy nevrátí. Proto jsem dovolil toto téma, které budu vyhodnocovat 5.11.

 

Pokud se ale nebude držet diskuse, budete raději přistupovat k osobním útokům, zavřu to a nic dál se řešit nebude.

 

Marwina chceme jako uživatele, ale je na pováženou, jestli i jako moderátora...

Link to comment
Share on other sites

Nehodnoťte prosím Vás moderátory, když nevidíte moderátorský panel. Nevíte, jak je kdo aktivní, kdo dělá nejvíc práce apod.

 

K Marwinovi: Vycházel jsem s ním dobře. To, že někdy neváhal použít svoje práva zbytečně (někdy jsem viděl že ze srandy, někdy jsem si s tím nebyl jistej) je pravda, ale i tak za to co tu odvedl říkám, že bych byl rád, kdyby byl znovu ZELENÝ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...