Jump to content

[MODERATOR]UltimoCrew


Ivo Král

Recommended Posts

Ty sa chceš dostať len k moci , a robil by si si tu čo chceš ? ved modíci sa o to starajú ne ? :d ak si si nevšimol tak pribudli nove temata,ale aj niektore sa zrušili,. a aj mažú príspevky ktoré porušujú pravidla ... Ale ty tu chceš niečo ine meniť ? čo ? :d :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jo zazil sem to kdyz sem este nebyl moderator...ale vy proste nechapete ze mi mame taky vlastni zivot...vetsina z nas je na strednich skolach...ja treba ve 4-tym rocniku...takze zase takovy hafo casu nemam...a jako abych prisel a prijizdel vsechny temata jestli tam neni spam? na to fakt nemam naladu...pokud vidite spam tak co delate? pisete maximalne "nespamuj"...ale nikdo z vas ho nenahlasi moderatorum...staci parkrat kliknout a moderatori uvidej stiznost o spamu...a pak se o to postaraj daleko rychlejc...to zase nechapes ty ;)

Link to comment
Share on other sites

jo zazil sem to kdyz sem este nebyl moderator...ale vy proste nechapete ze mi mame taky vlastni zivot...vetsina z nas je na strednich skolach...ja treba ve 4-tym rocniku...takze zase takovy hafo casu nemam...a jako abych prisel a prijizdel vsechny temata jestli tam neni spam? na to fakt nemam naladu...pokud vidite spam tak co delate? pisete maximalne "nespamuj"...ale nikdo z vas ho nenahlasi moderatorum...staci parkrat kliknout a moderatori uvidej stiznost o spamu...a pak se o to postaraj daleko rychlejc...to zase nechapes ty ;)

 

Jasně chapu že věčina moderátoru tu už určuje svuj směr života na středních školách a že to dává docela zabrat... a to že nechápu že se o to postaráte to opravdu nechápu... když tu nikdo není... tak to možná někdo někdy najde... viz. MIKIho příspěvek ;)

 

 

EDIT// ale nechci se s tebou hádat tak to aspon udržme na tehle inteligentní konverzaci.. mam o tobě dobré mínění a opravdu se s tebou nechci hadat.... ani s nikim jiným

Link to comment
Share on other sites

ono by fakt stacilo jenom hlasit spam moderatorum ;) jelikoz my opravdu neprohlizime vsechny temata...ja se kouknu jenom na temata ktery me zajimaj :)

Link to comment
Share on other sites

mě se zdá že je tu dost moderátoru ale nic protí Cinska polivce ale nevím proč by měl být třeba moderátor 13 letý kluk to spíše má více zk starší bych řekl ale je mi to jedno kdo je moderátor pokud je normální a nechová se jako kk*

Link to comment
Share on other sites

Mach mi na ICQ rikal chce pryč a že chytrák nemá nahradu... což je vlastne další duvod proč jsem tohle založil.... jen pro zajímavost... 25.12. slavim 15 let

jj tak vše nejlepší že ti bude 15 ;) sice mě už je ale nevadí ale já moderátor být nepotřebuji

Link to comment
Share on other sites

Počkať, počkať.. vy si myslíte, že aktivita záleží o počte príspevkov?

Tak to vás bohužiaľ musím sklamať.. Ja sem napríklad chodím každý deň, ale nemám za potrebu ku každému topicu niečo napísať :)

A pokiaľ beriete aktivitu podľa toho, že kto je prihlásený, tak to vás tiež musím sklamať, lebo ako Om3n vravel, je tu funkcia "skrytia sa" ..a väčšinou keď si prezerám toto fórum som odhlásený

Link to comment
Share on other sites

Ani tak nezáleží na věku, ale někom kdo by se tomu věnoval a dal to tu trošku do kupy, a za pár týdnu a měsícu se nato nevysral, připadáš mě v pohodě týpek, rozumnej k dospělosti neměl sem stebou dohady v životě nikdy, takže umě no problémo, já sem kecal taky s chytrákem atd ;) no nebudu kecat uvidiš, jestli to výjde.

 

To je jak kdybych napsal já že jestli můžu být moderátor, sice poznáš názor lidi na tebe, ale stejně to lidi neovlivní, maximálně tě podpoří.

 

Nato že ti je 15 let celkem se slušně chováš, pokuď to nejsou samozřejmě přetvářky, mě bude teď 18.

 

Tak gl.

Link to comment
Share on other sites

Ani tak nezáleží na věku, ale někom kdo by se tomu věnoval a dal to tu trošku do kupy, a za pár týdnu a měsícu se nato nevysral, připadáš mě v pohodě týpek, rozumnej k dospělosti neměl sem stebou dohady v životě nikdy, takže umě no problémo, já sem kecal taky s chytrákem atd ;) no nebudu kecat uvidiš, jestli to výjde.

 

To je jak kdybych napsal já že jestli můžu být moderátor, sice poznáš názor lidi na tebe, ale stejně to lidi neovlivní, maximálně tě podpoří.

 

Nato že ti je 15 let celkem se slušně chováš, pokuď to nejsou samozřejmě přetvářky, mě bude teď 18.

 

Tak gl.

 

Rozhodně se nepřetvárím .. ani nemám duvod... Jinak díky

 

Tixi // jasně však jo :d beru v poho...

Link to comment
Share on other sites

Ani tak nezáleží na věku, ale někom kdo by se tomu věnoval a dal to tu trošku do kupy, a za pár týdnu a měsícu se nato nevysral, připadáš mě v pohodě týpek, rozumnej k dospělosti neměl sem stebou dohady v životě nikdy, takže umě no problémo, já sem kecal taky s chytrákem atd ;) no nebudu kecat uvidiš, jestli to výjde.

 

To je jak kdybych napsal já že jestli můžu být moderátor, sice poznáš názor lidi na tebe, ale stejně to lidi neovlivní, maximálně tě podpoří.

 

Nato že ti je 15 let celkem se slušně chováš, pokuď to nejsou samozřejmě přetvářky, mě bude teď 18.

 

Tak gl.

 

Rozhodně se nepřetvárím .. ani nemám duvod... Jinak díky

 

Tixi // jasně však jo :d beru v poho...

 

Inak sa to brať ani neda :d no nevadi nechcem robit OT :d

//EDIT

ale hej chcem robit OT :d

Link to comment
Share on other sites

Jono "Cinska Polívka" Je tu uplne k nicemu je jedno jakej ma vek ale nedela tu nic a neni aktivni,ted k tematu tak me ultimo nevadi kdyz bude online porad tak proc ne ale davam ne sry bracho myslim ze je tu modiku dost jen abys to nepobral ve zlým ;)

Link to comment
Share on other sites

Pochybuji že tě chytrák udělá moderátorem hlasování ti je na nič i tak GL :)

 

nějaká orientačni balance musí být...

 

-- stř 22. pro 2010 20:06:24 --

 

Jono "Cinska Polívka" Je tu uplne k nicemu je jedno jakej ma vek ale nedela tu nic a neni aktivni,ted k tematu tak me ultimo nevadi kdyz bude online porad tak proc ne ale davam ne sry bracho myslim ze je tu modiku dost jen abys to nepobral ve zlým ;)

 

V klidu brácho neberu to ve zlym...máš svuj nazor ja to beru ;)

Link to comment
Share on other sites

Taky si rejpnu :)

 

ale vadí mi že tu každý uživatel uplně sere na pravidla...

To ale není důvod aby jsi byl moderátorem :d

 

Jako moderátora bych spíše dal třeba QWERa, hodně tu pomáhá, nebo Davida...

 

 

jéé děkuju :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...