Jump to content

[Změna hodnosti] [BJ]boban88


Ingnition

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Majitel
Ingu, trošku přemýšlej, chtěl bych opravdu vidět někdy tebe na jeho místě, BOBAN je Moderátorem a svoje pravomoce využivá v absolutní normě, to že člověku ujedou nervy je naprosto normální, může se to stát chytrákovi, cnirymu i ostatním.

 

Jelikož zde na pawnu je polovina lidi malých dětí bez urážky, tak se někdy ani nedivím, někdy je potřeba přitvrdit aby si ujasnili jak se mají chovat a dodržovat pravidla.

 

A věř to mu že je to opravdu někdy bída, mysli si o mě co chceš Ingu, jsme kamarádi, ale stímhle s tebou absolutně nesouhlasím.

 

To že tu teď ostatní davají NE, aby byli Bobanovi práva sou lidé kteří zde od něj dostali VAR nebo ban (a mnohé další).Nebo lidé které chtějí dostat post Moderátora a naschvál nechat propadnout Moderátora který tu teď je, pořád jste se srali že tu nejsou Moderátoři a teď když tu jsou a jsou trošku tvrdý tak si hned stěžujete, ono to není někdy jednoduché když je tu sám Moderátor a najednou se na něj v chatu zpikne mraky lidi tak je opravdu někdy těžké se chovat v normě.

 

Za mě máš jasné NE, je mě to uplně jedno co tu budete psát za vaše názory.

 

Nikdy jsem neviděl ani chytráka, ani cniryho, že by jim ujeli nervy.. I já za mejch pravomocnejch dob jsem se ovládal... Není to nic těžkého.. Pokud má blbej den, tak nemá lízt na internet.. To dá rozum..

 

Stačí najít způsob jak s nimi komunikovat a vnuknout jim do hlavy, že takhle se to dělat nemá... Není na tom nic těžkého, dělal jsem to denně

 

Ono tahle věta se píše pokaždý když jde o to sesadit nějakýho moderátora.. Bylo by potřeba najít novou větu jak hájit moderátora... Všem je tady jasný, že oni jen tak moderátoři nebudou, tak nehraj na to, že všem řekneš že to dělaj kůli jejich šanci na práva... Zeptej se v chatu "kdo si myslí, že bymohl bejt moderátorem" a odepíšou ti max jen ti, co tu ani nehlasovali, nebo absolutní 11 - 13 děti, co si myslí, že můžou všechno a maminka s tatínkem to vyřídí..

 

 


 

 

Jeho vyhecovalo to že ja som chcel poradiť nejakú hru na počítač pretože som už všetko dohral...Pýtal som sa ľudí v chatu a on tu nabehol začal buzerovať a hovoriť že to nie je warez.

 

Za mňa áno.

OT: A ty by sis tu hru koupil, kterou by ti navrhli?

 

A není to jeho problém? Fóra se to netýká, tak ať si dělá co chce, odnese to on a né my!

 

 


 

 

Jednoznačně NE!

Boban mě vždycky podpořil v dobrém i ve zlém a vždy se mnou měl na začátku trpělivost, když jsem začal s pawnem a nevěděl co to je nenadefinovaná barva.

Někteří na tomto fóru asi nevědí jaký je rozdíl mezi l*mou a začátečníkem, ale on to věděl a moc mi pomáhal (a určitě nejen mě!)

Moderátora si zasloužil, a nevím o tom, že by nějak zneužíval pravomoce.

Ale musíte brát na vědomí, že každý někdy není ve své kůži a prostě se n*sere

Tolik mé :d

 

Ty jsi prosimtě ani první příspěvek nečetl... Tam ingy přesně vyjádřl o čem moderátor je... Radí i támhle blbeček David a práva tky nemá.. Proč? Nedokáže se chovat tak jk by si chytrák představoval..

 

To, že tě podpořil v dobrém i zlém nic neznamená.. Jako, že já ti řeknu "To bude dobrý" až ti bude "zlém", tak mi tky budeš lézt doprdele?

 

Další věc je, že tu naopak HODNĚ lidí zná rozdíl mezi lamou a začátečníkem.. Jelikož jako lamy označujeme prasata, co sem přídou, nepozdraví a rovnou napíšou rozkazující topic ať jim URČITĚ POMŮŽEME s tim a tim problémem... Neni vidno ani prosím, ani děkuju.. Dostanou odpověď a zase vypadnou.... Když se člověkumí chovat, tak mu vyjde vstříc polovina fóra.. Psal jsem o tom chování topic tak si to najdi..

