Jump to content

[BAN] Kureci rizek


hejcall_14

Recommended Posts

  • Globální moderátor

OMG :d Tohle mělo jít do Hall Of Dmnce :lol: :lol: Omg kdybych sem dal chaty z icq tak by jste rozdávali bany :d. Co to je za blbost? Jdu si teda do poznámkového bloku napsat fake icq chat abych mohl mít klid od ffredyka... (ne joke).

Ono to shazuje compiler, protože tam máš příliš chyb nebo ti někde zásadně chybí return no :p

 

Za mě je to velké nic :d Ale zasmál jsem se :d

Link to comment
Share on other sites

Aveste? mam jedinou otazku...souhlasil si se zverejnenim vaseho rozhovoru z ICQ nebo kde to je? pokud ne posilam autorovi VAR a lockuju....

Link to comment
Share on other sites

ale om3ne tam de o tom ze on mu to posla aby mu tam neco udelal a on kdyz mu to avest posilal dal mu tam chyby jako ze pawno neodpovida..

 

Omene, navic Avest taky zveřejnil svojí část! ;)

Link to comment
Share on other sites

Aveste? mam jedinou otazku...souhlasil si se zverejnenim vaseho rozhovoru z ICQ nebo kde to je? pokud ne posilam autorovi VAR a lockuju....

Nesouhlasil .. ale je mi to stejně jedno :d ...

Lockni to ... ale nechci se tim že řikam "lockni to" něják bránit banu ;) ale co .. stejně ho nechci už sou na tomto foru 3 návrhy na můj ban :d

( 1: řikal sem hown*.cz, 2: Demence mého spolužáka :d, 3: Člověk co si myslí že sem mu zablokoval kompiler, a to si ho on sám zablokuje protože má v pawn souboru takoví hovadiny že se nato nedá téměř koukat :d )

Rozhovor z avestem končí přeji příjemný den.

Link to comment
Share on other sites

Omene, navic Avest taky zveřejnil svojí část! ;)

to se da odpustit...kdyby tu nejakej pablb zverejnil kousek konverzace ktera vypada ze si ho nejvic vochcal, tak bys taky doplnil tu konverzaci aby bylo videt ne nejsi zadna svine...taky bych to udelal...to je normalni pud sebezachovy...

 

ps: Topina....kazdej zacatecnik by to mel umet najit...pokud to neumi tak nechapu co ten clovek umi...a prej ze mu zablokoval kompiler :d :D :d byt to je jenom na nejakym radku brutalni chyba...staci aby ti na dulezitym miste chybela kulata zavorka

Link to comment
Share on other sites

Omene, navic Avest taky zveřejnil svojí část! ;)

to se da odpustit...kdyby tu nejakej pablb zverejnil kousek konverzace ktera vypada ze si ho nejvic vochcal, tak bys taky doplnil tu konverzaci aby bylo videt ne nejsi zadna svine...taky bych to udelal...to je normalni pud sebezachovy...

 

ps: Topina....kazdej zacatecnik by to mel umet najit...pokud to neumi tak nechapu co ten clovek umi...a prej ze mu zablokoval kompiler :d :D :d byt to je jenom na nejakym radku brutalni chyba...staci aby ti na dulezitym miste chybela kulata zavorka

 

dobře příjmám...

 

k tomu ps: no stači to pustit v consoli (cmd) pawncc.exe a ono by to nemelo hapnout a nebo jo ae zobrazi to aspon jeden error :d (jeden stačí :d)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...