Jump to content

[BAN] tomas


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

Nadávky, Psaní do starých témat. Nereaguje na upozornovani od ostatnich uzivatelu.

 

Důkazy -

Ok Ok Ok , :v: kkt jebnuty :boss: , boha plno kktinoch ale ked nieco treba ani boha tu nikto nepomôze , chodte do pice . ,

 

a de to boha je ty kkt , ? ? ? ? ? vo vyhladavaci mi prd naslo ,

 

Co to je ???? ????

 

boha ty si kk...t :boss::boss::boss:

 

a co stým ???? "

 

PS: A Om3ne "jak muze zakladat BAN topic kdyz ma varovani" to si odpust.

Link to comment
Share on other sites

sorry nazvu to takto je to l*ma a nic neumi a proto je na tomto foru vim ze porusuje pravidla ale on neumi nsad ani /lock

Sam si rekl ze spamuje tak vidis xD

Link to comment
Share on other sites

No tak to je moc zaujímave "lol" , hmmm , co ja wem ak chceš daj ban , ja sa s tým neseriem , ale to ze tu skoro nikto nechce poradit , zaciatocnikom je pravda , ! ! ! ! :boss::boss::boss:

Link to comment
Share on other sites

sorry nazvu to takto je to l*ma a nic neumi a proto je na tomto foru vim ze porusuje pravidla ale on neumi nsad ani /lock

 

To že neumí pawno, znamená že se neumí chovat?

Link to comment
Share on other sites

kua vy ste asi vsetci na hlavu , zacinam s pawnom ale mozem nasrat na take forum de ti nikto neporadí , si myslis ze kazdy ma pawno v pici uz od narodenia kkt , a tato anketa ma taky zmysel ako keby som napísal že či je davidekpc jebnuty kkt , picus , curak .... atd .... :boss::boss::boss: uz ma jebes odkedy som na tomto fore začal , ak chceš daj mi BAN mam ta v pici , kkt jebnuty , uz si ma jebal aj predtým , kkt , :ble::ble::ble::ble::ble:

Link to comment
Share on other sites

kua vy ste asi vsetci na hlavu , zacinam s pawnom ale mozem nasrat na take forum de ti nikto neporadí , si myslis ze kazdy ma pawno v pici uz od narodenia kkt , a tato anketa ma taky zmysel ako keby som napísal že či je davidekpc jebnuty kkt , picus , curak .... atd .... :boss::boss::boss: uz ma jebes odkedy som na tomto fore začal , ak chceš daj mi BAN mam ta v pici , kkt jebnuty , uz si ma jebal aj predtým , kkt , :ble::ble::ble::ble::ble:

 

=O Pán mě setřel, nebo spíš se chtěl pokusit xD

Link to comment
Share on other sites

kua vy ste asi vsetci na hlavu , zacinam s pawnom ale mozem nasrat na take forum de ti nikto neporadí , si myslis ze kazdy ma pawno v pici uz od narodenia kkt , a tato anketa ma taky zmysel ako keby som napísal že či je davidekpc jebnuty kkt , picus , curak .... atd .... :boss::boss::boss: uz ma jebes odkedy som na tomto fore začal , ak chceš daj mi BAN mam ta v pici , kkt jebnuty , uz si ma jebal aj predtým , kkt , :ble::ble::ble::ble::ble:

 

=O Pán mě setřel, nebo spíš se chtěl pokusit xD

 

 

OOOO ja som sa o nič nepokúšal , ked si raz kkt tak nim budeš navždy a netrep kktiny ,

Link to comment
Share on other sites

Jsem pro BAN, on je příkladem každodenní vulgarity.

 

Souhlasím. Nevyjadřuje se zrovna dvakrát nejslušněji.

Ale ale ale ty si kkt prevej triedy aspon tu nespamuj s kktinamy

ted sem cetl. dal jsem BAN

 

btw.: pomocníku ? ty to jednou dotáhneš na moderátora :-D

Link to comment
Share on other sites

? ty to jednou dotáhneš na moderátora :-D

 

O tom už jsem myslím hovořil (Resp. psal), a nevím proč by měl být moderátor někdo kdo je tu 4 dny.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...