Jump to content

[DESIGN] Blue Gaming


jurajz11

Recommended Posts

No po dlouhé době se tu neobjevil blaf. Teď se tu objevila tvá práce a není nejhorší. Jsou tu daleko horší designy, tedy grafici, nebo spíše " jako grafici ".

Na první pohled to nevypadalo špatně, potom už sem viděl nedostatky v ořezání a dalších věcech. Myslím, že tam je zvolený špatný přechod. Tedy ten šedočerný. Skus použít nějaké ikonky nebo něco takového co ten design oživý. Jinak brush v headeru je stažený, nebo si si ho dělal sám?

 

Rozhodně to je lepší než tady někteří dávají. Takže pokračuj dál a skus dělat designy na jiný styl než PHP.

Link to comment
Share on other sites

No po dlouhé době se tu neobjevil blaf. Teď se tu objevila tvá práce a není nejhorší. Jsou tu daleko horší designy, tedy grafici, nebo spíše " jako grafici ".

Na první pohled to nevypadalo špatně, potom už sem viděl nedostatky v ořezání a dalších věcech. Myslím, že tam je zvolený špatný přechod. Tedy ten šedočerný. Skus použít nějaké ikonky nebo něco takového co ten design oživý. Jinak brush v headeru je stažený, nebo si si ho dělal sám?

 

Rozhodně to je lepší než tady někteří dávají. Takže pokračuj dál a skus dělat designy na jiný styl než PHP.

 

díky.. :)

mám aj iné designy ako sú na PHP fusion... niektoré aj nakódované v HTML a CSS :)

Link to comment
Share on other sites

Tak určitý pokrok už tu vidět jde. Už to začíná trošku vypadat. Jako nějaká free šablona je to geniální. Header docela ujde, logo je takové neslané nemastné. Menu je docela v pohodě. Nelíbí se mi barevné schéma. Modrá ok, ale ta šedočerná je už prostě hnus. Je všude, na každém designu tady. Prosím, existují přece i jiné barvy než je černá a šedá! Vyserte se na ně. Děkuji. Titulky panelů se mi líbí. Jinak zbytek php fusion takže humus. Ale chválím konečně i nějakou vizuální úpravu těch novinek.

 

Pokračuj v tom dál, určitě bude za rok někde úplně jinde. Jen se nevydej špatnou cestou na které zůstaneš na místě.

 

Have a fun!

Link to comment
Share on other sites

- Všetko v angličtine okrem textu Hraj s nami a ankety ! :d

- Rozpoloženie celkom ujde...

- Zdá sa mi to dosť všetko veľké čudné tvary neprehľadné a hlavne tie farby.

 

Hodnotenie: 3/10

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...