Jump to content

[MODERATOR]UltimoCrew


Ivo Král

Recommended Posts

Zdravím :v: , je mi trapné zakládat anketu na sebe ( a už o tom víc v tomhle topicu nechci slyšet) ale vadí mi že tu každý uživatel uplně sere na pravidla...Pokud todle budeme tolerovat tak pawno dopadne jak kktbox kde si každej uživatel chodil jen pohádat... Vadí mi že Váha meho upozornění na uživatele nemá žádny vliv...A dostáváme se k tomu proč jsem založil tento topic... Chtěl bych se stát moderátor aby tohle omezilo.. Jsem tu prakticky neustále... prohlížec mi bězí furt a pri něm i pawno.cz ... Jinak ty co mě znaj tak maj svůj nazor ty co mě neznaj .... škoda :d .. myslím že anketa mluví za sebe, kostky jsou vrženy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sorry ale ne .. aj ja som tu každý den .. a teraz idú prázdnini tak som tu non-stop .. skoro každý tu je non-stop ... nič sa nestane keď budeš .. nič tým neurobíš .. A za ďalšie o tom musí rozhodnúť chytrak .

Link to comment
Share on other sites

Sorry ale ne .. aj ja som tu každý den .. a teraz idú prázdnini tak som tu non-stop .. skoro každý tu je non-stop ... nič sa nestane keď budeš .. nič tým neurobíš .. A za ďalšie o tom musí rozhodnúť chytrak .

 

Jasně v klidu...

Link to comment
Share on other sites

Jako až tak moc tě neznám...

Ale přeji ti abys toho móda dostal...

Opravdu to tady jde doprd**** jak s kktboxem ...

Zachvilku tyhle fóra budou závodit v tom kdo má více deb***** uživatelů...

A upřímně řekl bych že pawno.cz by vyhrálo...Protože jsem píše s prominutím každej "blbeček"...Kterýmu pawno hodilo error kvůli nenadefinované barvě....

A nějaký ty neustálý helpy třeba 4x denně od jedného uživatele už jsou taky trošku spamování...

Moje hlasování ANO...

Doufám že se to tu bude alespoň trochu dávat dopořádku...

Link to comment
Share on other sites

Samodřejme že ano! jelikož nekdy mi nadáváš ale ty víš proč nekdy se fakt chovám jak fakt malé díťe podle mne kdybys byl ty moderátor by tady byl pořádek žádný nadávky... ale rozhodne o tom chytrak

Link to comment
Share on other sites

Samodřejme že ano! jelikož nekdy mi nadáváš ale ty víš proč nekdy se fakt chovám jak fakt malé díťe podle mne kdybys byl ty moderátor by tady byl pořádek žádný nadávky... ale rozhodne o tom chytrak

 

Jo...tak od tebe jsem to nečekal... někdy se do tebe fakt hnusně navážim.... tak díky :d

Link to comment
Share on other sites

To že to dopadlo jak kktbox neznamená že to tak musí zůstat když bude pawno.cz izolovat takový ty s prominutím "dementíky" kteří píšou help kvůli naprostým hovadinám a hlavně kvůli tomu že ani neumí kopírovat....

Třeba je tu 20 Helpů kvůli tomu že člověkovi píše pawno error kvůli nenadefinované barvě....To jsou opravdu Helpy na úrovni 4 letého děcka...Chápu každej se učí ale i učení má své meze...A nějaký ty TOPICY opravdu překračují určené meze....

 

Kktbox.net je stracenej případ tam už se s tím nic udělat nemůže tam jsou uživatelé na úrovni mateřské školky a níž....

 

Na pawno.cz to sice není o moc lepší věková kategorie 9-13 = 80%,13 a více 20%

 

Ale na pawno.cz je právě lepší to že tady by šlo co zlepšovat ale muselo by se chtít...Když na to moderátoři budou "srát" tak se tohle fórum bude rovnat s kktboxem.net ale když se moderátoři trochu proberou popř. se naberou nějací nový (inteligentní) tak se to dá zlepšit...

Link to comment
Share on other sites

přesne často sem viděl že jen _SmK_ je online je to asi jediný moderátor který se o tohle fórum stará a kdyby svítil nick medzi online uživateli i UltimoCrew tak bi povdsatě sme měli věčší istotu že se tu nestane něco podobnýho ako co provedl BestRanger

Link to comment
Share on other sites

přesne často sem viděl že jen _SmK_ je online je to asi jediný moderátor který se o tohle fórum stará a kdyby svítil nick medzi online uživateli i UltimoCrew tak bi povdsatě sme měli věčší istotu že se tu nestane něco podobnýho ako co provedl BestRanger

No, kdyby zabanovali tebe tak by bylo míň spamu a hádek.

 

za mě NE.

Link to comment
Share on other sites

je tady takova krasna funkce "Hide"...nikdo nevidi ze si online ;) my tu sme :) ale vy nas nevidite ;)

To sice ano ale většinou nejsou žádní modíci online a žádní skrytí uživatelé, teď 1 je - ty.

 

-- stř 22. pro 2010 19:13:05 --

 

6 Ano 12 ne .. pochybuju ze ano bude viacej ..

Nejsme slepí

Link to comment
Share on other sites

Nie,sorry nemas nato rozum aby si bol modik :)

 

Jasně beru to...

 

 

je tady takova krasna funkce "Hide"...nikdo nevidi ze si online ;) my tu sme :) ale vy nas nevidite ;)

 

Vy tu jste... ale problemy ignorujete

 

EDIT//

 

Mafian jasně... máš nazor.. ja to beru ;)

Link to comment
Share on other sites

Jednoznačne NE ! Prečo práve zrovna ty by si mal byť moderátor na tomto fore ? Su tu kopec aktívnejších užívateľov ako si ty :d . A nič by si s tým nezmenil... Sú tu na to moderátory (je ich tu dosť) , nemislím že potrebujú ďalšieho moderátora :d

Link to comment
Share on other sites

Nie,sorry nemas nato rozum aby si bol modik :)

 

Jasně beru to...

 

 

je tady takova krasna funkce "Hide"...nikdo nevidi ze si online ;) my tu sme :) ale vy nas nevidite ;)

 

Vy tu jste... ale problemy ignorujete

 

EDIT//

 

Mafian jasně... máš nazor.. ja to beru ;)

 

 

vy si ani nevsimate jak mizej temata, mizej uzivatele, mizej nektery reklamy ;)

Link to comment
Share on other sites

NE !! ale davam Ano :d

 

ps: Sh4rX smaz si s podpisu ten spoiler !!!

 

To trochu nechápu ale dobře...

 

Jako moderátora bych spíše dal třeba QWERa, hodně tu pomáhá, nebo Davida...

 

Jasně QWER mi hodně pomohl a kdyby mu někdo udělal znova anketu dal bych ano ... taktež i u Dave... ja si myslím že pawn ovládám ... ne tak jako třeba ffrederik ale trochu jo...Ale ted tu jde spíš o to že mě vadí chování uživatelu a myslím že se to musí zarazit..

 

Omen: dobře .... něco určitě filtrujete... ale uznej že tu často není žadnej mod.. což ty vlastně nepochopíš... protože si asi na pawno jeste nebyl aby tady nebyl moderátor :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...