Jump to content

[MODERATORY] Petícia


Guest matoo

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Suhlasim aby boli novy modici.

 

Zo zoznamu by som bral len tichto :

 

RockY.Balboa

Mattsy

Pan Burns

 

Myslím že ten RockY to není moc dobrej nápad :d lezlo by mu to na mozek az by bynovalza to ze ho nekdo pozdraví "lol"

Mattsy...to nwm je to dobrák, ale myslím že by to moc nezvládal :)

A Pan Burns uz nedela pawn coz neznamena ze by nemohl byt admin, ale on uz jenom malo chodi na forum takze nwm no :d

Link to comment
Share on other sites

OPAKUJEM NAPOSLEDY !!!!!!!

To nieje že tie mená majú byť moderátormi .. ide o to že chceme tý čo sú podpísaný že nech je viac moderátorov .. ale to nechám na chytrakovi koho vybere ... do toho ma už nič neni ..

Link to comment
Share on other sites

OPAKUJEM NAPOSLEDY !!!!!!!

To nieje že tie mená majú byť moderátormi .. ide o to že chceme tý čo sú podpísaný že nech je viac moderátorov .. ale to nechám na chytrakovi koho vybere ... do toho ma už nič neni ..

 

ale já to chápu jenom píšu že bych nominoval DONmafia to je všechno ;)

Link to comment
Share on other sites

Dámy a pánové, dovolte abych se také zapojil...myslím, že když se na to podivám z vysokého hlediska jako moderátor...určitě by nebyl problém někoho přibrat jako moderátora či co, tady hraje roli to, že na fóru není zřejmě tak spolehlivý člověk aby se téhle funkce ujal, i já když se zamyslím, žádnej kandidát mě na tenhle post nenapadá...možná jeden...tím to hasne...

 

Nezlobte se na mě, ale myslím, že ze stálých userů na fóru se na post moderátora prostě nikdo nehodí...navíc ti, co souhlasili s touhle "peticí", tak bych odhadnul, že 99% z nich by se navhla sami sebe na 1. místě...

Link to comment
Share on other sites

_SmK_ kamaráde, to co si napsal stím souhlasím, ne že bych ti lezl doprdele, však víš známe se dost dobře si myslím, na to aby si věděl jaký opravdu sem, co se týče tohodle já posílám když tu není moderátor nebo chytrák tak dělám screeny a uploaduju to na image upload a pak screeny s reklamama, urážkama posílám chytrákovi na SZ.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Co vy ještě nevymyslíte za ptákovinu....

 

Si jako myslíte, že v tomhle komunismu má nějaká petice čítající 10 lidí nějakou váhu? HA,HA.

 

Jakubes a moderátor? Co ste omfg do řiti hulily za keksy?

 

Modíků je dost... Jen komunita uživatelů stojí za ho*no.. Kdyby jst přemejšleli a neměli v hlav udupáno, že ovšechno se stará mód a já si válim šunky, on to zpraví.. ho*no! Snažit se zlepšit musíte hlavně vy... Oni modíci nemají chuť něco zpravovat když ani vy nemáte zájem aby to bylo O.K. (Teda očividně jo.. Ale jiným způsobem)

 

Skuste začít víc hlásit topicy - Takový tlačítko s vykřičníkem..

 

Nepsat stejný příspěvky za sebou - Jeden napíše do pravidla porušujícího topicu: "Oprav si název" nebo tak něco a druhej hned napíše to samý

 

Nepodporovat spamy - Odpověď na SPAM býti SPAMem sama sebou..

 

Nepodporovat blbečky - Lidi, kteří příjdou, nepozdraví, nepoprosí ale určí si co jim máte najít, udělat či dokonce i poslat na mail..

 

Snažit se mluvit o pravidlech - Tím, že se pravidla diskutují se vnášejí do podvědomí člověka.. Když ste byli malí, rodiče vám taky říkali, že prsty se do zásuvek nestrkají.. Vždyky jste měli vzato, že to asi hodně bolí, protože vám říkali, že to udělá AU.

 

A seru nato.. Zase ze sebe dělám inteligenta... Každopádně apoň něco sem zase po pár letech tejdnech napsal a zase pádím do hlubin pekelných.. Alóha!

 

Doufám, že si z mýho prostodchýho a bezvýznamného proslovu něco ponest/uvědomíte a já to nepsal pro srandu králíkům..

(Serte na moje quotace.. Stejně si to s největší pravděpodobností nepřečtu)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
FFREDYK

 

už to tu padlo najmenej 5krát toto niesú záujemcovia o MODERÁTORA !

 

Píšu snad něco o tom, že jim vyčítám být modíkem? Ne.. Přečti si to znova aspoň 5x, tvoje hlava tyhle věci ještě těžko chápe..

 

Psal jsem defakto, že hlavně samotní uživatelé mají možnost změnit fórum bez nějakýho podělanýho volení zelenejch náfuků..

 

Kromě toho sem ten topic ani nečetl... Z první strany se mi udělalo blbě..

 

A stejně je to jedno.. Tady už neni moc lidí, kteří jsou schopní nosit zelenou.. Pár by se jich našlo, neměli zájem když byla možnost

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
nie asi to nevieš pochopiť ale písal si to ;)

 

 

Jakubes a moderátor? Co ste omfg do řiti hulily za keksy?

 

To tu někdo zmiňoval tak jsem vyjádřil můj subjektivní názor... Mířeno to bylo hlavně na toho uživatele, kterej byl schopnej to napsat...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...