Jump to content

[SOM ZVEDAVI] Kolko stravite pri pc hodin?


Guest [*LoNg*]LiFe

Recommended Posts

Guest [*LoNg*]LiFe

Zdravim tak dam sem taku anketu som zvedaví...

ja som hlasoval za a,

ps. prosim aby ste napisali koment kolko ste dali prave vy!!! dakujem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Já 8-12 kazdo denne i kdyz je skola prazdniny jsem proste zavisli celo by aby me nekdo dal po cuni a rozdupal pc xD ale to se asi nestane xDD negemblim hry me nebavej spis kukam na net atd...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

PC nechávám online furt (10h-22h), online jsem každý den kolem 4-5h, když je škola tak kolem 1-2h při PC.

 

A ten link co jsi postoval vůbec nemá nic společného s tím kolik hodin trávíme u PC :)

Link to comment
Share on other sites

Když není škola, tak je to tak hodinka, když mám práci, teda grafiku tak i 5 hodin na jeden den.

 

Když je škola, tak maximálně taky hodinku.

 

Některé nechápu, jak můžou strávit, tak dlouhý čas u debilního počítače. Radši běžte ven!

Link to comment
Share on other sites

Když není škola, tak je to tak hodinka, když mám práci, teda grafiku tak i 5 hodin na jeden den.

 

Když je škola, tak maximálně taky hodinku.

 

Některé nechápu, jak můžou strávit, tak dlouhý čas u debilního počítače. Radši běžte ven!

 

A co venku omg? :d

Link to comment
Share on other sites

Ja tu sedím furt.... No v podstatě vstanu asi kolem 10-12 .. A sem na pc (s přestavkama) asi do 1-2 rana .... Ja vím hnus ... Ale snažím se tu byt co nejmeně .. Treba jdu na telku :d Nebo spím ale ne zas tak často ... A vzdycky rikam jak budu makat na modu otevru to na 10 minut a nic z toho :d .. Jinak mě by zajímalo kdo nosí brýle a komu se zhoršuje zrak ? Ja třeba mam od 3 třídy bryle a ted mam 4 dioptrie (masakr co xD )

Link to comment
Share on other sites

To je těžké říct. Já si počítačem přivydělávám. Takže já tu defakto trávím veškerý svůj volný čas. Závislej rozhodně nejsem. Když mám možnost se zúčastnit nějaké zajímavé aktivity mimo PC, neváhám a jdu do ní.

Link to comment
Share on other sites

Když není škola, tak je to tak hodinka, když mám práci, teda grafiku tak i 5 hodin na jeden den.

 

Když je škola, tak maximálně taky hodinku.

 

Některé nechápu, jak můžou strávit, tak dlouhý čas u debilního počítače. Radši běžte ven!

 

A co venku omg? :d

 

Parit na PSP/NDS/3DS xD

 

normalne 2-3 hodiny,v sobotu,nedeli a dnes jsem byl na PC od 10:00 do 19:00

Link to comment
Share on other sites

Přes školu to zase takove není no .. Snažím se to hodně omezovat třeba když je škola chodíme hodně s klukama na airsoft to tak ve 2 odejdu z domu a přijdu utahany kolem 7.. Takže tam pak neni moc času na pc a radši jdu spat nez abych tu seděl xD Ale jak sem tu už psal kolem těch 10 tu sedím no ..

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe
To je těžké říct. Já si počítačem přivydělávám. Takže já tu defakto trávím veškerý svůj volný čas. Závislej rozhodně nejsem. Když mám možnost se zúčastnit nějaké zajímavé aktivity mimo PC, neváhám a jdu do ní.

 

taketo nieco sa mi paci... :-)

 

 

aj ked nemas kamaratov ze si kripel tak si rano abo poobede nesadni za ten sprosty pc ale chod trebars do posilky abo bez na brigadu tam sa zoznamis aj s holkami aj s chlapcami a piatok vecer nemusis hnit doma ale pojdes sa trebars trosku zabavit...

ps. tym nechcem urazit nikoho...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Ja tu sedím furt.... No v podstatě vstanu asi kolem 10-12 .. A sem na pc (s přestavkama) asi do 1-2 rana .... Ja vím hnus ... Ale snažím se tu byt co nejmeně .. Treba jdu na telku :d Nebo spím ale ne zas tak často ... A vzdycky rikam jak budu makat na modu otevru to na 10 minut a nic z toho :d .. Jinak mě by zajímalo kdo nosí brýle a komu se zhoršuje zrak ? Ja třeba mam od 3 třídy bryle a ted mam 4 dioptrie (masakr co xD )

 

Já jsem pečenej, vařenej u PC od 6 let a zrak se mi zhoršil akorát před rokem na -1.25 dioptrie a to ještě z genů, páč otec má -1.5 a matka nějak -0.7

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...