Jump to content

[VANOCE]Co chcete od Santa Clause?


Randley

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cawte, asi je na to este skoro ale pisem sem co chcete od ježiška- Santa Clause!

 

Ja chci asi nejakej netbook, par penez a to je vsechno

 

prober se, jezisek umrel pred tisici lety

 

PS: darky ti davaj rodice a znami

 

Boze ja to wim :d to jen tak ze srandy :d on uz davno zemrel :d si pametam, byl sem mu na pohrebe

Link to comment
Share on other sites

Přeju si aby lidi nezakladaly takhle dementni topicy

Proc dementni? To je to tak spatny ze lidi chcou o necem diskutovat? Pokud si tady nenadavaj do kokotu a nejeosu tady hory nadavek/OT tak mi to prijde v poradku...

Link to comment
Share on other sites

Co bych si přál na vánoce?

Zrušení ekonomické krize

Nebo nakopat českým poslancům prde*

Jeden z mála tvých příspěvků, se kterými nesouhlasím.

 

Ekonomická krize byla určitým způsobem potřeba.

A ne všem českým poslancům, pouze socanům, komunistům, "véčkařům" a několika ODSákům a poslanců TOP09. Ale tam všechny ne

Link to comment
Share on other sites

Milý Ježíšku.

 

Asi se divíš, že Ti píši. Taky bych nikdy nevěřil, že bych Ti ještě někdy mohl psát, vždyť přece nejsem malej. No popravdě řečeno, posledních pár týdnů si tak připadám.

 

Vžívám se do dětských snů a proto také sním o tom aby jsi mě nadělil 15 tisíc na Motorku a řidičák.

 

 

:d

Link to comment
Share on other sites

Milý santo prosím nežer tolik jídla protože už nás s rodinou nebaví pořád tě vytahovat ze schodů.Kvůli tvojí Čínské GPS jsi nám sbořil komín.PS: Nikdo už od tebe nechce laciné Dárky "MADE IN CHINA" takže si můžeš zase skočit do svých Made in China Saní a odletět na China Land.

 

Mimochodem : Proč chcete všichni Notebooky , PC, apodobně.Mě stačí být jen s rodinou.To je podle mě nejduležitější.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...