 

 


 

 

Celkově můj názor

 

Boban je divná povaha... Poslední dobou jsem tu vůbec nebyl, ale předtím na mě působil nedokonale.. Jako rozmazlenej dorostenec.. Měl chvilky, kdy z něho byla cítit dospělost, ale určitě má ještě v oblasti sociální role vyššího postavení co dohánět.. Neumí pracovat s "mladým materiálem" a jde (šel) na všechno na ostro.. Když jsem byl ještě aktivní, tak pomáhal v HELPu .. Ok bere se, ale nemůže se na to vymlouvat, že pomáhá v helpu tak musí být moderátorem (třeba se nevymlouvá, ale některý příspěvky tady to naznačovali). To by mohl být modíkem i támhle David.. To je spamer první třídy a to hlavně proto, že musí mít pokaždý komentář v každym topicu...

 

Boban se podle mě nehodí jako moderátor.. Spíš jako nějakej prostředník, nebo někdo co o něčem rozhoduje.. Nedokáže pořádně posoudit problém tady na fóru (zase za mejch aktivních dob) a tím si myslím (a myslel jsem si), že se jako moderátor nehodí.. Nebudu hlasovat.. Je to tu tak 50/50 Ingy má v něčem pravdu, ale byli tu i horší...

Link to comment
Share on other sites

Tak moderátor by chcel byť asi každý ale treba si uvedomit že to proste nejde, jak by to vyzeralo kebyže je každý moderátor podla mna boban nič nikomu zlého nespravil a ked aj hej určite to spravil právom že sa ten druhý nevedel zmestit do kože je to čistá závist nevidím v tom iní dôvod teraz si povedz kolko ludí dalo ANO iba kôli tomu aby si chytrák rozmyslel že či niekdo iní nebude moderátor a potom by ho prehovárali chytrák dal bobana moderátora preto pretože boban vie pawno , nestará sa do iních ludí , ked je na fóru nuda proste ide a jednu si zafajčí xD , mne boban dal iba jeden mesační ban na ktorý mi potom dal ešte šancu teraz si zober že napríklad taký ToMMyT.H dal ANO pretože by chcel byť moderátorom lebo ked vyhodia bobana tak on si už akože spokojne bude moderátor? to nie takže tý ktorý dali ano sa poriadne zamyslite nad tým čo ste spravili zato že boban dá varovanie a dá tému kde je napisané že ked tam niekdo bude spamovať bude s ním zle tak prečo by to nespravil? šak nato má práva nech ich používa potom načo ich má? je normálne že by niekdo niekomu bezdôvodne ako mne vtedy Lukáš Valenta začal stále spamovať do topiku kúpalisko blbosti aby sa zmazalo? ked je moderátor nech si tú prácu robí sám pravidlá neporušuje tak toto je asi odomna všetko tento dlhý popis dal som nie a tolko asi ked ma asi boban upozornoval je to pravda choval som sa zle ale boban ma nato upozornoval a ja si myslím že teraz sa už zle nesprávam ako my to hovoria aj ostatní a rád by som sa choval dobre pretože boban my to fakt povedal a už som to pochopil.

Link to comment
Share on other sites

Když chytrák sebral práva neaktivním moderátorům a dal ho bobanovy, tak asi měl nějaký důvod když sám říkal že nedůvěřivým lidem nedává práva. Za mě NE ;)

 

Ostatní co tady hlasují za ANO by se taky měli porozmyslet nad sebou.

 

 

Poslední dobou se o dění na fóru moc nestarám, viz můj podpis,

rád bych sem zase začal aktivně chodit co se týče čtení příspěvků,

až budu mít více volného času.

 

Vybrali jsme bobana jako moderátora, protože jsme si mysleli,

že bude na tuto pozici vhodný, dlouhý čas nebyly žádné stížnosti,

spíše jen závist, těch na které se nedostalo, nebo se nám nezdáli jako vhodní uchazeči.

 

Když pak za mnou přišel ingnition s tím, že boban je nervní, hned nadává, dává bezdůvodné vary, stál jsem před rozhodnutím,

 

Zbavit bobana práv bez jakéhokoliv důkazu

x

Ignorovat stížnost ingnitiona a žít s pocitem, že je tu možná něco špatně.

 

Jenže nemám ze zvyku ignorovat, lidi z fora

(pokud chtějí něco ohledně fora a ne post moderátora, pro ty rýpavé)

a každý má právo na svůj názor, který já vyslechnu.

 

Není to moje forum, je to naše forum, všech co sem chodí,

jak už jsme říkal jednou před časem, to je důvod proč se zakládají ankety,

ve většině vážných věcí, co se netýkají technické stránky fóra,

rozhodujete právě vy, uživatelé, každý z vás co sem chodí.

Stejně na foru, na mě všichni zapoměli a kdo ne, ten na mě za zády,

nebo v posledních dnech přímo do 'očí' nadává.

 

Samozřejmě mám právo 'veta', ale řídím se podle vaší vůle.

 

Proto se nestavím ani na jednu stranu a nechám rozhodovat lid.

