Jump to content

[BAN] tomas


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

Jsem pro BAN, on je příkladem každodenní vulgarity.

Ty neco rikej. Hned co ses registroval si sem zkopčil všechny TuTy z Českýho netu (Ceskej.Net) Bejt tebou radsi se nevyjadruu...

PS: Nechci o tom s tebou diskutovat jen na to upozornuju.

Link to comment
Share on other sites

3 na návrh a na ban nevim ale stačí Ctrl + C třeba zakládat furt témata se spamem

 

hmmm super , ja nespamujem ale pri trochu štastia to dotiahnem až na BAN . :klidek:

Link to comment
Share on other sites

Pomocniku neotvirej spoiler, je to jen pro tomase

 

 

Tahni do prdele zmrde, kecam pres skype s Clan Leaderem clanu [DC] a ten rika ze si hroznej retard tak vypadni z tohohle fora tady demenci je nastaveno off !

 

Link to comment
Share on other sites

Pomocniku neotvirej spoiler, je to jen pro tomase

 

 

Tahni do prdele zmrde, kecam pres skype s Clan Leaderem clanu [DC] a ten rika ze si hroznej retard tak vypadni z tohohle fora tady demenci je nastaveno off !

 

kdyz je tady demencenastavena na off tak co tu teda delas ty?

Link to comment
Share on other sites

Pomocniku neotvirej spoiler, je to jen pro tomase

 

 

Tahni do prdele zmrde, kecam pres skype s Clan Leaderem clanu [DC] a ten rika ze si hroznej retard tak vypadni z tohohle fora tady demenci je nastaveno off !

 

 

Ojebujes ako vzdy , kkt

Link to comment
Share on other sites

je pravda ze je to stare tema ale tomasi ja ti rikal nebud takovy vsude delas machra nic neumis nadavas atd dal som VAR a to bud rad ze smenedal ban!!

Link to comment
Share on other sites

vishni me jebnuty??, jediny kdo je jebnuty jsi ty!!! porad tu nadavas neumis pravidla delas help topic neumis ani udelat nadpis nic!!! a proste sme tu slusni mozna nikdo machruje ale toho si nevsimej

Link to comment
Share on other sites

Ak vam to urobi radosť , tak vam poviem že odchádzam z toho vásho bebilného fora , vsetci ste tu jebnuty kkti ,

 

no hura jestli se vrátíš tak to odlockne nekdo

 

lock

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...