Jump to content

[HODNOCENI] VCT Design


TWeak

Recommended Posts

Zdravím,

Už delší dobu jsem chtěl zjistit váš názor. Nedalo mi to a je to tady. Prosím okomentujte tuto blitku. Je to zákeřné a neslošné a navíc povrchni ale tohle je hodně blitka a chci slyšet váš názor majtel designu říkal že to každý chváli chci vědět jestli to je pravda... Díky :)

kktijedna.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ale nechápu proč se snažíš veřejně potopit autora? Nevšiml jsem si že bys ty udělal něco extra ;) i kdyby stejně jeto sviňské jednání, aspoň si o tobě lidé můžou udělat názor. V shoutboxu psal že není grafik jako ty

Link to comment
Share on other sites

to je screen ze stránky.

Hele, nedělal si to náhodou ty? Když se kouknete na profilovou část je tam přezdívka -Cashis a nevím proč by si tam někdo měl dávat zrovna tvou přezdívku.
Link to comment
Share on other sites

to je screen ze stránky.
Hele' date=' nedělal si to náhodou ty? Když se kouknete na profilovou část je tam přezdívka -Cashis a nevím proč by si tam někdo měl dávat zrovna tvou přezdívku.[/quote']

 

 

Sorry nevšiml jsem si to :) tím pádem to je hnus . :d

Link to comment
Share on other sites

Cashis nevím proč jsi to tu dával.Nevím čeho chceš dosáhnout.Říkal jsme ti že je to moje první thema.Grafice vůbec nerozumím.Jsem rád že mám vůbec nějaký web.Ta tvoje thema co tam byla předtím stala za ho*no.

A pro ostatní je mi jedno co si o tom myslíte.V grafice se nevyznám tak jsem rád i za to co jsme stvořil.

 

PS: Cashis jsi ...

Link to comment
Share on other sites

Řeknu to asi takhle :d když jsem měl kdysi server s rze tak se to děckám taky líbilo když sem se je ptal , jenže kdybych s tim šel sem na pawno tak ta reakce by byla trochu jiná. "santa"

Link to comment
Share on other sites

Velká Cundra Trenérů neboli VcT Temný Jezdče :d Pokud ta thema stála za ho*no tak nevím co chceš říct o té tvé :) Jak říká forse děckám se to líbit bude a tam se to líbí každému takže víme o čem tvůj gp je :) Možná nevíš čeho chci dosáhnout ale já to vím a toho dosáhnu. Tohle je odpověd ta tu tvoji povrchnost a sobeckost. :)

Link to comment
Share on other sites

Můžu ktomu říct jen jednu věc ... Když jsme začínali dokázal jsi nás jen kritizovat a zároveň reklamovat své projekty .. Postupem času jsi ale pochopil že nám to nic neudělá a taky že nemáme velké ambice... Potom si náráz došel a začal se vtírat ... Kde byli naráz ty tvé projekty? ... Dobře dostal jsi šanci udělat themu ale dopadlo to tak jako většina tvých spolupráci co jsem slyšel ... Neúspěchem...Nevím jaký byl tvůj záměr a je mi to v celku jedno... My už jsme se spálili tolikrát že snáma nevyjebeš ani ty... Nevím proč tady radši nepropaguješ ty své povedené projekty a pořád se tak staráš o nás...Prosím dávej si to sem ale je to při nejmenším ubohé... A prosím administrátory o smazání topicu , protože to založil člověk který tu themu ani nevytvořil a ani snáma nemá nic společného a tím pádem mu to nepřísluší... Nikomu se nikam necpeme a děláme to hlavně proto abychom měli kde hrát... Proto po tom každýmu nic není ani tobě...

Hezký den..

Link to comment
Share on other sites

djmckubo vůbec nic nevíš o mých projektech které pořád jsou ale tady díky pár uživatelům nemá váznam je sem dávat :) Navíc je tohle fórum plných dětí a jsou tedy jiná fóra kde jsou uživatel s brainem ale tady ? Ne to fakt ne :) Kritizoval jsem to jo jen grafiku nic jiného a ta grafika byla otřesná a na icq mi to Dark přiznal že je otřesná a naopak na tu mou řekl že je solidní :) Ještě by mě zajímalo od koho jsi slyšel ty neúspěchy protože projekt N&M funguje dodnes jen ne na patchi 4.0.6 ale 2.4.3 :) Nemohl jsi nic slyšet protože tam kde se pohybuju já ty nikdy ani nohou nevkročíš. Asi ti něco říkali ti dva trotli DarkDriver co má řidičák a výšku 170 Cm a drapatý face a ten druhy malý Luck3r malý kubíček s dírou v .... ? Tihle fakt nevědí co se děje. Ti jen SA:MP a CS 1.6 protože to je jednoduché na údržbu a levné ! Navíc na začátku je napsaný že chci vědět jen názor :) Snad si mě pochopil dostatečně a držím vám palce.

Link to comment
Share on other sites

Nevím co se ti honí tou tvou prázdnou hlavou.Na GTA sedím jenom kvůli modu protože se v tom aspon trochu vyznám.Chtěl bych vidět co jsi udělal ty za herní mód a CS1.6 neumím.Nebudu to opakovat v grafice se nevyznám tak zkouším

 

PS:Chci byt dobry jako ty (myšleno ironicky)

Link to comment
Share on other sites

Já nepotřebuju vůbec dělat nějaké herní mody. Protože vy mate mode ne ? A je daty desítka dalších co dělá herní módy. A chci umět pawno jako ty :d tak dobrý mód kdo to kedy viděl :d

 

PS: Smažte tento thread páč už mají dost.

Link to comment
Share on other sites

design strašný.. 0/10 neviem či sa ti to páči no je to hnus...

 

OT : Ako sa volá ten font čo máš v podpise ten eXtensive?

 

Obyčejnej Arial, trošku jsem to smrštil k sobě :) a hodil nějaky styl :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...