 

Anketa poběží asi do 2.3, kvůli velké aktivitě.

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
Když chytrák sebral práva neaktivním moderátorům a dal ho bobanovy, tak asi měl nějaký důvod když sám říkal že nedůvěřivým lidem nedává práva. Za mě NE ;)

 

Ostatní co tady hlasují za ANO by se taky měli porozmyslet nad sebou.

 

 

Poslední dobou se o dění na fóru moc nestarám, viz můj podpis,

rád bych sem zase začal aktivně chodit co se týče čtení příspěvků,

až budu mít více volného času.

 

Vybrali jsme bobana jako moderátora, protože jsme si mysleli,

že bude na tuto pozici vhodný, dlouhý čas nebyly žádné stížnosti,

spíše jen závist, těch na které se nedostalo, nebo se nám nezdáli jako vhodní uchazeči.

 

Když pak za mnou přišel ingnition s tím, že boban je nervní, hned nadává, dává bezdůvodné vary, stál jsem před rozhodnutím,

 

Zbavit bobana práv bez jakéhokoliv důkazu

x

Ignorovat stížnost ingnitiona a žít s pocitem, že je tu možná něco špatně.

 

Jenže nemám ze zvyku ignorovat, lidi z fora

(pokud chtějí něco ohledně fora a ne post moderátora, pro ty rýpavé)

a každý má právo na svůj názor, který já vyslechnu.

 

Není to moje forum, je to naše forum, všech co sem chodí,

jak už jsme říkal jednou před časem, to je důvod proč se zakládají ankety,

ve většině vážných věcí, co se netýkají technické stránky fóra,

rozhodujete právě vy, uživatelé, každý z vás co sem chodí.

Stejně na foru, na mě všichni zapoměli a kdo ne, ten na mě za zády,

nebo v posledních dnech přímo do 'očí' nadává.

 

Samozřejmě mám právo 'veta', ale řídím se podle vaší vůle.

 

Proto se nestavím ani na jednu stranu a nechám rozhodovat lid.

 

Anketa poběží asi do 2.3, kvůli velké aktivitě.

mily pan ignition poprosil by som ta aj ja dokaz jedineho jedneho VARu ktory bol bez dovodu !!! nervny ? k tomu som sa uz vyjadril niekolko krat ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdravím

Nejsem tu registrovaný dlouho ani zde nechodím pravidelně, avšak setkal jsem se s tímto uživatelem boban88 i před tím, než se stal moderátorem a musím říct že nemám nic proti němu. Za mě NE.

Link to comment
Share on other sites

Souhlasim s Ingnitionem...neustále je vulgární jak v topicich tak v chatu...a taky nadrzuje ostatnim hracum..napr. cca pred 2 tydny mi v chatu taky 3 frajeri (Snup, Topina a David) nadavali...nejdriv do me a pak i do rodiny..a jak prisel boban do chatu, jsme mu napsal ze me porad urazi..on neodpovedel a jeste posilal debilni smailiky jako ze se mi smeje..nakonec jsem dostal BAN (protoze sem mel uz 3. VAR) a Snup a Topina pry taky dostali, ale tomu neverim protoze co jsem se dozvedel od lidi tady tak boban Snupovi nadrzuje

 

proto jsem pro ANO, aby jste ho zbavily práv

 

EDIT:

moc se mi teda nezdá že mu je 23 jak uvádí ve svém profilu...kdybych mel hadat rekl bych tak max. 13 let

 

a jak tady Vercetti psal ze ANO davaj jenom ty co chteji byt moderatori tak to je kravina....ja nechci byt moderator ;)

Link to comment
Share on other sites

BOBAN snupovi nadržuje? nedávná aferká mezi SnuPem a Dannym neboli (Tommym)..

 

Boban, se zastával Tommyho, se SnuPem se kolikrát háda, dokonce i Marvin protože SnuP když se nudí začne provokovat každého..

Link to comment
Share on other sites

chlapci toto už ako vidim nieje forum o pawne ale o tom kto má mať ake práva a hodnosti. Nech určí chytrák kto tu má byť moderom a kto nie. Je dobre si povedať svoj názor ale nie aby sa to riesilo "3 dni". Tu sa má rozoberat pawn language a nie boban

Link to comment
Share on other sites

BOBAN snupovi nadržuje? nedávná aferká mezi SnuPem a Dannym neboli (Tommym)..

 

Boban, se zastával Tommyho, se SnuPem se kolikrát háda, dokonce i Marvin protože SnuP když se nudí začne provokovat každého..

 

asi mel zrovna dobrou náladu :thumbup:

chapu proc mi dal BAN ale zase nechapu kdyz mi dal BAN ze se mi potom jeste smal...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

tímto bych vám rád zdělil, co se mi na moderátorovy [bJ]boban88 nelíbí. Jen chci upozornit, že mi sám chytrak napsal, ať založím anketu. Takže ji tedy zakládám.

