Jump to content

[HODNOCENI] VCT Design


TWeak

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

  • Administrátor

kdyz se vam to nelibi tak tam nelezte a pro Cashise ta tema si me osobne libi a pokud se ti nelibi tak nechapu procs e do VC porad seres nejdriv udelas themu ktera se jednoho krasnyho dne sama od sebe rozjebe tak drz hubu mimochodem dekujemem za reklamu a pro tbe mam upozorneni na zadnem VC serveru te nechci videt tak tm nelez a pokud te nekdy budu mit to stesti potkat tak ti jeste jedno zopakuju a muzes si byt jistej ze si to zapamatujes.

S pozdravem Ewwe

 

P.S. no kretenovi nemam ani co napsdat do ps

Link to comment
Share on other sites

Vdyť až sem přijde moderátor hodí sem 3 slova FLAME, SPAM, LOCK :d Smažou to a bude pokoj chtěl jsem vědět jen váš názor :)

 

PS: Ewwe, jsem rád že jsi naspeedovany ale měl by sis hodit chladnou sprchu. A druhy příspěvek a už sprostý jak někde u Polské firmy. Uklidni se :)

Link to comment
Share on other sites

mo mluvis tu o detech ale kdyz se podivam na tvuj vek tak vidim jedine decko dej si lizatko a zajeb se

 

Jo kup si banán a vrať se na strom. Se podívej na ten váš kouzelný admin team :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

vtipnej azt o boli jsi jen traper co nic poradne neumi ale kritizovat umi az moc dobre

tim koncim nebudu tu delat celymu pawnu divadlo pokud neco budes chtit tak mi dej adresu ja si pro ten dialog prijedu

Link to comment
Share on other sites

Přestaň to už řešit a přestaň řešit nás ... Vrať se na svůj píseček a skus něco dokázat tam a splácat pár baboviček a neotrvírej si po netu rypnu na někoho kdo je plnoletý narozdíl od tebe od dětinského a zavistlivého člověka

Link to comment
Share on other sites

Ticho ste dementnI? Chtel hodnoceni designu ne vase blbe reci k tematu:

Me se to celkem libi az na tu cervenou ten header je takovy divny ma ramecek mel si to udelat aby to sedelo do te cerne barvy jinak se to vcelku da proti php fusionu nic nemam 8/10

Link to comment
Share on other sites

O hraješ si tady na nějakého sterojďáka nebo co ? Si vtipnej kvůli portálu plných děcek se rozčiluješ a nebo to mam pochopit že mě chceš zastrašit. Né to fakt né zlatíčko ty jsi moc malý pán na takovýhle věci.

Link to comment
Share on other sites

Nejde o to či to je PHP-F každý si myslí, že PHP-F sú asi 2 panely a stred na novinky málo ľudí sa bojí upraviť systém a celkovo ho prerobiť. A ako aj pozerám návrhárov designu všetci tvoria tak isto... Ale ide o jednoduchý design a červená a čierne pozadie nejak nejdú k sebe moc matné. Trochu lesku... Neviem a header nič moc !

Link to comment
Share on other sites

Myslím si že normální , chytří , a inteligentní lidé , budou potichu , i když se jim to nelíbí , tak zbytečně se nesnaží někoho potopit , cením si lidí kteří se nás zastali , jsem rád že jsou na světě i takoví . Co se týče Caschise , všichni asi poznají že tady nejde o nějaký web , jde tady o to aby nás potopil , nebudu to rozebírat , nebudu ze sebe dělat jeho , nebudu ze sebe dělat podprůměrnou opici , proto ustupuji , a je mi jedno co si kdo myslí ... :)

Link to comment
Share on other sites

To mi říká drapatý xicht co má metr šedesát :d Jo fakt dobré, ty máš co říkat o opicích když tě srovnám s tvým bráškou tak jste dobří opičáci :) Ale nebudu tady ze sebe dělat najivního a sobeckého tupce :) Jinak mě nejde o to že mají CMS Fusion ten mám taky :) Ale ten design jak si veří že je nejlepší a najednou jde do tuhého tak jen z razu zkouší.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

ty si takovej traper ze uz nevis kudy kam tak zas zkousis urazet vzhledem a buh vi cim aposn si o to be na pawnu udelaj obrazek

Link to comment
Share on other sites

Nechci se míchat do vaší smysluplné a inteligentní debaty, ale Ewwe by se měl alespoň naučit psát abych to po něm mohl přečíst a smát se také, jako 99% zbytku fóra co si pročítá tento thread. Děkuji pěkně ;)

Link to comment
Share on other sites

Ty vole už to neřešte zajímalo by mě cashisi kdo kdy řekl něco o tom že ta thema je nejlepší ... Tomu sám nevěříš vojta ti tak možná řekl že dělá co umí a co mu stačí a lepší si to udělat celý než předělavat nějakou themu ... Nevím co tě to tak žere tak na ten web prostě neloz , nestarej se o nás a dělej co umíš

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

pro Davida a dalsi co chtej napsat neco podobneho jo ja zlosti pisu blbosti ber trosku ohled ve vzteku proste neumim psat tak se vsem omlouvam

Link to comment
Share on other sites

Php-fusion používám je pro mě super, ale tadle theme je obyčejná.. 0/10

 

A Ewwe nevim kdo je tu větší dítě, jestli ty nebo Cashis, když ty tu mluvíš jak s prominutím deb*l, cashis se aspoň umí chovat.

Link to comment
Share on other sites

Php-fusion používám je pro mě super, ale tadle theme je običejná.. 0/10

 

A Ewwe nevim kdo je tu větší dítě, jestli ty nebo Cashis, když ty tu mluvíš jak s prominutím d*bil, cashis se aspoň umí chovat.

 

 

Já neříkám že ten web je super , já ho tady ani nedal , Co se týče Caschise , snaží se nás potopit , chovat se určitě neumí . Ale díky za komentář cením si toho .

Link to comment
Share on other sites

Php-fusion používám je pro mě super, ale tadle theme je običejná.. 0/10

 

A Ewwe nevim kdo je tu větší dítě, jestli ty nebo Cashis, když ty tu mluvíš jak s prominutím d*bil, cashis se aspoň umí chovat.

 

 

Já neříkám že ten web je super , já ho tady ani nedal , Co se týče Caschise , snaží se nás potopit , chovat se určitě neumí . Ale díky za komentář cením si toho .

To by si musel být pod vlivem alkoholu, kdyby si říkal, že je super. Jedině bych ještě chápal od vstřízlivého člověka, že by řekl ujde to, ale že by byl super to ne.

Link to comment
Share on other sites

Hm tímhle threadem vás fakt nepotopím :d Tohle fórum je na to moc krátké jinak já už od Vás názor mám už sem nikdo radši nemusíte psát :):d

Link to comment
Share on other sites

Php-fusion používám je pro mě super, ale tadle theme je običejná.. 0/10

 

A Ewwe nevim kdo je tu větší dítě, jestli ty nebo Cashis, když ty tu mluvíš jak s prominutím d*bil, cashis se aspoň umí chovat.

 

 

Já neříkám že ten web je super , já ho tady ani nedal , Co se týče Caschise , snaží se nás potopit , chovat se určitě neumí . Ale díky za komentář cením si toho .

To by si musel být pod vlivem alkoholu, kdyby si říkal, že je super. Jedině bych ještě chápal od vstřízlivého člověka, že by řekl ujde to, ale že by byl super to ne.

 

 

Já vím že není , já se to učím , nikdo to neumí hned, já jen říkám že já ho tady na pawno nedával , nechtěl jsem aby jste ho zbytečně komentovali ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...