Jump to content

návrh Stávka


Recommended Posts

Podle mě je celá tahle stávka úplně zbytečná. Nejde vůbec o moje příspěvky v help, aď si stávkuje kdo chce mi je to jedno. Ale podle mě je tahle stávka zbytečná protože žádný dement odsaď nevypadne. Si myslíte že se změní nebo naučí pawno? Podle mě je potřeba zakročit a né sedět na p****i. Dále by jste se (někteří) mohli začít chovat k lidem které neznáte lépe, protože to pak schytaj za ty dementy i když za nic nemůžou, chovaj se slušně a nespamujou. Toď vše z mého srdce.

 

Douhlasíte se mnou?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

topicu o stavce uz bylo dost...a az prestanou "SPAM TOPICI" (jako je treba tehle), tak ja u sebe stavku ukoncim...

 

me by zajimalo co to ta stavka vlastně znamena?

 

jako, že nehelpujete nebo, že sem třeba vubec nechodite? :)

 

dekuji předem :d

Link to comment
Share on other sites

Podle mě je celá tahle stávka úplně zbytečná. Nejde vůbec o moje příspěvky v help, aď si stávkuje kdo chce mi je to jedno. Ale podle mě je tahle stávka zbytečná protože žádný dement odsaď nevypadne. Si myslíte že se změní nebo naučí pawno? Podle mě je potřeba zakročit a né sedět na p****i. Dále by jste se (někteří) mohli začít chovat k lidem které neznáte lépe, protože to pak schytaj za ty dementy i když za nic nemůžou, chovaj se slušně a nespamujou. Toď vše z mého srdce.

 

Douhlasíte se mnou?

 

Běž se vyj*bat zbytečně tu spamuješ :evil: :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Bl4ckJ0k3r":2uer8sz7]
Podle mě je celá tahle stávka úplně zbytečná. Nejde vůbec o moje příspěvky v help, aď si stávkuje kdo chce mi je to jedno. Ale podle mě je tahle stávka zbytečná protože žádný dement odsaď nevypadne. Si myslíte že se změní nebo naučí pawno? Podle mě je potřeba zakročit a né sedět na p****i. Dále by jste se (někteří) mohli začít chovat k lidem které neznáte lépe, protože to pak schytaj za ty dementy i když za nic nemůžou, chovaj se slušně a nespamujou. Toď vše z mého srdce.

 

Douhlasíte se mnou?

 

Běž se vyj*bat zbytečně tu spamuješ :evil: :thumbdown:

 

 

a ty zas pišeš zbytečnou odpoved a ještě u toho nadavaš ...

 

 

ps: stale čekam na odpoved :)

Link to comment
Share on other sites

Stavka je hlavne proti spamu v sekci HELP...veci jako DP a TP sou uz vyreseny chytrakem :d jo a taky proti zakladani temat ktery sou uplne o nicem...treba jako "Jak se vam libi muj Avatar"

Link to comment
Share on other sites

Stavka je hlavne proti spamu v sekci HELP...veci jako DP a TP sou uz vyreseny chytrakem :d jo a taky proti zakladani temat ktery sou uplne o nicem...treba jako "Jak se vam libi muj Avatar"

 

ok, díky za info ...

 

 

btw k tvymu podpisu:

 

co když jsem proti nim taky jsem noob ne sranda (samozřejmě že bych byl kdybych byl proti :d ) ... ja proti tomu nejsem, ale ani se nepřidam :) sem neutralni a podle mě nejsem sam, ale snad se tou stavkou třeba něco zmeni ... ale moc tomu neveřim :(

Link to comment
Share on other sites

S tím tvojim názorem na téma o avataru 100% souhlasím.

 

PS: Jo a ty black joker. Myslím že u tebe se potvrdilo to co jsem říkal. Že to za ty dementy vždycky schytáme my, i když mě ani neznáš. Protože já nespamuju, nikdy jsem nespamoval a jestli toto bereš za spam tak info pro tebe (toto spam být nemá, jestli je tak neůmyslný).

 

EDIT: Mach37 s tou stávkou moje slova :d

Link to comment
Share on other sites

reknu to takhle...sam za sebe...pokud se situace do tejdne nezlepsi, tak prestanu stavkovat a zacnu se chovat jako vetsina uzivatelu tady...

Link to comment
Share on other sites

reknu to takhle...sam za sebe...pokud se situace do tejdne nezlepsi, tak prestanu stavkovat a zacnu se chovat jako vetsina uzivatelu tady...

 

 

Teď jsem nepochopil jestli jako idiot nebo jako normal useři... (bohužel jich moc neni)

Link to comment
Share on other sites

topicu o stavce uz bylo dost...a az prestanou "SPAM TOPICI" (jako je treba tehle), tak ja u sebe stavku ukoncim...

 

 

Takže jak jsem se stávkou začal, tak s ní i skončím. Navedený od tebe :d Ne fakt, myslim, že pokud přestaneš stávkovat ty, přestanou stávkovat všichni

Link to comment
Share on other sites

jn...celkem se stydim ze sem to zacal ja...ale chci se pokusit tohle forum zmenit k lepsimu...a zvysit kvalitu...ale obcas to proste prezenu...a vznikne skoro odboj

Link to comment
Share on other sites

Nechci zakládat nový topic abych nešižil SPAM proti kterému se zde tak usilovně bojuje :d. Před chvilou jsem psal do změny hodností že že mám nad avatarem jen jednu figurku ale díval jsem se na nějaký topic kde byly vypsány hodnosti. A správně bych měl mít dvě. Tak chci vědět jestli je to chyba nebo k tomu byl nějaký důvod?

Link to comment
Share on other sites

Nechci zakládat nový topic abych nešižil SPAM proti kterému se zde tak usilovně bojuje :d. Před chvilou jsem psal do změny hodností že že mám nad avatarem jen jednu figurku ale díval jsem se na nějaký topic kde byly vypsány hodnosti. A správně bych měl mít dvě. Tak chci vědět jestli je to chyba nebo k tomu byl nějaký důvod?

 

 

Odepsal sem ti je to v tom topicu na 6strane myslim .... je to tam oznameny chytrakem + screen i s novou hodnosti (asi z GTA IV to ja nevim)

Link to comment
Share on other sites

reknu to takhle...sam za sebe...pokud se situace do tejdne nezlepsi, tak prestanu stavkovat a zacnu se chovat jako vetsina uzivatelu tady...

 

Tak to asi dopadne xD

 

PS: Radsi to nedelej nebo prijdes o moda :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Vsichni delate chytry.. Kdybyste konecne nezavodili v tom kdo dostane vic varovani stavky a podobny kktiny by tu ubec nebyli..

 

BTW: DEXTER objevil stic*page.com :d :D :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...