Jump to content

Božská aktivnost


Mikser

Recommended Posts

Takže, už to bude kolem 14ti dnů co jsem se tě ptal jsetli něco napíšeš, psal si že co nejdřív. Zburcoval si chytráka aby ti udělal fóra a nic sem nepíšeš ani neděláš přitom na kompu si pořád. Zkus s tim něco udělat dokud nereinstaluju komp s garrysem, jinak sem napíšu já, takže zkus hejbnout :).

Link to comment
Share on other sites

Takže, už to bude kolem 14ti dnů co jsem se tě ptal jsetli něco napíšeš, psal si že co nejdřív. Zburcoval si chytráka aby ti udělal fóra a nic sem nepíšeš ani neděláš přitom na kompu si pořád. Zkus s tim něco udělat dokud nereinstaluju komp s garrysem, jinak sem napíšu já, takže zkus hejbnout :).

 

Vždycky, když mu někdo napíše ( ja mu psal SZ, ať taky něco napíše ) tak urobí jeden topic, tak delejte zaspamujte mu zpravy, že chcete nejaky témata v gmodu :d

Link to comment
Share on other sites

Já sem chytráka neprosil aby sekci vytvořil takže STFU all ;)..řekl že má v plánu ji dělat tak že by mě dal moderátorem takže pšššt ;)

Link to comment
Share on other sites

Cože ? Stěr ? Di si radši poslouchat Jacksona kterýho tak moc miluješ a předej moderátorství někomu jinýmu nebo to nechej smazat, už mě to fakt nebaví, na co tu je forum o gmodu když sem stejně nikdo nepíše a navíc to forum je dělaný na pawno to znamená gta:sa, nevim jestli byla dobrá věc že se nechal chytrak premluvit a vytvoril tu hromadu podsekci ktery s tim nemaj nic spolecnyho a nikdo do nich nepise... radsi si zalozte vlastni forum a dejte si reklamu.

Link to comment
Share on other sites

trapko, když to je pawno forum co tu dělá PHP, Grafika, HTML,, nO teď mluv..jestli máš něco proti M.J. dojeď mi to říct do očí, klidně ti dám adresu, a kdybys nebyl dement, tak vidíš že sem psal že sem tu tu sekci nechtěl, ale že ji sem chytrák dal sám a mě jenom požádal abych ji moderoval tak SU trapko

Link to comment
Share on other sites

DON tohle dělat prostě nemůže. Nedívej se na PHP, HTML,CSS, grafiku a podobně protože tyhle podsekce jsou dost aktivní a je toho více něž tvých výmluv. Taky nechápu význam "stěra" moc mě to nepřijde když sem někdo napíše stěra přece jen se tady řeší aktivnost podsekce a jak vidím prodle všeho tu nemá co dělat jen už jak ty že seš "Moderátor" a tím že se to tu moc neřeší. O proto ostatním podsekcím jsou všechny plné Návodů, helpu, Výtvoru tady se skoro za měsíc našlo jen pár dohadování o GmMódu a AMX módy prostě podle mě je to tu zbytečné !!

Link to comment
Share on other sites

já nechápu proč to vůbec řešíte :d

 

Souhlasím s tvým názorem, uživatel DON je jediný moderátor této sekce a tak je přeci jasné že se tomu nemůže věnovat non-stop. Proto bych ho za jeho práci spíše chválil než trestal.

Link to comment
Share on other sites

já nechápu proč to vůbec řešíte :d

 

Souhlasím s tvým názorem, uživatel DON je jediný moderátor této sekce a tak je přeci jasné že se tomu nemůže věnovat non-stop. Proto bych ho za jeho práci spíše chválil než trestal.

 

Mě je uplně jedno jestli je aktivní, ale musim řict, že s Vašim názorem nesouhlasim.

Jestli DON nemá čas ( jako, že podle FB má ) tak neměl pozici příjmat.

 

 

A ano, teď Lady Gaga napiš, jakej sem deb*l, že ja sem taky nechodim.

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím s tvým názorem, uživatel DON je jediný moderátor této sekce a tak je přeci jasné že se tomu nemůže věnovat non-stop. Proto bych ho za jeho práci spíše chválil než trestal.

 

Non-stop ? HuH? On se tomu nevěnuje ani pár minut denně a přitom na xfire je pořád nonstop, sakra proč to teda tu pozici přijímal? Nechápu opravdu ne.

 

DON":2gzmv3ci]trapko, když to je pawno forum co tu dělá PHP, Grafika, HTML,, nO teď mluv..jestli máš něco proti M.J. dojeď mi to říct do očí, klidně ti dám adresu, a kdybys nebyl dement, tak vidíš že sem psal že sem tu tu sekci nechtěl, ale že ji sem chytrák dal sám a mě jenom požádal abych ji moderoval tak SU trapko

 

Víš, že ses docela trefil :)? Bejt mnou tak tady ty fóra nejsou, ale já nejsem admin a nemám tu co rozhodovat, chytrák svolil a neni to nějaká extra chyba protože lidi tam sou píšou a je jim to k něčemu, navíc hodně lidí tady dělá třeba s C#, html, apod., to je dost pravděpodobný když je tohle forum o PROGRAMÁTORSKYM jazyku, a většina lidí před pawnem dělá něco jinýho, jako třeba zrovna ten C#.

A zkus se chovat jako moderátor, všem nadávat když řeknou že slovo "stěra" se vůbec nehodí k této diskuzi. Mod by měl bejt vzorem, ne jen nějakej pobuda co ostatním kazí den :).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...