Jump to content

[MODERATOR]UltimoCrew


Ivo Král

Recommended Posts

Ultimo kde beres jistotu ze kdyz vyhrajes anketu ze dostanes Moderatora?

 

Tohle slovní spojení jsem ani nikdy nepoužil... jednak mě zajíma co si o mě lidi myslí....jednak ta anketa je orientačni a v neposlední řadě i kdybych měl tu anketu 50 ano a 0 ne tak je ot uplně jedno...

 

kdybych to zavedl tak musim 90% lidi co psalo do tohohle tematu (vcetne tebe) zabanovat minimalne na den....ale vetsinu na tejden a vic....

 

prave se dopoustite OT, tohle je tema o navrhu moderatorskeho postu...ne o prisnosti pravidel

Pokud to bude pro zlepšení komunity, tak mi ten ban dej. Ale nezapomeň ho dát i dalším.

Chce to plně sestavit pravidla, doladit a dovysvětlit, aby byly každému jasné.

 

S těmi lamami - myslím takové, kteří nečtou helpy a jen říkají pls pls uděljte mi mod pls pls neumim to

 

Pokud by se za tohle udělovaly bany znamenalo by to zničení téhle komunity ...

(jak jsem už psal chce to nějakou rovnováhu: lamám co to tu kazí dávat bany, ale slušné diskutující kteří se byť jen trochu odklonily od tématu nebuzerovat ..)

 

Prostě zdravý selský rozum ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Vidlak Toxx
Samodřejme že ano! jelikož nekdy mi nadáváš ale ty víš proč nekdy se fakt chovám jak fakt malé díťe podle mne kdybys byl ty moderátor by tady byl pořádek žádný nadávky... ale rozhodne o tom chytrak

 

 

toto hovoril kazdy.... smk, 7.Host,... a zatial ziadna zmena

 

-- čtv 23. pro 2010 6:16:23 --

 

hold, ked je 90% ludi na tomto foru taka aka je s tym nic nespravis. Ak ich zabanujes tak tu nikdo nebude, a ak ich nechas tak to dopadne tak jako teraz... A ked ich upozornis tak na teba seru, moderator by ich mal motivovat k niecomu inemo a ne ich banovat...

 

-- čtv 23. pro 2010 6:19:35 --

 

ne, toto uz davno dopadlo jak kktbox a ne kvoli uzivatelom ale kvoli tym ksu*venym moderatorom typu omen...

 

spis kvuli lidem jako ses ty ;)

 

to je tvoj nazor. A davat za nazori var je ubohost... to nemas na viac? no asi ne....

Link to comment
Share on other sites

Samodřejme že ano! jelikož nekdy mi nadáváš ale ty víš proč nekdy se fakt chovám jak fakt malé díťe podle mne kdybys byl ty moderátor by tady byl pořádek žádný nadávky... ale rozhodne o tom chytrak

 

 

toto hovoril kazdy.... smk, 7.Host,... a zatial ziadna zmena

 

Ja bych řekl že třeba smk se tu o to stará dost a je to jeden z nejpřijemnějších moderátoru tady....Host sem sice mco často nechodí ale taky neni špatný...

Link to comment
Share on other sites

jn, nehovorim ze je zly ale pro to sa neda zmenit len ich vybanovat ale potom by tu nikdo nebol

Aspoň by to tu bylo čistý, zase ne zabanovat každýho kdo napíše "lama" to zase ne :d Od toho sou vary a když těch VARů má víc tak BANánek ;)

Link to comment
Share on other sites

Nič proti Ultimo ... ale nemal si založiť tento topic lebo teraz sa začala lavína a hlasovanie o moderátora .. chytrak je tu hlavný takže nechápem prečo zakladáte tieto témy keď chytrak si vybere sám koho chce mať v teame .. ak povie že ty by si mohol ale sa spýtaj ľudí tak nič nepoviem .. by som urobil aj ja .. ale takto je to zbytočný spam ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...