 

[bJ]boban88 má zaručeně zkušenosti s pawnem a celkově s GTA:SA. Jenže pokud je někdo GLOBÁLNÍ MODERÁTOR, tak to znamená že musí brát v potaz úplně VŠE. Což se sice děje, ale ne tak jak by se dít mělo. Každý moderátor MUSÍ mít chladnou hlavu. Protože moderátor, který je věčně nasraný na nějaký uživatele, co se chovají jako děti protože oni jsou děti, nemá co být moderátorem. Protože v tomhle tlaku vznikají konflikty mezi moderátorem a mezi uživatelem (který je v tomto sporu většinou nevině, a vyprovokuje jej vznětlivý moderátor). Skončí to většinou VARováním či dokonce i BANem. Takové jednání je neseriozní a neomluvitelný! Perfektním případem je právě [bJ]boban88. Nejenom že tento moderátor rozbourává pohodu na chatu, ve kterém je svobodné slovo a neslouží pouze pro pawno témata, ale dokonce je vulgární na dotyčné uživatele, kteří ani nic neprovedli. Pouze se nebavili o pawnu, tak je to trestný (což vskutku není) a dostanou VAR, protože je moderátor vyhecuje. Nevím kam šahá tato logika jednání, ale to je opravdu vrchol všeho. Nechápu také jednání, kdy forum spamuje spammer který výtváří nesmyslné themata, a [bJ]boban88 zareaguje jediným způsobem. "Seru na to, jdu hrát". A to jistě vím, že o tom věděl. Protože byl na foru dost dlouho na to, aby si toho všimnul když ještě dotoho napsal tuhle zprávu. Místo něj musel spammera zastavit jiný moderátor. Ani tohle jednání mi nepříjde korektní. Samozřejmě těch věcí je mraky. Co ale dominuje je právě ona výbušnost a buzerace uživatelů, což je špatně. Moderátor MUSÍ mít chladnou hlavu a jednan spravedlivě. Měl by vytvářet dobrou atmosféru na foru. To se neděje! Příjde mi, jako by sem [bJ]boban88 vlítnul, někoho seřval za totální nesmyslnou banalitu a zase odejde.

 

Souhlasím, že je tu potřeba určitá přísnost. Ale tohle už opravdu zachází někam jinam.

Už jenom vytvoření thématu "verjna tema nazor na bobana BEZ BANU !!!" který založil samotný [bJ]boban88 je už vážně praštěné.

 

Toto forum bylo v jeho začátcích určeno čistě pro pawno. Jako u každého fora, i zde bylo logikou zavést jiné sekce než pouhé pawno a tím zvětšit návštěvnost a celkovou komunitu fora. Přidaný chat na úvodní stránku umožňuje rychlou komunikaci mezi uživatelama, kde si každý může SVOBODNĚ povídat O ČEMKOLIV. Toto forum už není dávno primárně zaměřené na pawno.cz a nevidím sebemenší důvod, proč by se uživatelé nemohli bavit v chatu o hrách. To už je vážně demence.

 

Děkuji a omlouvám se za tak dlouhý text.

 

HLASUJTE V ANKETĚ.

s timto souhlasim a podle meho by moderator mnel byt ten kdo pawno umi na takove urovni ze je schopny pomoci lidem a pomoci jim spravne

Link to comment
Share on other sites

Atomáš, tím chceš říct že by měl být Moderátor jen ten který umí co nejlépe pawno? tak to je dost špatný, jestli by se mělo brát podle toho jak kdo pawno ovládá najde se tu plno dobrých pawnerů ale naopak i blbců..

 

BOBAN dobrý pawner je.

Link to comment
Share on other sites

Atomáš, tím chceš říct že by měl být Moderátor jen ten který umí co nejlépe pawno? tak to je dost špatný, jestli by se mělo brát podle toho jak kdo pawno ovládá najde se tu plno dobrých pawnerů ale naopak i blbců..

 

BOBAN dobrý pawner je.

 

 

nie ale fórum je hlavne na pawn, takže by mal vedieť pawn, no bobana ako pawnera nepoznám ale včera som mu robil 3 riadkový script tak neviem no

Link to comment
Share on other sites

Atomáš, tím chceš říct že by měl být Moderátor jen ten který umí co nejlépe pawno? tak to je dost špatný, jestli by se mělo brát podle toho jak kdo pawno ovládá najde se tu plno dobrých pawnerů ale naopak i blbců..

 

BOBAN dobrý pawner je.

 

 

nie ale fórum je hlavne na pawn, takže by mal vedieť pawn, no bobana ako pawnera nepoznám ale včera som mu robil 3 riadkový script tak neviem no

Je mnohokrát lepší jak ty, nic proti, už zde dál nebudu psát.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...